Ситуація в енергосистемі на 17 травня

17.05.2024 10:58 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Відключення споживачів протягом дня до вечірніх пікових годин навантаження не плануються; на Вінниччині через падіння уламків дрона були без світла 23 тисячі абонентів  ГЕНЕРАЦІЯ, ПЕРЕДАЧА, СПОЖИВАННЯ Минулої доби потреби споживачів покривалися власною генерацією, комерційним імпортом та аварійною допомогою з енергосистем Польщі, Румунії та Словаччини. Також вчора у денні години Україна надавала аварійну допомогу Польщі – отримувала надлишки електроенергії. Сьогодні вночі та в ранкові години пікового споживання аварійна допомога не залучалась.
Водночас застосовувалися стабілізаційні відключення споживачів. Загалом відключення як промислових, так і побутових споживачів застосовувалися минулої доби в усіх регіонах, окрім Херсонщини.
Застосування графіків погодинних відключень можливе сьогодні з 19:00 до кінця доби. СПОЖИВАЙМО ВІДПОВІДАЛЬНО! Аби зменшити тривалість відключень, Міненерго звертається до споживачів з проханням про економне та відповідальне споживання електроенергії.
Це важливо для балансування енергосистеми та стабілізації енергопостачання. Важливо зменшити використання енергоємних приладів у пікові години (особливо ввечері з 17:00 до 22:00). Промислових споживачів просимо максимально залучати імпорт для гарантованого уникнення відключень та посилення стійкості енергосистеми. НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ У Вінницькій області внаслідок падіння уламків ворожого дрона пошкоджено обладнання одного з енергетичних об’єктів.
Знеструмлювалися понад 23 тисячі абонентів у 4 населених пунктах.
На ранок більшість із них заживили. СТАН МЕРЕЖ У Сумській області з технологічних причин короткостроково вимикалась високовольтна повітряна лінія.
Внаслідок цього знеструмлювалися підприємство теплогенерації та побутові споживачі у м.
Суми, об’єкти залізниці, а в м.
Харків вимикалися побутові споживачі (близько 182 тисяч), метрополітен, тепломережі та очисні споруди.
Усіх споживачів заживлено. СИТУАЦІЯ НА ЗАЕС Рівень води у ставку-охолоджувачі дещо знизився і становить 15,32 м.
Цього достатньо для забезпечення потреб станції. ІМПОРТ/ ЕКСПОРТ На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 22 489 МВт*год.
Експорту не передбачається.

Додати коментар

Користувач:
email:





In Basel they meet
BIS, the central bank's bank
Regulating all

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 30 квітня: погіршення інфляційного прогнозу, АМКУ розповів про ринок пального
20:50 - Новий Цивільний кодекс може сховати з пошуку дані про корупцію – YouControl
20:28 - У Сакартвело відкрили ринок для українського м'яса
20:20 - Удари України обвалили нафтопереробку московія до мінімуму з 2009 року
19:58 - ВАКС зменшив заставу екскерівнику "Нафтогазу"
19:40 - Іран пригрозив США "болючими ударами", поки Трамп готує нову атаку
19:06 - АМКУ звернувся до мобільних операторів щодо обмежень швидкості в "безлімітному" інтернеті
19:02 - Ексголова НБУ: "Фраза "виклич Пишного" – це інституційний діагноз"
18:55 - Буткевич відреагував на згадку у "плівках Міндіча" про заставу за Чернишова
18:30 - Тристоронні проєкти в гуманітарному розмінуванні: Україна пропонує партнерам нові формати співпраці
18:24 - На Прикарпатті викрили посадовицю банку: привласнила гроші з карток клієнтів
18:23 - Бізнес родини екснардепа Новинського у Криму підтримує армію московія – "Схеми"
17:55 - Нацбанк показав курс долара та євро у перший день травня
17:39 - Уряд виділить 3 мільярди на закупівлю модульних котелень
17:37 - Звіт про періодичне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 року № 125 «Про затвердження Порядку справляння плати за спеціальне використання водних біоресурсів і розмірів плати за їх використання»
17:35 - Звіт про періодичне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 року № 93 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 липня 2004 року № 963»
17:30 - Кліматична політика і біорізноманіття: Україна та Німеччина проводять переговори в Берліні
17:30 - Як організувати івент з обмеженим бюджетом і максимальною віддачею
17:27 - Іран хоче запровадити у Ормузькій протоці новий режим зборів – ЗМІ
17:05 - В Україні заблокували 100 тисяч спам-номерів: як поскаржитись на надокучливі дзвінки
17:00 - Нові можливості для ринків капіталу України: НКЦПФР та Euronext узгодили пріоритети
16:58 - На Буковині БЕБ знайшло мережу на дробленні бізнесу: завдані збитки відшкодували
16:52 - Оборудки на будівництві укриття у лікарні у Херсоні: судитимуть підрядника
16:40 - Мережа мультибрендових магазинів взуття SuperStep йде з України
16:30 - URC 2026 має стати конференцією практичних рішень для економічного відновлення України
16:22 - "Міндічгейт": Пишний прокоментував записи, де згадується його ім’я
16:11 - В Україні планують збільшити ціни за зберігання газу в сховищах
15:45 - В Україні ціни на цибулю зросли вперше за два місяці: скільки вона коштує
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 01.05.2026


Більше новин