Уряд компенсує понад 100 мільйонів прифронтовим громадам за зменшення надходжень місцевих податків 

23.04.2024 20:49 | Економічна правда

Кабінет Міністрів ухвалив розпорядження, яке передбачає другий етап розподілу додаткової дотації за І квартал 2024 року для обласного бюджету Луганської області та 207 бюджетів територіальних громад по всій Україні.
Про це повідомили у пресслужбі Міністерства фінансів.

Загальний обсяг становить 266,2 млн грн, з яких:
110,8 млн грн - на компенсацію прифронтовим громадам за зменшення надходжень місцевих податків.
Зокрема, плати за землю - 86,3 млн грн, єдиного податку - 15,9 млн грн, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки - 8,6 млн грн.
155,4 млн грн - на компенсацію різниці фактичних надходжень податку на доходи фізичних осіб до рівня І кварталу 2023 року. В цілому 102 місцеві бюджети територіальних громад, на території яких ведуться (велися) активні бойові дії або деокуповані, отримають додаткову дотацію на загальну суму 160,1 млн грн.
Нагадаємо:
12 квітня 2024 року Кабмін схвалив постанову, яка розширює можливості фінансування з державного бюджету для компенсації втрат місцевих бюджетів, які можуть надавати пільги бізнесу на прифронтових територіях.

Додаткова дотація тепер може бути використана для компенсації зменшення надходжень від ширшого переліку основних місцевих податків порівняно з попереднім роком.
Це зокрема включає податок на нерухомість, плату за землю та єдиний податок.
Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull or bear market?
It's hard to predict for sure
But risk brings reward

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Паливна криза: 20% членів ЄБА вже переглянули свої ціни
17:35 - Махінації з чеками: Податкова викрила велику мережу магазинів м’ясної продукції
17:16 - Свириденко хоче залучити додаткові фінанси для ремонту доріг
16:53 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 24 березня
16:47 - Понад 3000 об’єктів критичної інфраструктури в Україні потребують захисту – Кулеба
16:30 - Шлях до України: Польща vs Румунія
16:25 - "Астарта" купує два підприємства на Полтавщині
16:12 - В Україні ціни на пшеницю зросли до максимуму за півроку на тлі війни в Ірані
16:00 - У Києві 24 березня завершується опалювальний сезон
15:31 - Африка постачатиме Україні газ: ведуться перемовини
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 24.03.2026
15:25 - У Хмельницькому побудують підприємство: забезпечуватиме обладнанням бетонозаводи
14:53 - Власник платформи для дорослих OnlyFans помер від раку
14:43 - МЗС Ірану заявив, що не веде перемовини зі США
14:40 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «УКРКРЕЙДА-ОРГАНІК» (Тернопільська обл., м. Кременець, вул. Ольжича, буд. 5)
14:39 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «НІКАГРОТРАНС» (ПМ №2 Миколаївська обл., Баштанський р-н, Баштанська міська територіальна громада, м. Баштанка, вул. Промислова, буд. 4А)
14:38 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «НІКАГРОТРАНС» (ПМ №1 Миколаївська обл., Баштанський р-н, Баштанська міська територіальна громада, м. Баштанка, вул. Промислова, буд. 4)
14:37 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «ТАВРІЯ ПЛЮС» (м. Хмельницький, вул. Тернопільська, буд. 17/2)
14:35 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Городоцький завод Будматеріали і К» (Рівненська область, Рівненський район, с. Городок, вул. Барона Штейнгеля, 88)
14:34 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «ОДЕСЬКИЙ КОРКОВИЙ ЗАВОД (Одеська область, м. Одеса, вул. Миколи Боровського, буд. 23)
14:33 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ФГ «Кринички-ЮСС» (Вінницька обл., Вінницький район, с. Юшківці, вул. Шевченка, 26г)
14:32 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ФОП Красько О.О. (Рівненська обл., Сарненський р-н, м. Сарни, вул. Широка, 10)
14:30 - Стратегія державної екологічної політики України до 2030 року: робоча група Мінекономіки напрацювала оновлення
14:30 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «БМГ» (Готельний комплекс для відпочинку населення та туризму: Дніпропетровська обл., Самарівський район, с. Новоселівка, вул. Зарічна, 17)
14:29 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «РЕСТ ТРЕЙД» (вул. Комунальників,10, м. Чернівці, Чернівецька обл.)
14:24 - Продовжено кінцевий термін подання заявок на виcловлення зацікавленості (консультаційні послуги – відбір індивідуального консультанта) «Стратегічний консультант-менеджер проєктів для ДУ «ЮКРЕЙНІНВЕСТ»»
14:21 - У Чернівцях виявили найбільшу нелегальну фабрику сигарет: деталі
14:14 - Продовжено кінцевий термін подання заявок на виcловлення зацікавленості (консультаційні послуги – відбір індивідуального консультанта) «Консультант-аналітик з підтримки проєктів ДУ «ЮКРЕЙНІНВЕСТ»»
14:10 - Більшість українських "підсанкційників" задіяні в торгівлі та будівництві – дослідження
13:35 - Сироватко йде з посади гендиректора NovaPay


Більше новин