Уряд затвердив проведення оглядів витрат держбюджету в окремих сферах у 2024 році

23.04.2024 18:11 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Уряд прийняв розпорядження «Про проведення у 2024 році оглядів витрат державного бюджету в окремих сферах». Огляди витрат охоплюють не тільки фінансовий аспект бюджетних програм, але і їх результативність, актуальність та внесок у досягнення цілей державної політики у відповідній сфері. Огляди допомагають підвищити ефективність бюджетних витрат, а також здійснити перерозподіл коштів на більш пріоритетні напрями. Цим розпорядженням визначено: сфери та цілі оглядів витрат, відповідальних за їх проведення головних розпорядників коштів (20 сфер 16 головних розпорядників коштів); до 1 грудня 2024 року подання Уряду звітів про проведені огляди витрат. Також відповідно до розпорядження передбачено: продовжити до 1 липня 2024 року проведення огляду витрат, розпочатого у 2023 році, у сфері соціального захисту ветеранів війни на підставі звернення Міністерства у справах ветеранів; здійснити Міністерству охорони здоров’я оцінку ефективності заходів, вжитих за результатами огляду у 2019 році.
Адже пропонується повторно провести у 2024 році огляд у сфері підготовки і підвищення кваліфікації кадрів; інформувати Уряд та Мінфін про заходи, вжиті головними розпорядниками за результатами оглядів, проведених у 2018-2021 роках.

Додати коментар

Користувач:
email:





Brexit shock waves spread
Markets tumble, pound drops low
Uncertainty looms

- Fin.Org.UA

Новини

10:30 - Леся Карнаух: Майже 36 % податкових надходжень за два місяці року забезпечили підприємства торгівлі та переробної промисловості
10:25 - Танкер зі скрапленим газом потрапив під удар біля узбережжя ОАЕ
10:14 - Стартує подання інформації до Центру збору фінансової звітності на основі Таксономії 2025 року
10:06 - Шмигаль розповів, які уроки функціонування енергосистеми засвоїла Україна
09:55 - Україна може не отримати гроші МВФ, бо Рада не збільшує податки
09:27 - московія знову атакувала порти та залізницю
09:25 - Нафта відреагувала на нові атаки Ірану по Близькому Сходу
09:00 - До страхової компанії застосовано заходи впливу
08:56 - московіяни атакували південь Одещини: які наслідки
08:40 - московіяни вдарили поблизу терміналу "Нової пошти" у Запоріжжі
08:30 - Дроп: жертва схеми чи співучасник злочину?
08:00 - Приструнити аптеки? Чому держава допускає "Укрпошту" та АЗС на фармринок
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 16 березня: нафта московія майже по $100, ремонт АЕС, група з відновлення роботи аеропортів
20:50 - Денис Шмигаль представив у Брюсселі ключові уроки функціонування енергосистеми України під час війни
20:45 - Долар іде до найгіршого дня за місяць через падіння цін на нафту
20:20 - московія кинулась заливати нафту в танкери на продаж після послаблення санкцій США
20:05 - Уряд додатково виділить 3 мільярди гривень на ремонт особливих доріг
20:00 - Уряд виділив 3 млрд грн на невідкладний ремонт автомобільних доріг державного значення
19:55 - Словаччина зупинить аварійну енергетичну допомогу Україні: що буде зі світлом
19:40 - Торгівля та ще одна галузь стали лідерами з наповнення бюджету у 2026 році
19:30 - В Україні 17 березня не вимикатимуть світло для населення
19:20 - Мандри до гір: де знайти справжню тишу
19:20 - В Україні створили робочу групу для відновлення роботи аеропортів
19:10 - Денис Шмигаль у Брюсселі закликав партнерів спрямувати 5,4 млрд євро для підтримки енергостійкості України
19:00 - Нові індустріальні парки та робочі місця: Кабмін отримає проєкт розвитку портів
18:43 - Єгипет втратив 10 мільярдів доларів через падіння трафіку у Суецькому каналі
18:40 - У Білому домі заявили, що Іран роками завищував ціни на нафту
18:17 - Догляд за квітами для початківців: прості поради
18:05 - Литва вивільнить свої стратегічні резерви нафти та пального


Більше новин