Енергетична ситуація в регіонах на 18 травня

18.05.2024 12:11 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Енергетична ситуація в регіонах на 18 травня: відновлено газопостачання понад 100 споживачам у Донецькій та Харківській областях ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ Внаслідок падіння уламків ворожого дрона залишається знеструмленою одна з підстанцій обленерго. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ Через бойові дії знеструмлювалося 37 абонентів, усіх заживлено. ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ Через ворожі обстріли було знеструмлено 15,6 тисячі абонентів у 18 населених пунктах.
Енергетики заживили 7,2 тисячі абонентів у 19 населених пунктах.
На ранок залишаються без напруги 103 населених пункти, загалом – 52 тисячі точок обліку. Газовики відновили газопостачання 73 споживачам.
Водночас внаслідок пошкоджень газопроводів відключено 17 абонентів. ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ Енергетики заживили 25 абонентів на прифронтовій території, які вимикалися через обстріли.
Залишається без світла 3731 споживач. СУМСЬКА ОБЛАСТЬ Внаслідок нічних обстрілів знеструмлено 230 абонентів у 4 населених пунктах.
На ранок залишаються без напруги 4,4 тисячі точок обліку у 77 населених пунктах. ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ Через бойові дії було відключено повітряну лінію, знеструмлено 1146 абонентів.
Загалом без світла внаслідок обстрілів залишаються 35,4 тисячі точок обліку. Газовики відновили газопостачання 46 споживачам. ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ У м.
Херсон залишаються знеструмленими 2,9 тисячі абонентів, в області без світла 25,9 тисячі абонентів у 45 населених пунктах. ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ Внаслідок бойових дій залишаються знеструмленими понад 1,5 тисячі абонентів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks up and down swing,
Money flows in and out quick,
Market chaos reigns.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 22.07.2026
14:47 - Фігурант журналістського розслідування не пройшов атестацію БЕБ
14:25 - Кожен четвертий пенсіонер отримує всього 3,5 тисячі грн виплат – дослідження
14:23 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
14:15 - ВАКС залишив без змін запобіжний захід Миронюку по справі "Мідас"
14:05 - Мін’юст застерігає про появу нової схеми онлайн-шахрайства
13:40 - Boeing б'є на сполох через масштабне кредитування ЄС свого головного конкурента – ЗМІ
13:36 - TAX Control – дієвий механізм боротьби з порушеннями
13:35 - Звернення (заява) платника податків (ЮО, ФОП) є підставою для проведення документальної позапланової перевірки
13:34 - Погашення заборгованості по єдиному внеску та нарахованої суми пені: який код виду сплати зазначається при заповненні реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції?
13:33 - Чи є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно нерухомість, яка не має ознак будівель і класифікується як інженерні споруди?
13:32 - ФО – пенсіонеру, який не досяг пенсійного віку, призначена пенсія за віком на пільгових умовах, в пенсійному посвідченні зазначено «пенсіонер за віком»: чи є пільга щодо сплати земельного податку?
13:31 - Фізичній особі, яка отримала іноземний дохід, необхідно здійснити переклад довідки про суму сплаченого ПДФО
13:29 - Чи можливо переглянути закриту робочу зміну в ПРРО, яка була відкрита та закрита на іншому пристрої?
13:27 - Внесено зміни до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств
13:27 - Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій містить всі моделі РРО, які можуть використовувати суб’єкти господарювання
13:25 - Е-кабінет: як надіслати інформацію на письмовий запит органу ДПС разом із документами?
13:24 - Іспанія допоможе Україні модернізувати аеронавігаційну інфраструктуру
13:23 - Щодо подання ФО – контролюючою особою Повідомлення про набуття (початок здійснення фактичного контролю) або відчуження частки (припинення фактичного контролю) резидентом в іноземній юридичній особі або майнових прав на частку в активах, доходах чи пр
13:20 - Майже 58,3 млн грн рентної плати за спецвикористання води спрямували платники до місцевих бюджетів Дніпропетровщини
13:17 - Дніпропетровщина: на 57,7 % зросли надходження до місцевих бюджетів від платників транспортного податку
13:15 - Екологічний податок: платники Дніпропетровщини сплатили до загального фонду держбюджету понад 134,3 млн гривень
13:13 - Чек-лист від податківців Дніпропетровщини: як повернути помилково або надміру сплачені грошові зобов’язання
13:07 - Надходження ПДФО зросли майже на 19 %: за пів року сплачено 347,2 млрд грн
13:04 - Перевірка агропідприємства: понад 23 млн грн сплачено до бюджету після виявлених порушень
13:02 - Електронні документи, сплата акцизу та взаємодія інформаційних систем: ДПС обговорила з бізнесом тестування системи еАкциз
13:00 - "За десять років Україну може бути нікому відновлювати": Олександр Сучко про демографічну кризу
12:53 - Банки наростили кількість активних корпоративних позичальників – НБУ
12:30 - Як Кабміну спілкуватися з людьми
12:25 - Найчастіше корпоративні зміни відбуваються у сфері торгівлі – дослідження


Більше новин