Плата за землю: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників надійшло понад 2,1 млрд гривень

15.05.2024 16:24 | Fin.Org.Ua

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє.
У січні – квітні 2024 року до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 2,1 млрд грн плати за землю. Надходження виросли у порівнянні з січнем – квітнем 2023 року на понад 101,4 млн грн, або на 5 відсотків. Про це повідомила в. о. начальника Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Наталя Федаш.
Керівниця податкової служби регіону подякувала платникам за сумлінне виконання своїх податкових обов’язків та нагадала, що оренда землі – це засноване на договорі строкове платне володіння і користування земельною ділянкою, необхідною орендареві для проведення підприємницької та інших видів діяльності. 
Підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки. 
Об’єкт за договором оренди землі вважається переданим орендодавцем орендареві з моменту державної реєстрації права оренди, якщо інше не встановлено законом.
Державна реєстрація укладення договорів оренди земельних ділянок під час воєнного стану покладається на районні військові адміністрації (без потреби внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно).
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото, валюта,
Акції й облігації,
Багатство чекає.

- Fin.Org.UA

Новини

13:22 - Транспортний податок: надходження від фізичних осіб зросли майже на 79%
13:21 - До загального фонду держбюджету платники Дніпропетровщини спрямували за спеціальне використання води понад 26,0 млн грн рентної плати
13:20 - Спрощена система оподаткування: юридичні особи сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 224,9 млн грн єдиного податку
13:19 - Податківці Дніпропетровщини продовжують розвивати налагоджений діалог із ветеранською спільнотою
13:18 - Регіональна платформа «Діалог влади та бізнесу» на Дніпропетровщині: акцент на актуальних питаннях оподаткування
13:17 - Податківці Дніпропетровщини розповіли, що потрібно знати релокованому бізнесу про перереєстрацію
13:15 - Бюджет отримав майже 160,7 млрд грн ПДФО за І квартал 2026 року
13:11 - Земля у власності не весь рік: як розрахувати мінімальне податкове зобов’язання
12:40 - Кандидат на посаду голови АРМА дав додаткові розрахунки щодо походження активів
12:30 - Apple показала найкраще зростання серед виробників смартфонів у Китаї
12:30 - Як митці та фрілансери можуть підвищити шанс отримання міжнародних грантів
12:10 - Іван Марчук: легендарні картини, що змінили українське мистецтво
12:00 - Чернігівська ТЕЦ призупинила роботу після атаки московія
11:55 - Найбагатша людина Азії втратила 15,7% статків та поступилася місцем іншому індійцю
11:48 - Співзасновник тютюнової компанії перетворив легальне підприємство на підпільне – Кравченко
11:30 - Банки України показали курс валют після рекорду євро
11:30 - Шахрайство з платіжними картками у 2025 році: кількість випадків знизилася, сума збитків – зросла
11:15 - OnlyFans готується продати міноритарну частку – FT
10:55 - В семи областях є знеструмлення внаслідок ворожих атак на енергооб'єкти
10:45 - Українські порти не справляються з експортом кукурудзи: з’явилися черги
10:25 - Перший після блокади США танкер зміг зайти в затоку і вийти з нафтою
10:05 - В Україні кожен четвертий пенсіонер отримує близько 3 500 гривень
10:00 - Україна посилює інтеграцію до ринку рослинного протеїну ЄС
09:30 - Нафта відреагувала на припинення вогню між Ізраїлем і Ліваном
09:00 - московіяни вчергове обстріляли порт на Дунаї
08:30 - Скільки коштує бюджетний дизайн простору
08:00 - Васальні дисконти. Чому московія продає енергоносії із знижками і що змінить війна в Ірані
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 16 квітня: бізнес погіршив прогнози щодо курсу валют, курс євро оновив рекорд


Більше новин