Експорт нафти з московія обвалився до 5-місячного мінімуму через атаки дронів: прибуток зменшився

15.05.2024 15:17 | Економічна правда

Квітневий експорт нафти й нафтопродуктів з московії впав до рівня, який востаннє спостерігався наприкінці 2023 року.
Все через атаки українських дронів і заплановане скорочення видобутку, що чинить тиск на нафтові доходи країни.
Про це повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на дані Міжнародного енергетичного агентства.
Минулого місяця країна експортувала загалом 7,3 мільйона барелів на день, що на 6,4% менше, ніж у березні, йдеться у щомісячному звіті агентства.
За оцінками МЕА, це найнижчий рівень експорту нафти з московії за останні п"ять місяців.
Основна частина зниження припала на потоки продукції, які впали майже на 15% до 2,3 мільйона барелів на день, порівняно з березнем, свідчать дані.
Вищі ціни на російську нафту і паливо частково компенсували вплив зниження експорту на доходи країни.
З усім тим, за підрахунками агентства, у квітні країна заробила на експорті нафти 17,2 мільярда доларів, порівняно з 18,4 мільярда доларів місяцем раніше.
Читайте також: Українські дрони чи західні санкції.
Хто сильніше б"є по російській нафтовій галузі?

Нагадаємо:
Енергетичні доходи бюджету московії за чотири місяці 2024 року становили 4,157 трлн руб, що на 82% більше порівняно з аналогічним періодом у 2023 році.

Російський енергетичний гігант "Газпром" зазнав рекордних збитків за останніх 25 років, але Кремль збирається ще більше обкласти податками одну з найбільших державних компаній.
Міністерство енергетики московія запропонувало уряду тимчасово зняти заборону експорту бензину, введену з березня 2024 року, після серії атак на російські нафтопереробні заводи.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money moves the world,
The global financial system,
A force to reckon.

- Fin.Org.UA

Новини

18:22 - Таємниці Мошногір’я: легенди та маловідомі факти про регіон
18:00 - У Бразилії хакер зламав систему оповіщення громадян
17:35 - Суд зобов'язав фірму заплатити збитки за неякісний ремонт мосту на Дніпропетровщині
17:05 - За тиждень Нацбанк продав 1,4 мільярда доларів
16:14 - Суд зобов'язав московія заплатити українській агрокомпанії 1,2 мільярда
15:31 - В Албанії десятки тисяч протестували через курорт пов’язаний з Кушнером
14:35 - Щотижневий дайджест
14:32 - московіяни зруйнували заправку WOG у Запоріжжі
13:35 - Швейцарці, найімовірніше, проголосують за рішення, що збереже санкції проти московія
12:25 - Крим частково залишився без світла
11:35 - Танкери проходять Ормузьку протоку попри заяви Ірану про блокування
10:30 - У Криму заборонили продаж бензину усім, крім окупаційної влади
10:00 - У Сумах після атак ворога пошкоджено пошту та АЗС
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 21.06.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:33 - 20-й блекаут: через російські атаки ЗАЕС знову втратила зовнішнє електропостачання
18:00 - Ірак доручив родовищам збільшити видобуток нафти після угоди між США та Іраном
17:04 - Співзасновник розробника ігор Ubisoft загинув у авіакатастрофі
16:30 - Іран знову закрив Ормузьку протоку
16:01 - ЄС наполягатиме на неросійських поставках газу у майбутніх угодах з Туреччиною
16:01 - ЄС наполягатиме на неросійських поставках газу у майбутніх угодах з Туреччиною
14:57 - У Тверській області московія обмежили продаж бензину
14:00 - Угода з Іраном може збагатити структуру, яку США вважають терористичною
14:00 - Угода з Іраном може збагатити структуру, яку США вважають терористичною
14:00 - Угода з Іраном може збагатити структуру, яку США вважають терористичною
14:00 - Угода з Іраном може збагатити структуру, яку США вважають терористичною
14:00 - Угода з Іраном може збагатити структуру, яку США вважають терористичною
14:00 - Угода з Іраном може збагатити структуру, яку США вважають терористичною
14:00 - Угода з Іраном може збагатити структуру, яку США вважають терористичною
14:00 - Угода з Іраном може збагатити структуру, яку США вважають терористичною


Більше новин