Уряд компенсує понад 110 млн грн прифронтовим громадам зменшення надходжень місцевих податків у І кварталі 2024 року

23.04.2024 19:14 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 23 квітня, Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження, яке передбачає другий етап розподілу додаткової дотації за І квартал 2024 року для обласного бюджету Луганської області та 207 бюджетів територіальних громад по всій Україні в обсязі 266,2 млн грн, з них: · 110,8 млн грн – на компенсацію прифронтовим громадам за зменшення надходжень місцевих податків.
Зокрема, плати за землю – 86,3 млн грн, єдиного податку – 15,9 млн грн, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 8,6 млн грн. · 155,4 млн грн – на компенсацію різниці фактичних надходжень податку на доходи фізичних осіб до рівня І кварталу 2023 року. В цілому 102 місцеві бюджети територіальних громад, на території яких ведуться (велися) активні бойові дії або деокуповані отримають додаткову дотацію на загальну суму 160,1 млн грн. Довідково  Кабінет Міністрів 12 квітня 2024 року схвалив постанову, яка розширює можливості фінансування з державного бюджету для компенсації втрат місцевих бюджетів, які можуть надавати пільги бізнесу на прифронтових територіях.
Додаткова дотація тепер може бути використана для компенсації зменшення надходжень від ширшого переліку основних місцевих податків у порівнянні з попереднім роком.
Це включає у тому числі податок на нерухомість, плату за землю та єдиний податок.
Така підтримка дозволить забезпечити фінансову стабільність для громад та підприємств, що знаходяться в особливо складних умовах внаслідок війни.

Додати коментар

Користувач:
email:





AID, OECD
Development and cooperation
Investing in growth

- Fin.Org.UA

Новини

09:00 - Низка потягів затримуються через обриви і обледеніння ліній електропередач – УЗ
08:30 - Як реалізуються арештовані судна
08:00 - Великий прекрасний податковий закон. Що хочуть проголосувати в Раді в обмін на гроші від МВФ
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:10 - Денис Шмигаль поінформував про хід робіт з відновлення тепло- та електропостачання у столиці
21:00 - Новини 26 січня: курс євро, ситуація в енергетиці
20:50 - Торік Україна експортувала два мільйона яєць
20:26 - Мінус мільярд доларів: Nestle, Danone фіксують збитки після знайденого токсину
20:00 - Акції золотодобувних компаній стрибнули разом із золотом
18:54 - Рух метро у Києві відновили у звичайному режимі
18:54 - Угоди з переможцем конкурсу на розробку літієвого родовища ще немає – Мінекономіки
18:44 - Російський приватний "Лукойл" попросив допомоги з бюджету московія через обвал цін на нафту
18:23 - 27 січня відключення світла діятимуть усю добу
18:20 - Критерії відбору переможця конкурсу УРП по ділянці «Добра»
18:17 - Правоохоронці викрили розтрату на реконструкції причалу у Чорноморську
18:11 - Сприяння залежності від соцмереж: в США судитимуть Meta, TikTok та YouTube
17:45 - Як працює автовикуп квитків і коли з’являються вільні місця – пояснення УЗ
17:39 - Офіційний курс євро до гривні оновить історичний рекорд
17:30 - На Київщині знову екстрені відключення світла
17:25 - "Метінвест" розповів про наслідки перебоїв з енергопосчанням для металургії
17:23 - У Києві через тривогу змінили рух метро
17:09 - Частину російських авіакомпаній паралізувало внаслідок збою
17:07 - "Укрексімбанк" закриє центральне відділення та низку підрозділів
17:05 - Україна відкрила три нові експортні ринки в Алжирі: що продаватимемо
17:05 - Україна відкрила три нові експортні ринки в Алжирі: що продаватимемо
17:00 - Денис Башлик: Ми проєктуємо в ДАР цифрові сервіси так, щоб вони були зрозумілими та зручними у щоденній роботі фермера
17:00 - Китай готується імпортувати раніше заборонені чипи Nvidia
16:30 - Встигніть приватизувати квартири
16:25 - На Київщині викрили канал збуту електроніки компанії в московія, яка співпрацює з держструктурами
16:20 - ДТЕК повернув "Енергоатому" 164 мільйона гривень як добровільну компенсацію


Більше новин