СБУ повідомила про підозру гауляйтерам ЗАЕС, які від’єднували її від енергосистеми України

23.04.2024 12:54 | Економічна правда

СБУ повідомила про підозру російським гауляйтерам Запорізької АЕС, які від"єднували станцію від енергосистеми України.
Про це повідомляє пресслужба відомства.
"Служба безпеки та Офіс Генерального прокурора зібрали доказову базу на двох громадян московія, які організували від"єднання Запорізької АЕС від єдиної енергосистеми нашої держави", - йдеться у повідомленні.
Так, мова йде про заступника директора захопленої атомної електростанції Атакіщева Едуарда та його підлеглого - головного інженера Андрія Горбунова.
За даними слідства, до "призначення" росіяни працювали на Ростовській АЕС.
Звідти вони прибули на тимчасово окуповану територію на півдні України і на початку жовтня 2022 року ввійшли до керівного складу Запорізької атомної електростанції.
Там зловмисники займалися "інтегруванням" енергооб"єкта до структури "Росатома" та приєднанням технологічних потужностей станції до енергетичної системи московія.
Також фігуранти підбурювали українських атомників співпрацювати з агресором та укладати "контракти" з окупаційною адміністрацією АЕС.
У разі відмови - погрожували переслідуваннями з боку репресивних органів московії.
Економічна правда.

Додати коментар

Користувач:
email:





Shares rise and fall fast
Fortunes made or lost, such power
In the hands of few.

- Fin.Org.UA

Новини

17:21 - 9 січня графіки відключення світла діятимуть усю добу
17:14 - Кабмін звільнив очільника Держгеонадр
17:10 - "Нова пошта" попередила про затримку доставок на заході країни через негоду
16:35 - Біля Туреччини БПЛА атакував танкер, який йшов до російського порту
16:30 - "Запоріжсталь" призупинив роботу через блекаут
16:30 - Які рішення потрібні прифронтовим регіонам
16:12 - Контролючи нафту Венесуели, Трамп хоче знизити ціни до 50 доларів за барель – WSJ
15:45 - Киян закликають подбати про безпеку та комфорт через похолодання та загрозу атак
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 09.01.2026
15:20 - Мінцифри повідомило про ситуацію зі зв'язком на Дніпропетровщині після атаки московія
15:12 - Попри санкції ЄС: московія знову купила авіаційні шини Michelin — The Guardian
15:11 - Звіт про надходження запитів на публічну інформацію за грудень 2025 р.
15:08 - Запрошення до виcловлення зацікавленості (консультаційні послуги – відбір індивідуального консультанта) «КОНСУЛЬТАНТ ІЗ ЗАКУПІВЕЛЬ»
15:00 - 25 українських професіоналів повернулись з-за кордону і розпочали роботу в 9 міністерствах і офісах: стартував Create Ukraine 2.0
14:50 - На дорогах Волині та Рівненщини обмежили рух для вантажівок через снігопади
14:25 - За рік московія 96 разів атакувала українські порти – АМПУ
14:10 - Москва "серйозно стурбована" захопленням американцями танкера Marinera
14:00 - На низці українських доріг обмежили рух через негоду
13:45 - ЄБРР надає Україні 75 млн євро кредиту для модернізації та відновлення гідроелектростанцій
13:30 - Мінекономіки розповіло про зміни на ринку сільгоспземель
13:20 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:15 - На Дніпропетровщині частково повернули електропостачання
13:00 - Екосистема краси нового покоління: як EVA створює новий формат beauty-досвіду
12:55 - Олексій Соболев: Одне з наших ключових завдань на рік – зробити ринок праці більш гнучким і сучасним для людей і бізнесу
12:40 - Samsung прогнозує потроєння прибутку до рекордного рівня завдяки буму ШІ
12:34 - На Запоріжжі енергопостачання відновлене повністю, на Дніпровщині – ще ні
12:19 - Частина чистого прибутку: платники Дніпропетровщини поповнили загальний фонд держбюджету на понад 20,4 млн гривень
12:18 - Фізичною особою одержано дохід від надання нерухомості в оренду фізичній особі, яка не є самозайнятою особою: порядок сплати ПДФО
12:18 - Уряд звільнив очільника Держлікслужби: яка причина
12:17 - Фахівцями податкової служби Дніпропетровщини протягом 2025 року розглянуто 1 013 звернень громадян


Більше новин