Українські університети стають основою для євроінтеграції та підвищення спроможності громад

23.04.2024 12:21 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури і Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана уклали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю.
Сторони домовилися про спільну роботу з ключових напрямків відновлення та підвищення інституційної спроможності громад. Спільно з науковцями Міністерство працюватиме над: вдосконаленням процесів відновлення регіонів, територій та інфраструктури, що постраждали внаслідок збройної агресії; підвищенням інституційної спроможності територіальних громад та якості місцевого самоврядування; запровадженням європейських стандартів у сфері освітньої діяльності та підготовки майбутніх фахівців у сфері відновлення; розвитком професійної компетенції працівників Міністерства. «Ми вже маємо позитивний досвід співпраці з науковцями університету, які активно долучилися до роботи над оновленням Державної стратегії регіонального розвитку, яка спрямована на посилення регіонального розвитку.
Підписання меморандуму декларує нашу спільну роботу у важливих сферах життєдіяльності країни, зокрема й на шляху до повноцінної інтеграції України в ЄС», – зазначила заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Азархіна. За її словами, українські університети можуть стати платформою для діалогу та обміну досвідом між викладачами, студентами, громадськими організаціями та урядовими установами щодо євроінтеграційних питань.
Забезпечать необхідну експертизу, навчання та дослідження для підготовки кваліфікованих кадрів щодо формування розуміння процесу євроінтеграції в суспільстві. Домовилися проводити консультації, регулярні комунікативні заходи для обговорення визначених у меморандумі напрямків роботи та перспективні напрямки співпраці. Меморандум підписали заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Азархіна та виконуючий обов’язки ректора Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Дмитро Лук’яненко.

Додати коментар

Користувач:
email:





Regulatory rules,
Compliance and transparency,
Markets kept in line.

- Fin.Org.UA

Новини

14:18 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:10 - Виступ Голови Національного банку Андрія Пишного під час пресбрифінгу щодо рішень з монетарної політики
14:00 - Національний банк України зберіг облікову ставку на рівні 15%
13:02 - Деклараційна кампанія 2026 добігає кінця!
13:00 - Які операційні системи підтримують використання програмного забезпечення «ІІТ Користувач ЦСК-1»?
12:59 - Суб’єкт господарювання не може самостійно нарахувати та сплатити штрафні санкції за несвоєчасну сплату єдиного внеску
12:50 - Бельгія зупиняє відмову від атому та викуповує свої ж АЕС у французів
12:48 - Чи потрібно ФОП повторно подавати Заяву за ф. 20-ОПП у разі зміні прізвища?
12:40 - За якими кодом бюджетної класифікації сплачуються штрафні санкції за порушення норм регулювання обігу готівки та застосування РРО/ПРРО?
12:39 - Як і на підставі яких критеріїв визначатиметься, що нерухоме майно «використовується у господарській діяльності резидентів Дефенс Сіті»?
12:37 - Чи є об’єктом оподаткування ПДФО вартість дарунків працівнику та гіг-спеціалісту від резидента Дія Сіті?
12:36 - Щодо перевірки платників єдиного внеску (в тому числі при ліквідації)
12:35 - Як фізична особа може отримати мікрогрант на створення власного бізнесу?
12:34 - До уваги платників податків!
12:33 - Формування платіжних інструкцій в електронній формі прискорює процедуру примусового списання податкового боргу
12:31 - Чи є об’єктом оподаткування військовим збором дохід, отриманий фізичною особою – резидентом від продажу рухомого майна?
12:30 - Юридична особа не може одночасно мати статус і резидента Дефенс Сіті і резидента Дія Сіті
12:30 - Як інвестувати в енергостійкість
12:30 - Виручка від агроекспорту зросла на понад 8%: що і кому продає Україна найбільше
12:29 - Акцизний податок: надходження з ввезених товарів від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету зросли на 65,7 %
12:28 - Майже 2,3 млрд грн податку на прибуток – внесок платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету
12:26 - Понад 30,8 млрд грн податків, зборів та платежів спрямували до зведеного бюджету з початку року платники Дніпропетровщини
12:25 - Податківці Дніпропетровщини розширюють співпрацю з освітянською спільнотою регіону
12:24 - Податківці Дніпропетровщини взаємодіють з платниками у частині створення відкритих і чесних конкурентних умов
12:23 - До 11 травня потрібно подати податкові розрахунки за І квартал 2026 року: ФОПи поки звітують за чинною місячною формою
12:17 - Спадщина не від близьких родичів: порядок оподаткування та сплати податків
12:10 - Пентагон розблокував 400 млн доларів допомоги для України після місяців простою
12:00 - Пресбрифінг щодо рішень Правління Національного банку з монетарної політики
11:52 - Уряд компенсуватиме бізнесу частину витрат на будівництво розподіленої генерації
11:33 - Монополії не видно: Кириленко знову відзвітував Раді про ціни бензину на АЗС


Більше новин