Енергетична ситуація в регіонах на 17 травня

17.05.2024 12:42 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Через ворожі обстріли знеструмлювалися споживачі у 7 областях - тривають роботи з відновлення електропостачання  ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ Внаслідок ворожих обстрілів було пошкоджено енергетичний об’єкт - знеструмлювалися 964 абоненти.
На ранок усіх заживлено. ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ Через ворожі обстріли минулої доби було знеструмлено 2,3 тисячі абонентів у 10 населених пунктах.
Енергетики заживили 2 тисячі абонентів у 14 населених пунктах.
На ранок залишаються без напруги 109 населених пунктів, загалом – 48,9 тисячі абонентів. ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ Вчора ремонтні бригади заживили 3,2 тисячі родин на прифронтових територіях, що знеструмлювалися через обстріли.
Також фахівці відновили енергоживлення 228 абонентів, що переривалося через технологічне порушення. МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ Ремонтні бригади відновили газопостачання 57 споживачам. ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ З технологічних причин на ранок залишаються відключеними понад 1,1 тисячі точок обліку.
Тривають відновлювальні роботи. СУМСЬКА ОБЛАСТЬ Внаслідок артобстрілу з боку російського кордону знеструмлювалися 183 абоненти у 3 населених пунктах.
На ранок через бойові дії залишаються знеструмленими понад 6 тисяч абонентів у 87 населених пунктах. ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ В одному з населених пунктів Чортківського району виявлено пошкодження підземного газопроводу.
Від газопостачання відключалися 166 побутових споживачів.
Розподіл газу для них уже відновлено. ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ Через порушення, що сталося в електромережах Сумської області, короткостроково знеструмлювалась частина м.
Харків (близько 182 тисяч абонентів), метрополітен. Внаслідок обстрілів знищене електрообладнання у м.
Куп’янськ та селищі Борова – тривають роботи із заживлення споживачів.
На ранок через бойові дії залишаються знеструмленими 32,8 тисячі точок обліку. В одному з населених пунктів Богодухівського району внаслідок бойових дій пошкоджено газопровід високого тиску.
Без газопостачання залишилось 46 абонентів. ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ У м.
Херсон залишаються знеструмленими майже 3 тисячі точок обліку.
Енергетики заживили 82 абонентів у населених пунктах області.
Залишаються без світла 25,8 тисячі точок обліку у 45 населених пунктах. ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ Внаслідок бойових дій залишається знеструмленим 1501 абонент у 27 населених пунктах.    

Додати коментар

Користувач:
email:





Ділянки підуть,
Берегти їх власники
І розум, й мудрість

- Fin.Org.UA

Новини

09:00 - The Business of Love: The Global Economics of Valentine’s Day
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 15.02.2026
18:05 - На будівництво шкільних укриттів передбачено п’ять мільярдів гривень – Свириденко
17:54 - Денис Шмигаль розповів про хід робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Києві та області
17:48 - Шмигаль повідомив про позитивну динаміку у відновленні електропостачання
17:25 - У московії зростає кількість конфіскацій майна
16:45 - Програма "СвітлоДІМ": Мінрозвитку пояснило, чому багато заявок відхиляють
15:40 - Українцям роздали 50 тисяч "пакунків тепла" – Свириденко
14:25 - "Київстар" запустив 5G у Харкові
13:45 - Австралія спрямувала до Фонду підтримки енергетики України 6 млн євро
13:45 - Мінекономіки дозволило збудувати вітроелектростанцію на закарпатській полонині
12:38 - Російські філії французької Sucden викрили у підтримці війни в Україні
11:20 - Безпрецедентне рішення: МВФ скасував попередні умови для кредитної програми України
10:40 - Євросоюз надасть Україні 90 мільярдів євро після затвердження програми МВФ – Свириденко
10:25 - Миколаївська ТЕЦ зупинилася внаслідок обстрілів московія
09:40 - У Києві повернули опалення ще в 400 будинків
08:00 - Коли кожне вино – витвір мистецтва. Історія крафтової виноробні "Дрюківські вина"
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 14.02.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:35 - Партнери спрямують понад 82,5 млн євро додаткових внесків до Фонду підтримки енергетики України, – Денис Шмигаль
21:00 - Новини 13 лютого: руйнівний удар московія по енергетиці Одеси та один із найбільших пакетів оборонної підтримки України
20:32 - За рік на облаштування укриттів у школах було витрачено 4,3 мільярда гривень
19:59 - Японія передала Україні спеціальну будівельну техніку для навчального центру
19:37 - Автоматичний ваговий контроль: у січні порушники сплатили понад 6 мільйонів гривень
19:35 - Мінекономіки надало висновок з оцінки впливу на довкілля щодо проєкту ВЕС у Закарпатській області
19:05 - В Україні 14 лютого протягом всієї доби діятимуть графіки відключення світла
19:03 - Прокуратура вимагає стягнути 3 мільйонагривень з ексзаступника начальника ТЦК
18:40 - Збій у Glovo: користувачам повернуть чайові та повну вартість замовлення
18:30 - Американсько-український фонд відбудови за місяць отримав понад 60 проєктних пропозицій
18:23 - Від початку повномасштабної війни "Укрпошта" втратила 418 автомобілів


Більше новин