московія за тиждень арештувала активів європейських банків на загальну суму у понад €700 млн

19.05.2024 15:40 | Економічна правда

Getty Images Суд Санкт-Петербурга заарештував понад 700 млн євро активів, що належать трьом західним банкам - UniCredit, Deutsche Bank і Commerzbank, що є одним з найбільших кроків московія проти західних фінустанов з початку вторгнення.
Про це йдеться у судовому реєстрі московія щодо UniCredit, Deutsche Bank та Commerzbank, а також у повідомленні Financial Times.
Кроки російського суду з замороження активів двох німецьких та італійського банків повʼязують із відповіддю на заклики Європейського центрального банку пришвидшити вихід європейських банків з московія.
Арешти відбулись за позовом "РусХимальянса", дочірньої компанії "Газпрому", у справі про нібито невиконання зобовʼязань по спільному проєкту.

Суд наклав арешт на активи другого за розміром в московія європейського банку, UniCredit на суму 463 млн євро, що еквівалентно приблизно 4,5% його активів у країні, згідно з останнім фінансовим звітом головної російської дочірньої компанії банку.
В іншому рішенні від того ж дня, суд наклав арешт на активи Deutsche Bank на суму 238,6 млн євро, включаючи майно та кошти на його рахунках у московії.
У п"ятницю 17 травня суд вирішив заарештувати активи німецького Commerzbank.
"РусХимальянс" просив заморозити до 94,9 млн євро активів банку, суд задовольнив позов.
Суд постановив, що банк не може продати свій бізнес в московії; для цього йому потрібна згода очільника московія Володимира Путіна.
Суд Санкт-Петербурга погодився з "РусХимальянсом"що ці заходи були необхідними, оскільки банк "вживає заходів, спрямованих на відчуження свого майна в московії".
"РусХимальянс" є оператором газопереробного заводу та виробництва скрапленого природного газу в Усть-Лузі під Санкт-Петербургом.
У липні 2021 року він підписав контракт з німецьким Linde на проєктування, постачання обладнання та будівництво комплексу.
Через рік Linde призупинила роботи через санкції ЄС.
Тоді "РусХимальянс" звернувся до банків-гарантів UniCredit, Deutsche Bank, Commerzbank та інших, які відмовилися виконувати свої зобов"язання, оскільки платіж російській компанії може порушити європейські санкції, йдеться в судовому поданні компанії.
До списку гарантів також увійшли Bayerische Landesbank і Landesbank Baden-Württemberg, проти яких "РусХимальянс" також подав позови до суду Санкт-Петербурга.
Нагадаємо:
Високопосадовці Міністерства закордонних справ Італії та інші посадові особи у понеділок 20 травня обговорять дії російського суду проти UniCredit банку.
Арбітражний суд Санкт-Петербурга та Ленінградської області 22 квітня виніс рішення про блокування усіх рахунків JPMorgan в московії, включно із рахунками дочірніх компаній, за поданням російського держбанку ВТБ.
Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks, bonds, and currencies,
Traded daily around the world,
Fortunes made and lost.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Шлях до ССО: три історії про відповідальність і вибір під час війни
21:00 - Новини 19 червня: атака московія на судна у Чорному морі, справа Медведчука і Ормуз
20:45 - Ірак хоче експортувати нафту через Сирію в обхід Ормузу
20:15 - Ліс біля Буковелю на 38 мільйонів переписали під забудову: оголошено підозри
19:45 - Потоки нафти через Ормуз зросли, але нові умови Ірану тримають напругу
19:10 - Комуністична Куба готує ринкові реформи на тлі кризи та блекаутів
19:00 - Укрексімбанк повторно виставив на аукціон права вимоги до автохолдингу
18:40 - Середній оклад українських IT-топів складає 5800 доларів на місяць – дослідження
18:30 - Верховний Суд підтвердив правомірність рішення Національного банку про застосування до ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ВІКТОРІЯ" заходу впливу за порушення у сфері фінмоніторингу
18:25 - Біля ключової нафтової артерії світу виявили міну
17:55 - Прокуратура зриває продаж "Ocean Plaza" – голова ФДМУ
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на понеділок 22 червня
17:25 - Іран ввів нові правила проходу через Ормуз та готується брати гроші з суден – ЗМІ
17:10 - Українські удари по нафтобазах московія зірвали великі контракти – ЗМІ
17:00 - Мінекономіки удосконалює підходи до закупівель послуг з експлуатаційного утримання доріг з урахуванням принципів конкуренції та міжнародної практики
17:00 - "Українська бронетехніка" цього літа відправить на відпочинок 1413 дітей захисників України
16:55 - Зроблено в Україні: Аграрії прифронтових регіонів уперше отримали підвищену компенсацію вартості української техніки
16:30 - Зроблено в Україні: Мінекономіки виплатило понад 240 млн грн компенсації 25% вартості української агротехніки за квітневими заявками
16:30 - Чи допоможе краще законодавство зменшити корупцію
16:30 - Акції "Газпрому" обвалилися до рівнів 2008 року після зниження ставки ЦБ московії
16:10 - Посадовцям, які віддали землі під маєтки Медведчука на Закарпатті, вручили підозри
16:00 - Уряд збільшив граничну межу державної підтримки для аграріїв, які використовують меліоровані землі
15:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СТАЙЛ МАКС»
15:50 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ЛПГ» (Вінницька обл., Могилів-Подільський р-н, Ямпільська ТГ, м. Ямпіль, вул. Дністрянська, 2/2)
15:49 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с. Королівка, вулиця Клубна, 2)
15:49 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с. Комарівка, вул. Дружби народів, буд. 6)
15:48 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с. Королівка, вул. Олександра Кравченка, 107А)
15:48 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с-ще Макарів, вулиця Варшавська, 3-Б)
15:47 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с-ще Макарів, вул. Довженка Олександра, буд. 9/А)
15:47 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с-ще Макарів, вулиця Сергія Корольова (кол. Гагаріна), буд. 1)


Більше новин