ОГТСУ анонсує закупівлі газу нерезидентів через нову секцію УЕБ «Закупівлі: імпорт, митний склад»

23.04.2024 15:40 | Оператор ГТС України

Оператор ГТС України (ОГТСУ) розширює напрямки закупівлі природного газу для власних потреб та анонсує вихід на торги на новій секції «Закупівлі: імпорт, митний склад» на майданчику Української енергетичної біржі (УЕБ).

Під час торгів у цій секції учасники-нерезиденти можуть пропонувати замовнику свій ресурс, що зберігається в ПСГ в режимі «митний склад» або на умовах передачі на транскордонних точках в Україну. Торги проводяться за принципом одностороннього зустрічного аукціону в ПП БЕТС.

Учасники можуть подавати заявки для продуктів: «Митний склад»; «Митний склад + Short-haul»; Interconnection point (наявні транскордонні точки для кордонів з Польщею, Угорщиною, Румунією, Молдовою та Словаччиною). Ціна визначатиметься в євро.

На стартовому етапі запуску секції гарантійні внески для учасників не передбачаються, в подальшому УЕБ планує застосовувати свої клірингові механізми і для такого типу торгів.

Для участі в торгах по секції «Закупівлі: імпорт, митний склад» учасники мають акредитуватись на УЕБ, в тому числі — нерезиденти, що планують пропонувати свій ресурс зацікавленим українським покупцям.

«Товариство надалі демонструє свою відкритість через розширення можливостей для контрагентів, залучає максимальну кількості партнерів для підвищення ефективності закупівель, та збільшення варіативності напрямків забезпечення власних технологічних потреб. Сподіваюся, що наша ініціатива відкриє нові перспективи для споживачів в Україні», — прокоментував плани ОГТСУ Вадим Рибачук, комерційний директор Товариства.

Нагадаємо, у 2023 році ОГТСУ закупив на УЕБ понад 200 млн куб. м природного газу для власних потреб, та здійснив оплату за фактично отриманий газ в терміни, визначені договорами.

ОГТСУ продовжив закупівлі газу в 2024 року, станом на 23 квітня компанія придбала 51,9 млн куб м в українських видобувників і трейдерів.

Оператор зацікавлений у розширенні кола контрагентів та тривалих взаємовигідних відносин на ринкових умовах.

Запис ОГТСУ анонсує закупівлі газу нерезидентів через нову секцію УЕБ «Закупівлі: імпорт, митний склад» спершу з"явиться на Оператор ГТС України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bonds are bought and sold,
Trading floors are full of noise,
The rhythm of growth.

- Fin.Org.UA

Новини

15:57 - Комісія створила Раду з питань корпоративного управління
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 18.05.2026
14:59 - Світовий агролідер призупинив роботу олійного заводу в Чорноморську після атаки московія
14:55 - Нацбанк розповів, які темпи кредитування в Україні
14:48 - Земельна ділянка перебуває у спільній власності (спільній частковій власності) кількох юридичних осіб: обчислення земельного податку
14:46 - Дострокове розірвання страхувальником договору довгострокового страхування життя: оподаткування ПДФО викупної суми
14:44 - Який порядок повернення коштів зайво зарахованих на електронний рахунок в СЕА ПДВ?
14:43 - Сумлінна сплата податків – запорука економічної стійкості держави!
14:42 - Чи передбачена відповідальність платника податків – юридичної особи у разі здійснення видів діяльності, не зазначених в його облікових даних?
14:41 - Які дії користувача, який отримав хмарний підпис в КНЕДПС ДПС, у випадку заміни смартфону на базі операційних систем Android та iOS?
14:40 - Чи необхідно повідомляти контролюючі органи за неосновним місцем обліку про внесення змін до облікових даних?
14:40 - "Нафтогаз" вперше за майже рік купив газ на біржі
14:39 - Сплатили за ліцензію, обов’язково подайте заяву про внесення чергового платежу
14:39 - Інтерв’ю Андрія Пишного ZN.UA про межі повноважень НБУ, реакцію на інфляційні шоки, стрес-тестування банків та їхнє значення у відновленні країни
14:37 - Електронний витяг із реєстру волонтерів спрощує процедуру реєстрації
14:35 - Правила заповнення обов’язкового реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати бюджетних/небюджетних платежів
14:34 - Сплата податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування після зміни місцезнаходження платника
14:33 - Які документи для отримання ПСП подає одинока мати, яка має дитину (дітей) віком до 18 років?
14:32 - ФОПи - платники збору за місця для паркування транспортних засобів сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини сплатили понад 2,5 млн гривень
14:30 - Місцеві бюджети від платників Дніпропетровщини отримали понад 575,2 млн грн рентної плати
14:28 - Платники Дніпропетровщини забезпечують позитивну динаміку надходжень акцизного податку: до бюджету сплачено понад 233,6 млн гривень
14:27 - На Кіпрі триває 4-й Cyprus Arbitration Day за участі юриста з України Володимира Богатиря
14:25 - Ціни на російську нафту в Китаї та Індії знову знизилися – Reuters
14:23 - Євроінтеграція ринків капіталу: Комісія затвердила план адаптації законодавства до норм ЄС
14:20 - Оборонні закупівлі через DOT-Chain: Свириденко розповіла, скільки триватиме проєкт
14:19 - Конгрес місцевих і регіональних влад при Президентові України: стійкість громад залежить від наповнення місцевих бюджетів
14:17 - Ефективна взаємодія влади та бізнесу поглиблює взаємну довіру
14:17 - Мапування енергосистеми: Palantir долучиться до проєкту у двох прифронтових областях
14:14 - Податковий номер через «е-Консул» та Е-картка платника – нові цифрові можливості для українців в Україні та за кордоном
14:13 - 4,9 млрд грн податку на нерухомість: які регіони – лідери зі сплати


Більше новин