Оприлюднено уточнені дані звітності учасників ринку небанківських фінансових послуг за 2023 рік

15.05.2024 19:00 | Національний банк України

Національний банк оприлюднив уточнені дані за основними показниками діяльності учасників ринку небанківських фінансових послуг за 2023 рік.
Зокрема, оновлено дані про обсяг наданих фінансових послуг / зобов’язання/ активи/ капітал/ фінансові результати та інші показники звітності в розрізі окремих страховиків, фінансових компаній, кредитних спілок і ломбардів.
Уточнені дані відповідають звітності учасників ринку, складеній відповідно до Правил складання та подання звітності учасниками ринку небанківських фінансових послуг до Національного банку України (далі – Правила), що діяли станом на 31 грудня 2023 року.
Нагадаємо, що постановою Правління Національного банку України від 27 грудня 2023 року № 190 внесено зміни до  Правил, зокрема оновлено файли для подання звітності. 
Згідно із зазначеними змінами Національний банк не застосовує заходів впливу за несвоєчасне подання файлів та/або допущені помилки під час складання звітності за I квартал 2024 року, за умови, що відповідні файли звітності буде надано до НБУ в повному обсязі до 25 липня 2024 року.
Дані звітності учасників ринку небанківських фінансових послуг за I квартал 2024 року буде оприлюднено відповідно до зазначених змін 15 серпня 2024 року разом з даними за ІІ квартал 2024 року.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Bond yields fluctuate
Interest rates affect us all
Financial balance

- Fin.Org.UA

Новини

22:35 - НБУ пом’якшив валютні вимоги: які зміни для юросіб та фінустанов
22:23 - НБУ пом'якшив валютні вимоги для українців за кордоном
21:15 - НБУ впроваджує пакет пом’якшення валютних обмежень з основним фокусом на підтримці населення
20:00 - Новини 10 серпня: московія прагне зірвати український експорт
19:40 - Компанія з Відня постачала комплектуючі для російської армії
19:19 - У липні видобуток нафти в ОПЕК зростав завдяки країнам Перської затоки
19:05 - Національний банк оскаржить судові рішення щодо скасування рішення регулятора про застосування до АТ "МІБ" письмового застереження за порушення у сфері фінмоніторингу
18:50 - У Тобольську БпЛА атакували найбільший нафтохімічний комплекс московія – російські ЗМІ
18:18 - Intel планує продаж акцій на 15 мільярдів доларів
18:12 - ПриватБанк першим на ринку анонсував сервіс підписок: які вигоди отримають клієнти
17:50 - У податківця можуть відібрати "мамине" авто за 2,2 мільйона гривень
17:28 - У Чернівцях заборонили прокат електросамокатів: яка причина
17:16 - Російські Геленджик та Новоросійськ залишились без світла через загрозу дронів
17:15 - У Севастополі знову продаватимуть паливо лише за QR-кодами
16:53 - Мільярдні збитки: генпрокурор розповів про масштаби оборонної корупції
16:37 - У ДТП загинула топ-менеджерка мережі магазинів Eva
16:10 - Україна вперше змінила прогноз експорту зерна через блокаду портів: наскільки він впав
16:00 - "Не можна сидіти" і "мінус 500 грн за запізнення". Коли вимоги роботодавців порушують права людини
15:44 - Кількість зупинених податкових накладних скоротилася майже в 5 разів
15:44 - У Мінрозвитку оцінили готовність житла та інфраструктури до зими
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.08.2026
15:15 - Укрпошта почала торгувати електронікою
15:05 - Держстат: інфляція у липні зросла до 0,3%, у річному вимірі – 7,7%
14:30 - Що буде з 372 мільйони криптоактивів, які передані АРМА?
14:22 - Туреччина стала "притримувати" прохід через Дарданелли для деяких суден – ЗМІ
14:00 - У КМДА прозвітували про стан виконання Плану стійкості Києва
13:51 - Звернення громадян: податківці Дніпропетровщини з початку року отримали від платників 773 заяви
13:47 - Волонтери можуть отримати витяг з реєстру в електронному вигляді
13:45 - До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України!
13:44 - Щодо отримання фізичною особою, яка перебуває за кордоном, документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО


Більше новин