П’ята частина земель НААН опинилася в окупації

18.05.2024 12:37 | Економічна правда

На початок 2023 року майже 100 тис га земель Національної академії наук перебувало під російською окупацією.
Про це йдеться у розслідуванні ЕП.
Земельний банк НААН на 1 січня 2023 року становив 477 тис га.
На той момент в окупації перебувало 97 тис га землі академії, тобто п"ята частина всього земельного банку.
Торік уряд розпочав активе передання держпідприємств НААН до Фонду держмайна, і наразі вже передано 80 підприємств та 11 наукових установ, які мають у користуванні 210 тис га.

Так як здебільшого до ФДМ передавали проблемні підприємства (з судовими суперечками, боргами) та такі, що знаходяться під російською окупацією, на сьогодні кількість окупованих активів академії зменшилася.
На 1 травня цього року в окупації знаходяться 10 установ із зембанком 40,8 тис га (15% зембанку).

Читайте більше у матеріалі: "Депутати з "академіками" роками заробляли на державній землі десятки мільйонів доларів.
Розслідування ЕП".

Нагадуємо:
У державній власності залишається близько 800 тис гектарів землі - найбільше землі у Фонду державного майна.

Додати коментар

Користувач:
email:





The markets are wild,
Investors rush to take flight,
Uncertainty reigns.

- Fin.Org.UA

Новини

09:05 - московія атакувала склад "Нової пошти" під Києвом: під час гасіння пожежі були повторні удари
08:30 - Кейс GoldenPeaks у Польщі: що варто врахувати українським енергетичним компаніям
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 28.08.2026
06:00 - "Люблю заробляти гроші красиво". Як докторка філософії опанувала виноробство
20:20 - Через заставу за Галущенка НБУ почав перевіряти інші банки
20:00 - Удосконалено порядок здійснення виїзних перевірок та застосування заходів впливу на платіжному ринку та ринку небанківських фінансових послуг
20:00 - Новини 27 серпня: удари московія по складах, в Кремлі "затягнули паски"
19:50 - "Грошей немає": московитський уряд перейшов у режим жорсткої економії
19:20 - Нафтові потоки через Ормуз відновилися до половини довоєнного рівня
18:50 - "Руйнування – як у Другу світову": Метінвест оцінив наслідки ударів по Запоріжсталі
18:20 - московія вдарила по складу Коло: мережа попередила про затримки поставок
17:50 - Після Полтавщини – Київщина: московія знищила ще один склад Аврори
17:20 - Супермаркети можуть залишити виробників без оплати за знищені Росією товари
16:52 - За координації Міненерго Павлоград на Дніпропетровщині отримав два потужні генератори
16:50 - Ексочільницю банківського нагляду НБУ призначили до ради "Сенс банку"
16:30 - Як стати фаховим управлінцем в галузі надрокористування
16:28 - Результати контролю у сфері закупівель за січень-липень 2026 року
16:20 - Нацбанк показав курс валют на 28 серпня
16:15 - Новий простір Mercedes-Benz в Україні очима Еліни Світоліної
15:47 - ФОП – платники єдиного податку першої – третьої груп можуть отримати довідку про доходи, у т. ч. за будь-який інший ніж квартальний (річний) податковий (звітний) період
15:46 - московіяни атакували склад "Фори", який пропрацював лише 4 дні
15:45 - Чи є обмеження щодо спроб введення неправильного паролю до КЕП, отриманого в КНЕДП ДПС?
15:43 - За яким ідентифікатором форми в електронному вигляді подаються заяви за ф. № 1-ЄСВ та за ф. № 12-ЄСВ?
15:42 - Умови, за яких операції суб’єкта господарювання з використання пального не вважаються операціями з реалізації пального
15:40 - До уваги платників екологічного податку!
15:38 - Чи необхідно суб’єкту господарювання вносити зміни до облікових даних, якщо відбулось перейменування назви міста, вулиці?
15:35 - З якого місяця заповнює рядок 085 заголовної частини Розрахунку резидент Дія Сіті, якщо такий статус набуто в середині місяця?
15:33 - Об’єкт іпотеки протягом звітного року був відчужений: чи має право фізична особа на отримання податкової знижки?
15:32 - Податковий календар на 28 серпня 2026 року
15:30 - Платники Дніпропетровщини за видобування природного газу поповнили загальний фонд держбюджету рентною платою майже на 476,9 млн гривень


Більше новин