WTW разом з VUSO запускають страхування українських вантажів з покриттям воєнних ризиків

15.05.2024 15:20 | forinsurer.com ... все о страховании

WTW разом з VUSO запускають страхування українських вантажів з покриттям воєнних ризиківСтраховий та перестраховий брокер WTW представив нову програму страхування в партнерстві з українським страховиком VUSO, розроблену для покриття воєнних ризиків вантажних і наземних перевезень в Україні.

За словами WTW, новий механізм пропонує покриття як українським, так і іноземним компаніям, яке допоможе вирішити проблеми страхування транспортування вантажів по Україні.

Перестрахування ризиків забезпечується Markel, синдикатом Lloyd’s, що підтримується Лондонським страховим ринком. Новий страховий продукт доступний через страховика VUSO або представництво страхового брокера WTW в Україні, що забезпечує безперебійний доступ до комплексного покриття ризиків вантажу та війни на суші.

Використовуючи досвід лондонського страхового ринку, ініціатива спрямована на пом’якшення ризиків, пов’язаних із вантажними перевезеннями під час бойових дій в Україні.

«VUSO пропонує широкий спектр страхових продуктів, розроблених для задоволення потреб бізнесу в забезпеченні захисту від непередбачуваних ситуацій, включаючи ризики війни. Ця програма дозволить нам розширити спектр пропозицій для наших корпоративних клієнтів, щоб захистити їхні вантажі від військових ризиків», пояснив Андрій Артюхов, Голова правління VUSO.

Завдяки програмі, підприємства можуть отримати доступ до комплексного страхового покриття, адаптованого до конкретних вимог вантажних перевезень і ризиків війни.

Коментуючи запуск, Сем Уорнс, директор Marine Cargo, WTW, сказав,Ю що нова програма доповнює інші пропозиції брокера щодо вантажних перевезень, такі як страхування перевезень українського зерна у Чорному морі з покриттям воєнних ризиків на 300 мільйонів доларів.

В’ячеслав Андрійко, голова WTW в Україні зазначив, що це перше рішення щодо страхування воєнних ризиків в межах України.

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





Risk and return trade-off
Higher the potential gain
Higher the possible loss

- Fin.Org.UA

Новини

11:43 - В Україні знайшлося понад 7 тисяч людей, які отримують пенсію за віком до 45. Хто вони?
11:40 - Прокуратури направили до суду справу стосовно голови облради та народної депутатки
11:39 - МХП визначив ціну дорозміщення євробондів-2029 на $100 млн на рівні 104% від номіналу
11:35 - Обстріли московія призвели до знеструмлення в шести областях України
11:19 - Україна отримала майже 100 мільйонів кубометрів американського LNG
11:06 - Критерії перебування на першій групі єдиного податку для ФОПів
11:05 - Безбар’єрні можливості податкової служби
11:03 - Сервіс «Пульс» Державної податкової служби України
11:02 - До уваги суб’єктів господарювання, які зберігають пальне, що споживається для заправлення електрогенераторної установки в обсязі до 2000 літрів
11:01 - Особливості відображення ФОПами – платниками єдиного податку першої та другої груп у декларації щомісячних авансових внесків з військового збору
11:00 - У Києві світло повернули для ста тисяч родин
10:58 - Надали послуги з репетиторства – своєчасно задекларуйте доходи!
10:52 - Фізична особа має декілька об’єктів нерухомості у різних населених пунктах: до якого контролюючого органу звертатись для проведення звірки даних?
10:51 - Платники Дніпропетровщини сплатили до державного бюджету майже 5,4 млрд гривень
10:50 - Дніпропетровщина: у січні надходження до місцевих бюджетів склали понад 3,6 млрд гривень
10:49 - ДПС нагадує про важливість дотримання валютної дисципліни у сфері ЗЕД
10:47 - Торгові мережі та «дроблення бізнесу»: ДПС виявила схеми ухилення від податків на понад 1 млрд гривень
10:46 - Детінізація ринку техніки та електроніки: в ДПС розповіли наскільки зросли виторги та кількість фіскальних чеків
10:42 - Ціни на нафту зростають другий день на тлі загострення між США та Іраном
10:30 - Україна та Франція створили раду підприємців
10:09 - Злиття SpaceX і xAI зробило Маска найбагатшою людиною в історії
09:50 - Рух поїздів в регіонах з підвищеним ризиком: "Укрзалізниця" оновила інформацію
09:28 - У кількох регіонах запровадили аварійні відключення електроенергії – "Укренерго"
09:15 - Естонія затримала контейнеровоз з російським екіпажем через підозру у контрабанді
09:00 - Veon скоротив частку в "Київстарі" після вторинного розміщення акцій
08:30 - На чверть дорожче
08:00 - Як отримати пенсію за віком у 40 років. Інструкція від прокурора
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 04.02.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:23 - Денис Шмигаль окреслив план відновлення енергопостачання в Києві після масштабної атаки рф


Більше новин