Мінекономіки спільно з KSE запускає проект підтримки розробників роботизованих косарок для потреб гумрозмінування, — Юлія Свириденко

23.04.2024 12:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністерство економіки України разом з KSE Graduate Business School шукає проекти та рішення, що пришвидшать очищення території України від мін.
В рамках акселераційної програми підтримки інновацій у гуманітарному розмінуванні, яка реалізується за ініціативи Мінекономіки спільно із KSE, стартує новий проект «Безпечне поле». «Проект з пошуку та підтримки інновацій та сучасних рішень у сфері гумрозмінування набирає обертів.
Попередня робота дала чудовий результат.
Свої напрацювання представили майже півсотні учасників організованих Мінекономіки та Київською школою економіки Demining Bootcamp.
Маємо розробників, що вже тестують вітчизняну машину для розмінування, або отримали грант НАТО на удосконалення своїх розробок. Сьогодні відкриваємо набір за новим напрямком.
Піротехнічним підрозділам потрібна техніка, яка полегшить підготовку полів до розмінування та зробить цей етап роботи безпечним для саперів.
Тож запрошуємо винахідників та виробників, які мають відповідні розробки долучитися до участі в хакатоні «Безпечне поле», - зазначила Перший віце-прем’єр-міністр України — Міністр економіки Юлія Свириденко. Проект «Безпечне поле» створено спеціально для розробників, які можуть запропонувати прототипи роботизованих косарок.
Техніка має оперативно обкошувати зарослі поля, готуючи їх таким чином до роботи саперів.
Як розповів заступник Міністра економіки Ігор Безкаравайний, такі косарки вкрай необхідні для прискорення розмінування полів. «Нині значна частина робочого часу сапера витрачається на підготовку площі до розмінування.
Трава видаляється вручну, що суттєво сповільнює темпи.
Іноземні виробники пропонують рішення, але роботизовано косарки іноземного виробництва коштують недешево.
Ми переконані, що українські винахідники та виробники зможуть запропонувати не менш ефективні аналоги за доступними цінами.
І готові підтримувати такі проекти», - зазначив Ігор Безкаравайний. Зареєструватися на участь в хакатоні винахідники та виробники можуть на сайті KSE Graduate Business School.
Крайній термін подачі заявок на участь – 15 травня 2024 року.

Додати коментар

Користувач:
email:





Red flags, market crash,
Investors count their losses,
Fear and panic dash.

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
23:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
22:35 - "Висновки зроблено": Гороховський вибачився за скандал з фото клієнтки monobank
21:55 - Заступника голови Ощадбанку відсторонили від частини обов'язків через оголошену підозру
21:00 - Новини 11 березня: новий рейтинг Forbes, скандал з Гороховським
20:55 - В Києві викрили схему незаконного ввезення товарів з Китаю на мільйони гривень
20:30 - "Креді Агріколь" купує банк "Львів"
20:18 - Комісією завершено відбір кандидатів на посади членів наглядових рад підприємств ПЕК
20:02 - Поглинання між нафтовими компаніями другий рік поспіль були незначними
19:40 - Київ витратить 65 мільйонів на оздоблення парку та мосту на Оболоні
19:20 - 12 березня по всій Україні графіки відключень світла діятимуть ввечері
19:00 - Анатолій Куцевол ознайомив Президентку Бундестагу Німеччини з наслідками російських атак на одну зі столичних ТЕЦ
18:51 - Мінцифра повідомила, як планує змінити ринок азартних ігор
18:45 - Надходження військового збору зросли на третину: які регіони сплатили найбільше
18:27 - московія через тиск на бюджет шукає, які витрати сокротити – Reuters
18:15 - Banks Have Sufficient Foreign Cash Holdings: Results of Cash Supply Transactions
18:15 - Запас валюти в касах банків є достатнім – результати операцій з підкріплення кас банків
18:10 - НБУ просить Гороховського пояснень щодо опублікованого фото клієнтки monobank
18:04 - Зеленський: Україна повинна повідомити ЄС про дату можливого відновлення нафтопроводу "Дружба"
17:50 - Олександр Краснолуцький: Схема зелених інвестицій — дієвий інструмент практичної кліматичної співпраці між Україною та Іспанією
17:50 - 14 кандидатів на посаду голови АРМА пройшли тестування на знання законодавства
17:49 - Азербайджан хоче збільшити поставки газу до Євросоюзу
17:37 - У лютому загальна кількість небанківських фінансових установ зменшилася на вісім компаній
17:34 - Управління з питань управління відходами
17:25 - московіяни заявляють про атаку на інфраструктуру "Турецького потоку"
17:17 - Ліміт № 43/2026 від 04.03.2026 на використання природних ресурсів у межах Дунайського біосферного заповідника на 2026 рік
17:15 - Ліміт № 42/2026 від 25.02.2026 на використання природних ресурсів у межах Кам’янець-Подільського ботанічного саду загальнодержавного значення на 2026 рік
17:12 - Ліміт № 41/2025 від 18.12.2025 на використання природних ресурсів у межах ботанічного саду загальнодержавного значення Ужгородського національного університету на 2025 рік
17:10 - Ліміт № 40/2025 від 04.12.2025 на використання природних ресурсів у межах Нижньодністровського НПП на 2026 рік
17:10 - МЕА вивільнить найбільші в історії нафтові резерви


Більше новин