Уряд виділив понад 725 млн грн для відновлення ТЕС, пошкоджених внаслідок ракетних обстрілів рф

17.05.2024 13:22 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

17 травня на засіданні Уряду прийнято рішення про виділення з резервного фонду державного бюджету 725,6 млн грн для відновлення інфраструктурних об’єктів Зміївської та Трипільської теплоелектростанцій ПАТ «Центренерго» для ліквідації наслідків ракетних обстрілів, що здійснюються рф. «Внаслідок ракетних ударів росії значних руйнувань зазнали одні з найбільших в Україні теплоелектростанцій – Зміївська та Трипільська.
Сьогодні Уряд виділив з резервного фонду державного бюджету кошти на ліквідацію наслідків ворожих обстрілів – понад 725 млн грн.
У пріоритеті Уряду – відновлення та захист об’єктів генерації електроенергії та забезпечення українців стабільною електрикою», - зазначив заступник Міністра економіки України Ігор Фоменко. Заступник Міністра підкреслив, що Зміївська та Трипільська теплоелектростанції забезпечували надійність та стабільність функціонування Об’єднаної енергетичної системи України та виробництво електричної енергії для задоволення потреб споживачів країни.
Крім того, для низки населених пунктів України – це єдине джерело теплозабезпечення, водопостачання та водовідведення. Так, відновлення зазначених ТЕС передбачається здійснити за рахунок коштів фонду ліквідації наслідків збройної агресії (826,2 млн грн) та резервного фонду державного бюджету (725,6 млн грн).

Додати коментар

Користувач:
email:





Trading at all hours,
Money never takes a break,
The market never sours.

- Fin.Org.UA

Новини

09:43 - Додаток КІК до податкової декларації про майновий стан і доходи: деякі особливості заповнення
09:42 - Отримати електронні довірчі послуги просто
09:40 - Щодо отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями СГ, який має магазин та кафетерій, що знаходяться в одній будівлі, але в окремих приміщеннях
09:39 - ФОПом нерезиденту – юридичній особі виплачено дохід: чи подавати додаток ПП до декларації з податку на прибуток, якщо міжнародним договором передбачено звільнення від оподаткування?
09:38 - Декларацію про доходи можна подати дистанційно за кілька хвилин
09:37 - До уваги виробників продукції з використанням спирту етилового!
09:36 - До закінчення терміну позовної давності на користь ФОПа – платника єдиного податку списана заборгованість за надані, але не оплачені товари: чи відображати у додатку 4ДФ до Розрахунку?
09:35 - Одним із ключових елементів безбар’єрного середовища є доступність кваліфікованих електронних довірчих послуг
09:34 - Мета запровадження системи управління податковими ризиками (комплаєнс-ризиками)
09:25 - У який термін необхідно сплатити податкове зобов’язання у разі несвоєчасного подання звітності?
09:21 - Модернізуємо Електронний кабінет разом!
09:20 - Транспортний податок: надходження від платників до місцевих бюджетів Дніпропетровщини зросли на 55,7%
09:17 - Від платників податку на нерухоме майно до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло понад 549,6 млн гривень
09:16 - Платники Дніпропетровщини сплатили до загального фонду держбюджету майже 3,4 млрд грн податку на прибуток підприємств
09:15 - Податок на нерухомість: дедлайни і відповідальність
09:14 - Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Офіс податкових консультантів – сучасний формат спілкування з платниками»
09:12 -  Діалог податківців з платниками: минулого тижня – про актуальне та важливе
09:11 - Основа податкового контролю – ризики та цифрова аналітика
09:09 - ДПС без бар'єрів: електронні сервіси та жестова мова відкривають рівний доступ до податкових послуг
09:08 - Понад 77 млрд грн на захист України: надходження військового збору зросли на чверть
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 16.06.2026
21:00 - Новини 15 червня: США та Іран підписали угоду, наслідки атаки московія по Україні
20:45 - Anthropic спробує відбити наказ США про блокування топових ШІ-моделей
20:20 - Суд остаточно поховав позов Маска про "викрадення" таємниць проти OpenAI
19:50 - Угода є, але танкери стоять – все ще бояться перетинати Ормуз без гарантій
19:20 - США та Іран підписали угоду про відкриття Ормузу
18:43 - Апеляція залишила без змін вирок у справі про розкрадання мільйонів кіностудії Довженка
18:20 - "Слава Україні!" з'явиться на купюрах 100 гривень
18:00 - московіяни до котловану зруйнували давно зачинене відділення в Києві – Смілянський
18:00 - Посилення спроможності рибної галузі на шляху до ЄС: в Одесі відбувся діалог держави та бізнесу


Більше новин