Мінфін: З початку року на соцвиплати було спрямовано 151,2 млрд грн

15.05.2024 16:38 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У січні – квітні 2024 року із держбюджету на соціальні виплати було спрямовано 151,2 млрд грн, зокрема у квітні – 38,5 млрд гривень. Ці кошти було спрямовано: 90,4 млрд грн, із них у квітні – 24,4 млрд грн – на фінансове забезпечення виплати пенсій, надбавок і підвищень до пенсій, призначених за пенсійними програмами, та дефіциту коштів Пенсійного фонду; 26,8 млрд грн, із них у квітні – 5,3 млрд грн – на соціальний захист громадян, які потрапили у складні життєві обставини; 5,1 млрд грн, із них у квітні – 1,5 млрд грн – на підтримку малозабезпечених сімей; 20,1 млрд грн, із них у квітні – 5 млрд грн – надання пільг і житлових субсидій громадянам; 7,8 млрд грн, із них у квітні – 2 млрд грн – на соціальний захист дітей та сім’ї; 1 млрд грн, із них у квітні – 0,3 млрд грн – на соціальний захист осіб з інвалідністю. «За перші чотири місяці цього року соціальні видатки профінансовано в сумі 151,2 млрд грн, або 16 % суми видатків загального фонду держбюджету.
Найбільше коштів спрямовано на виплату пенсій – 90,4 млрд грн, або 9,6 % загального фонду держбюджету.
Всі виплати здійснено вчасно та у повному обсязі.
Продовжуємо робити все необхідне, щоб соціальні послуги були прозорими, доступними й адресованими саме тим людям, які найбільше їх потребують», – прокоментував заступник Міністра фінансів Роман Єрмоличев.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші – лист, в якому
Кожна цифра – слово, що
Іноді промовля

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:20 - Денис Шмигаль провів засідання ЕнергоШтабу
21:00 - Новини 8 травня: Україна атакувала НПЗ московія, у Києві викрили схему ухилення від мобілізації
20:55 - OnlyFans продав 16% бізнесу після смерті власника
20:25 - Нафта відреагувала на новий обмін ударами США та Ірану
19:55 - Біля головного нафтового хабу Ірану помітили розлив нафти
19:25 - Саудівці й ОАЕ почали таємно возити нафту через Ормуз попри загрози Ірану
18:50 - Фіктивна робота у "критичній" компанії: у Києві викрили схему ухилення від мобілізації
18:25 - США вдарили ще по двох суднах під іранським прапором
18:00 - Частка NPL у банківському секторі далі зменшується
17:56 - Видатки на оборону зростуть на 1,5 трильйона. Проте на збільшення грошового забезпечення коштів поки нема
17:55 - На АЗС почали знижуватися ціни на дизпальне після зростання
17:46 - Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету за 2025 рік
17:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 11 травня
17:10 - Проєкти енергонезалежності університетів: уряд спрямує понад мільярд
17:03 - Міжвідомча робоча група з підготовки публічних інвестиційних проектів
17:00 - Тарас Висоцький: Відновлена грантова програма на сади та теплиці вже профінансувала проєкти на 70 млн грн
17:00 - На внутрішньому ринку України впав попит на вживані авто: які моделі купують найчастіше
16:49 - Засідання Комісії
16:40 - Страховий та перестраховий брокер виключений з Реєстру страхових посередників
16:37 - Постраждалому від війни бізнесу частково спишуть борги
16:30 - Україна та Туреччина погодили збільшення квот на міжнародні перевезення
16:15 - Перезавантажувати "Ліси України" буде ексзаступник міністра економіки
16:04 - Стратегічна інвестиційна рада
16:00 - Агропродукція формує 56% експорту України: держава відкриватиме нові ринки для виробників
16:00 - NBU April 2026 Inflation Update
16:00 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції у квітні 2026 року
15:50 - Журналісти проаналізували, які комплектуючі для військової техніки московія постачає Білорусь
15:31 - Кабмін ліквідував Коордцентр трансформації вугільних регіонів: що від нього очікували
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.05.2026


Більше новин