Американський мільярдер МакКорт готує заявку на придбання TikTok

15.05.2024 18:16 | Економічна правда

Американський бізнесмен Френк МакКорт, магнат у сфері нерухомості з амбіціями щодо покращення інтернету, заявив, що планує створити консорціум для участі в тендері на активи платформи TikTok у США.
Про це пише Bloomberg.
"Колишній власник бейсбольної компанди Los Angeles Dodgers і виконавчий директор інвестиційної компанії McCourt Global, є малоймовірним претендентом на платформу, що належить китайській ByteDance Ltd.
Американські активи TikTok оцінюються аналітиками Bloomberg Intelligence у 35-40 мільярдів доларів", - пише агентство.
Рішення президента США Джо Байдена змусити китайську материнську компанію TikTok продати застосунок в США або зіткнутися з забороною, надихнуло цілу низку персонажів на обговорення потенційних пропозицій.
Колишній міністр фінансів США Стів Мнучін заявив, що він "дуже зацікавлений" у застосунку, а Ерік Шмідт, колишній виконавчий директор Google, сказав, що він також розглядав можливість участі в тендері в минулому.
Компанія ByteDance, яка оскаржує закон США в суді, заявила, що не має наміру продавати цей актив.
МакКурт, який у 2012 році продав Dodgers приблизно за 2 мільярди доларів, останнім часом намагається відновити соціальні медіа за допомогою ініціативи під назвою Project Liberty.
Група, публічно оголошена у 2021 році, має на меті поборотися з Meta Platforms Inc.
та іншими інтернет-гігантами.
Цього року МакКурт виділив 500 мільйонів доларів на цю ініціативу.
"Ми розглядаємо це потенційне придбання як неймовірну можливість каталізувати альтернативу нинішній технологічній моделі, яка колонізувала інтернет", - сказав МакКурт.
Мета полягає в тому, щоб перевести TikTok на протокол з відкритим вихідним кодом і дати американським користувачам більше контролю над своєю інформацією.
Наразі не зрозуміло, чи отримав проєкт якесь фінансування.
агадаємо:
Сенат США ухвалив законопроєкт, який з-поміж іншого передбачає заборону TikTok у країні, якщо китайська ByteDance не продасть соціальну мережу.
Президент США Джо Байден підписав закон, який заборонить TikTok у США, якщо китайська компанія ByteDance не продасть соціальну мережу впродовж року.
TikTok та китайська компанія ByteDance цього року витратили 7 мільйонів доларів, щоб спробувати зупинити уряд США від заборони соціальної мережі у країні.
Повідомлялось, що власник TikTok, компанія ByteDance, радше закриє свій додаток, ніж продасть його, якщо компанія вичерпає всі законні можливості для боротьби із законодавством про заборону платформи в магазинах додатків у США.
Платформа TikTok та її китайська материнська компанія ByteDance подали позов до федерального суду США з метою заблокувати закон, підписаний Байденом, який зобовʼязує продати соцмережу, якою користуються 170 млн американців, або заборонити її.
Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





Markets in turmoil
Investors full of panic
Can we ride it out?

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції в червні 2026 року
20:00 - Новини 10 липня: в України зв’явилась нова банкнота
19:42 - Україна отримала понад 3 мільярди доларів від Світового банку
19:19 - ЄС може оштрафувати Meta на 6% від обороту
18:55 - З 15 липня у Києві дорожчає проїзд: у КМДА підписали розпорядження
18:25 - Наприкінці сезону суниця подорожчала на 23%
17:54 - СБС відмінусували 13 кораблів "тіньового флоту" московія біля Криму за ніч
17:40 - Укрпошта за перше півріччя отримала 122 мільйона гривень прибутку
17:30 - Курс на $85 млрд: Уряд презентував Експортну стратегію України до 2030 року
17:11 - "Тенору" з плівок Міндіча повідомили про нову підозру
16:40 - ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ! Тимчасове призупинення приймання заяв та декларацій через Систему єДозвіл
16:36 - Виробництво палива в московія впало до 65% від попиту – Reuters
16:30 - Запрошуємо на презентацію програми «Зелене фермерство у галузі садівництва»: гранти та пільгове фінансування для агровиробників
16:30 - Що вступ до ЄС зробить з ринком праці
16:23 - Легалізація майна експосадовцем Київської митниці: слідство завершено
16:05 - У районі Московського НПЗ пожежа після атаки безпілотників на місто
15:35 - За перше півріччя ФДМУ заробив 3,4 мільярда гривень
15:32 - "Квиток до ЄС": в Україні стартує навчальна програма для аграріїв про вимоги європейського ринку
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.07.2026
15:30 - До 1,5 млн куб. м якісної деревини щороку додатково для переробки: Уряд ухвалив пакет рішень для лісової галузі
15:18 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 24 червня 2026 року
15:10 - Участь Мінекономіки у роботі Верховної Ради України 06-08 липня 2026 року
15:04 - Повідомлення про проведення публічної презентації проєкту Закону України «Про таксономію сталих видів економічної діяльності та сталі інвестиції»
14:58 - Лист очікувань власника державної організації Національного наукового центру «Інститут метрології» на 2027 від 08.07.2026 № 2803-13/63685-08
14:50 - Російський уряд вперше визнав дефіцит пального в країні: у червні казали, що все добре
14:30 - московія створює комерційний логістичний центр у сирійському порту Тартус
14:25 - Звіт про стан виконання операційного плану з реалізації у 2026-2028 роках Стратегії зайнятості населення України на період до 2030 року (станом на 01.07.2026)
13:40 - Ціна електроенергії "на добу наперед" впала до мінімуму за понад 2 роки: яка причина
13:28 - Мінекономіки розповіло про нові умови страхування воєнних ризиків
13:08 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КП «ЗМІЇВ-ТЕПЛО» (Харківська обл., Чугуївський р-н, м. Зміїв, вул. Залізнична, буд. 61-Б)


Більше новин