Залучення інвестицій, посилення торгівлі та налагодження бізнес-зав'язків – результати робочого візиту у Чилі

17.05.2024 09:42 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Перспективи проведення в останньому кварталі цього року Спільного засідання Українсько-Чилійської Урядової Комісії, яке востаннє відбувалося 13 років тому, поглиблення співпраці у торгівлі і залученні інвестицій – ці питання обговорили Україна та Чилі під час першого за понад десяток років візиту української делегації високого рівня у Чилі. До складу делегації увійшли Перший віце прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко, Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін, заступник Міністра оборони України Дмитро Кліменков, Представник Уповноваженого з рівних прав і свобод прав національних меншин політичних та релігійних поглядів Михайло Спасов. «Цим візитом ми поглиблюємо економічне співробітництво із Чилі.
Нам важливо розвивати стратегічні партнерства із країнами Латинської Америки, адже це чималий ринок, який цікавий як українським виробникам, так і навпаки, чилійський бізнес зацікавлений в інвестиціях в Україну.
Запросили чилійські компанії доєднатися до Ukraine Recovery Conference у Берліні.
Деякі, вже готують конкретні проєкти і пропозиції», - зазначила Юлія Свириденко. Українська делегація провела переговори із Міністром економіки, розвитку та туризму Чилі Ніколасом Грау, Президентом Національної палати торгівлі, послуг та туризму Чилі Х.Пакоміо Торресом, Президентом Конфедерації промисловості та торгівлі Чилі Рікардо Мевесом та Міністром сільського господарства Чилі Е.
Валенсуелою. «Головні сфери, цікаві партнерам – видобування, особливо співпраця у розрізі критичних матеріалів, аграрний сектор, переробна промисловість, діджиталізація.
Крім того, Чилі має гарні приклади державно-приватного партнерства і готова ділитися цим досвідом з Україною.
Як і готова до створення спільних підприємств», - зазначила Юлія Свириденко. Крім того, сторони домовилися про поглиблення співпраці на рівні торгових палат України та Чилі, а також інвестиційних агенцій обох країн. Також на порядку денному були питання роботи над Угодою про вільну торгівлю між Україною і Чилі, покращення логістики для експорту та підтримки української енергетичної інфраструктури на фоні системних російських обстрілів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Brexit shock waves spread
Markets tumble, pound drops low
Uncertainty looms

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 07.08.2026
15:18 - До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України!
15:12 - Який розмір орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності?
15:10 - Чи переноситься граничний строк сплати авансового внеску з військового збору для ФОП – платників єдиного податку (І, ІІ та ІV групи), якщо останній день строку сплати припадає на вихідний?
15:08 - Уповноважена особа може подати за фізичну особу заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування
15:05 - Фізична особа отримала товар від юридичної особи зі знижкою звичайної ціни: що з оподаткуванням доходу?
15:04 - Порядок заповнення табличної частини РК, що складається продавцем у випадках повернення ним суми авансу/повернення йому товарів
15:01 - До уваги платників внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю!
14:56 - Чи оприлюднюється у період дії воєнного стану на вебпорталі ДПС інформація щодо платників податків, у яких є податковий борг?
14:55 - Договір про надання бухгалтерських послуг (аутсорсинг) з аудиторською фірмою: чи має право працівник фірми підписувати в електронному вигляді податкову звітність суб’єкта господарювання?
14:54 - До уваги платників екологічного податку!
14:53 - ФОП на загальній системі оподаткування отримав суми неустойки (штрафів, пені), відшкодування матеріальної або немайнової (моральної) шкоди (в т.ч. за рішенням суду) за невиконання договорів: чи є дохід?
14:51 - Чи потрібно ФОП повторно подавати Заяву за ф. № 20-ОПП у разі зміни прізвища?
14:51 - Які документи необхідно подати до контролюючих органів у разі виникнення змін в облікових даних СГ?
14:49 - ФОП – платник єдиного податку придбаває сільськогосподарську продукцію у фізичної особи: як оформити?
14:48 - Транспортний податок: від юридичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 6,8 млн гривень
14:46 - Дніпропетровщина: за видобування нафти платники рентної плати сплатили до місцевих бюджетів понад 2,3 млн гривень
14:45 - Від платників Дніпропетровщини надходження ПДФО до загального фонду держбюджету перевищили 8,0 млрд гривень
14:42 - Дніпропетровщина: про ветеранське підприємництво, безбар’єрність та податкові сервіси під час зустрічі з платниками Славгородської громади
14:41 - Податківці Дніпропетровщини – про ризики «дроблення бізнесу» та чесну конкуренцію
14:40 - ВПО можуть отримати податкову знижку за витрати на оренду житла: які документи необхідні
14:39 - Леся Карнаух: Громади мають активніше працювати над розширенням бази оподаткування – це додаткові ресурси для розвитку
14:35 - Світ може зіткнутися з хвилею продовольчої інфляції – FAO
14:00 - Норвегія надала двом регіонам України енергетичне обладнання
14:00 - Коли в Україні з’явиться регулювання віртуальних активів?
14:00 - PUMA оцінила втрати внаслідок знищення Росією її складських запасів
13:55 - Іран збереже широкий контроль над Ормузькою протокою за угодою з Оманом – ЗМІ
13:36 - На повернення світла херсонцям знадобиться кілька днів – голова ОВА
13:10 - Британці ухвалили новий пакет санкцій проти московії: хто потрапив до нього
13:02 - Алекс Кім, SVT Products GmbH: Задача сучасної пожежної безпеки – зберегти працездатність об’єкта


Більше новин