Вартість акцій грузинських компаній падає після ухвалення закону про "іноагентів"

15.05.2024 17:15 | Економічна правда

Після ухвалення парламентом Сакартвело закону про "іноагентів" у третьому читанні та на тлі багатотисячних протестів вартість акцій грузинських компаній на Лондонській фондовій біржі знижується.
Про це повідомляє "Эхо Кавказа".
Так, станом на 17:40 за тбіліським часом, темп падіння вартості акцій Bank of Georgia group перевищує 13%, TBC Bank Group - 14%, Georgia Capital - близько 8%.
"Загалом за останні два тижні капіталізація Bank of Georgia зменшилася на 1,5 мільярда ларі.
Можна уявити, що станеться в разі запровадження санкцій або заморозки американської та європейської допомоги?
Представники великого бізнесу, прокиньтеся і подайте свій голос!" - заявив співзасновник Центру стратегічного аналізу, директор відділу європейських досліджень Георгій Рухадзе.
Зазначається, що схожа картина проглядається щодо грузинського ларі, який знецінився до долара на 4,6 тетрі, до євро на 5.7 тетрі (у системі Bloomberg до вечора 15 травня долар коштує 2.7922 ларі).
Нагадаємо:
14 травня парламент Сакартвело схвалив у фінальному третьому читанні скандальний проєкт "Про прозорість іноземного впливу", під парламентом поліція почала розганяти людей, сталися сутички й затримання.
Перед тим депутати побилися під час дебатів.
Помічник держсекретаря США у справах Європи та Євразії, який того ж дня був у Сакартвело, попередив про можливість санкцій проти грузинських посадовців.
МЗС Британії заявило, що ухвалення парламентом Сакартвело закону про "іноагентів" і переслідування протестувальників суперечить євроатлантичним прагненням Сакартвело.
У НАТО попередили грузинську владу, що рішення ухвалити скандальний закон "Про прозорість іноземного впливу" несумісне з її західним курсом, у тому числі з планами на членство в Альянсі.
Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





Український ринок - молодий і новий,
Але він швидко розвивається.
Тут можна знайти шлях до багатства,
Але і ризиків тут багато є.

- Fin.Org.UA

Новини

20:30 - Новини 13 липня: США та Іран посварилися через Ормуз, атака московія на портову інфраструктуру
20:00 - США та Іран знову посварилися через Ормуз: як відреагував світ
20:00 - США та Іран знову посварилися через Ормуз: як відреагував світ
19:25 - У Раді заявили про маніпуляції на ринку електрики: ціна обвалилась на 40%
18:58 - У Києві оголосили тендер на проєкт ремонту метропереходу через Дніпро
18:45 - Удари України обвалили переробку нафти в московія до мінімуму за 21 рік
18:18 - Мінцифри пообіцяло допомогу прифронтовим інтернет-провайдерам
17:55 - ОАЕ будують новий порт в обхід Ормузької протоки
17:39 - Моніторинг основних подій в економіці України (травень 2026)
17:37 - Як змінилися зарплати українських IT-розробників за півріччя: дослідження
17:15 - Трамп хоче стати "ангелом-охоронцем" Ормузу і брати гроші за безпеку
17:00 - «Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 1,7 млрд грн доступних кредитів за програмою «5-7-9%»
16:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 14 липня
16:40 - Звіт за результатами реалізації експериментального проєкту щодо запровадження Єдиної державної електронної системи дозвільних документів
16:30 - Як мілтех воює на два фронти
16:28 - Українські БпЛА вдарили по енергомосту Кубань-Крим та низці енерговузлів
16:15 - Стало відомо, що буде з невикористаними поїздками в Києві після підвищення тарифів
16:00 - єОселя: за тиждень 129 українських родин отримали доступну іпотеку
15:53 - У Криму погіршується ситуація з енергопостачанням
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 14.07.2026
15:18 - Наслідки атаки московія: у Одесі знищені автобуси, частину рейсів скасували
15:16 - Інформація щодо Переліку суб’єктів господарювання, що здійснюють заготівлю та операції з металобрухтом
15:09 - Чи зобов’язані ФОПи використовувати печатку при здійсненні підприємницької діяльності?
15:07 - Щодо відображення у податковому обліку витрат, пов’язаних з придбанням дозволу чи ліцензії на здійснення певного виду діяльності
15:06 - Інформування платника про відмову щодо включення його до Реєстру неприбуткових установ та організацій
15:05 - Хто належить до посадових осіб юридичної особи у цілях підписання податкової звітності?
15:04 - Несплата (несвоєчасна сплата) єдиного внеску: відповідальність роботодавця
15:00 - Чисті річки починаються з ПУРБ: Україна реалізує плани управління річковими басейнами
14:45 - Скандальний конкурс на посаду гендиректора Оператора ГТС оголосили наново
14:45 - Митниця фіксує значне збільшення платежів: яка статистика за півріччя


Більше новин