Доступні сервіси у віддалених населених пунктах: 6 громад отримали мобільні ЦНАПи

16.05.2024 16:51 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Якісні державні послуги мають бути доступні для всіх українців.
Задля цього Європейський Союз та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні разом з Міністерством цифрової трансформації передали мобільні центри надання адміністративних послуг шістьом територіальним громадам: Ізюм, Харківська область; Кушугум, Запорізька область; Мена, Чернігівська область; Пирятин, Полтавська область; Ромни, Сумська область; Шостка, Сумська область. «В умовах повномасштабної війни важливо, щоб люди могли швидко та зручно отримувати адміністративні послуги.
Ми системно працюємо над цифровізацією сервісів та модернізацією мережі ЦНАП.
Також забезпечуємо регіони мобільними ЦНАП, завдяки яким українці можуть отримувати необхідні сервіси.
Вдячний Європейському Союзу та Програмі розвитку ООН за передачу ще шести мобільних ЦНАП.
Відтепер ще більше українців отримають доступ до адмінпослуг», — зазначив Віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації.
Михайло Федоров Мобільний ЦНАП — це офіс на колесах, обладнаний інтернетом, опаленням, електрикою, кондиціонуванням та всім необхідним.
Вхід до такого центру інклюзивний — має зручні сходи та допоміжне обладнання для відвідувачів старшого віку та людей з інвалідністю. «Підтримка ініціатив України у сфері цифрових інновацій і мобільних державних послуг відповідає ширшій меті ЄС щодо підтримки сталого та інклюзивного цифрового суспільства.
Ця ініціатива сприяє негайному відновленню та реформам і закладає основу для сталого розвитку та тіснішої інтеграції зі стандартами та практиками ЄС», — підкреслив керівник програм співробітництва Представництва ЄС в Україні Штефан Шльойнінг. Планується, що мобільні ЦНАПи надаватимуть таку ж кількість послуг, як і будь-який стаціонарний ЦНАП у громаді. «Завдяки впровадженню мобільних ЦНАПів UNDP за щедрої підтримки Європейського Союзу забезпечує доступ до базових адміністративних послуг, зокрема тим, хто проживає у віддалених районах, маломобільним групам населення та внутрішньо переміщеним особам.
Ми прагнемо розширювати цю ініціативу й надалі, щоб забезпечити доступність послуг для якомога більшої кількості громад», — наголосив Постійний представник UNDP в Україні Яко Сільє. Влітку 2024 року запланована передача мобільних ЦНАПів ще у 6 громад Дніпропетровської та Миколаївської областей. Мобільні ЦНАПи були закуплені і доставлені громадам у межах проекту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні»), який впроваджує Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок розвивається,
Нові ідеї й можливості,
Багатство чекає.

- Fin.Org.UA

Новини

12:03 - Україна запровадила санкції проти ВПК московія, Ірану та виробників "Орєшніка"
11:00 - Зеленський: відновлення "Дружби" – це фактично зняття санкцій з московії
10:30 - Україна хоче від США "дронову угоду" на десятки мільярдів доларів – Зеленський
10:00 - Трамп про санкції проти російської нафти: повернуться, щойно криза завершиться
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 15.03.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:17 - московіяни пошкодили відділення "Укрпошти" у трьох областях
18:10 - Зростання цін на пальне погіршить мляву економіку США – CNN
17:43 - Стійкість міст: уряд виділить 11,2 мільярда гривень з резервного фонду
17:30 - Денис Шмигаль розповів про відновлення пошкоджених московитськими обстрілами ТЕЦ
16:55 - Світовий банк розширює проєкт з відновлення теплопостачання в Україні
16:00 - Гонконг став "тихою гаванню" для підсанкційних товарів – ЗМІ
14:57 - Українські інженери визначили на станціях у ЄС обладнання для України
13:38 - Концесія в порту Чорноморськ: претенденти проходять безпекову перевірку
13:00 - Держава посилила підтримку індустріальних парків, інфраструктура яких зазнала пошкоджень внаслідок збройної агресії
12:40 - Іран атакував нафтосховища у порту ОАЕ
12:02 - У Броварах росіяни пошкодили склади українських брендів одягу
11:16 - Після російської атаки низка поїздів затримується
10:58 - Нові інвестори TikTok заплатять адміністрації Трампа "комісійні" за укладену угоду
10:00 - Частина споживачів У Києві та кількох областях України – без світла
09:30 - У Києві через обстріл на низці ділянок призупинено рух електротранспорту
23:00 - Накази Міністерства енергетики України
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
23:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 13 березня: остаточна перемога "Нафтогазу" над "Газпромом" та досудові вимоги клієнтки monobank Гороховському
20:45 - ЄС рухається до заборони генерувати ШІ-зображень сексуального насильства над дітьми
20:40 - Після атаки рф на Дністровську ГЕС Україна та Молдова скоординували дії для захисту Дністра
20:30 - Міжнародні партнери надіслали Одесі ще сім генераторів
20:10 - НБУ пояснив, чому немає дефіциту готівкової валюти на ринку
19:45 - У Чернівцях будують ще один торговельний центр


Більше новин