ЕНЕРГЕТИЧНА СИТУАЦІЯ В РЕГІОНАХ на 21 квітня: через негоду знеструмлено 76 населених пунктів

21.04.2024 12:20 | Міністерство енергетики України

ЕНЕРГЕТИЧНА СИТУАЦІЯ В РЕГІОНАХ на 21 квітня: через негоду знеструмлено 76 населених пунктів tymchenko 21 квітня 2024, 12:20 КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
Через негоду відключені 7794 абоненти у 21 населеному пункті.
СУМСЬКА ОБЛАСТЬ
Через негоду знеструмлено 1790 абонентів у 20 населених пунктах.
Внаслідок ворожих обстрілів без світла залишилися 775 точок обліку.
КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ
На ранок через негоду залишаються відключеними 1762 точки обліку у 16 населених пунктах.
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
Внаслідок несприятливих погодних умов без світла залишаються 5350 абонентів у 9 населених пунктах.
ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ
Через погіршення погодних умов відключено 2079 абонентів у 7 населених пунктах.
МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
Через негоду залишаються знеструмленими 2013 точок обліку у  3 населених пунктах.
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ
З технологічних причин залишаються знеструмленими 789 абонентів.
Через ворожі обстріли немає світла у 812 абонентів. 
У м.
Кам’янське вантажною машиною пошкоджено газопровід, припинено газопостачання 10 будинків.
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
Через бойові дії знеструмлювалися 2225 абонентів.
Заживлено 5592 точки обліку у 3 населених пунктах. 
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
Через технологічне порушення вимикалися 2888 абонентів у 5 населених пунктах – на ранок усіх заживлено.
Через бойові дії залишаються знеструмленими 3730 точок обліку у 50 населених пунктах.
ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ
У м.
Львів в одному з багатоквартирних будинків з підозрою на отруєння чадним газом госпіталізовано трьох осіб.
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ
В одному з населених пунктів Тернопільського району у приватному будинку вибухнула газова плита (попередньо – була в аварійному стані).
З опіками госпіталізовано чоловіка. 
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
Через бойові дії минулої доби знеструмлено 426 абонентів.
Заживлено 2032 точки обліку, які відключалися раніше. 
Через мережеві обмеження відключено 260 тисяч абонентів.
Внаслідок пошкоджень газових мереж від газопостачання в області відключено 650 споживачів.
 
Новини Новини Міністерства Ситуація в енергосистемі

Додати коментар

Користувач:
email:





Futures and options,
Derivatives and hedging,
Risk and reward tradeoffs.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 27 квітня: скільки в Україні довічних PEPів
20:45 - Агенція оборонних закупівель збільшила постачання дронів ЗСУ – Федоров
20:25 - ЄІБ схвалив фінансування чистої енергетики Європи
19:55 - Міжнародні перевезення: уряд спрощує умови техконтролю вантажівок
19:35 - Угорська MOL повідомляє, що продовжує переговори щодо придбання дочки "Газпрому"
19:03 - Багатомільярдне будівництво ветеранських просторів: журналісти виявили "схеми"
18:40 - Уточнено порядок виконання платіжних інструкцій в іноземній валюті та банківських металах надавачами платіжних послуг
18:36 - У вівторок світло українцям не вимикатимуть
18:20 - Канада створить суверенний фонд на 18 мільярдів доларів
18:20 - FIFA збільшить призовий фонд ЧС-2026: причини
18:05 - Програв апеляцію: держава забирає майно ексначальника Запорізького обласного ТЦК
17:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на вівторок 28 квітня
17:53 - Пропонується внести зміни до деяких нормативно-правових актів, що регулюють касову роботу
17:44 - 70% молодих росіян почали відмовлятися від зустрічей із друзями через брак грошей
17:30 - СЕО одного з лідерів ринку лоукостів розповів, чи очікує сектор дефіцит пального
17:27 - Шахраї "згодували" банкоматам сувенірні купюри на два мільйона гривень
17:23 - НКЦПФР обговорила з міжнародними банками можливості залучення інвесторів до українських муніципальних облігацій
17:21 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КВП «ТЕ» М.ГОРІШНІ ПЛАВНІ» (Полтавська обл., Кременчуцький р-н, м. Горішні Плавні, проспект Героїв Дніпра, 106)
17:20 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “НВК” “ЕКОФАРМ” (Хмельницька обл., Шепетівський район, с. Улашанівка, вул. Шевченка,116)
17:19 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «УКРТЕЛЕКОМ» (Одеська область, Подільський район, м. Балта, вул. Магдебурзька, 7)
17:19 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «УКРТЕЛЕКОМ» (Одеська область, Подільський район, м. Кодима, вул. Соборна,111)
17:16 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «УКРТЕЛЕКОМ» (Одеська область, Подільський район, м. Ананьїв, вул. Ніщинського, 1а)
17:13 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КП «ТЕПЛОВИК» (м. Старокостянтинів, вул. Авіаторів, 11/1; м. Старокостянтинів, вул. Героїв Небесної Сотні, 3; м. Старокостянтинів, вул. Героїв Чорнобильців, 20)
17:13 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди СТОВ"ДАШІВСЬКИЙ КРАЙ" (Вінницька область, Гайсинський район, селище Дашів, провулок Мирний, 14)
17:12 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ВІДДІЛ ОСВІТИ БАЙКОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ (Тернопільська область, Тернопільський район, с. Шляхтинці, вул. Липова, буд. 1)
17:09 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ПАРТНЕР-АВТО-ПРОМ» (Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Острів, вул. Промислова 5Б, 5Е, 5Ж, 9Д, 9Ж)
17:09 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ПАРТНЕР-АВТО-ПРОМ» (Тернопільська обл., Чортківський р-н, Бучацька об’єднана громада, 0,8 км. на північний-схід від с. Бобулинці)
17:08 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ "ОРАВТОБУД" (Житомирська обл., Семенівська територіальна громада, Комплекс будівель і споруд № 1 (Бердичівський р-н, за межами населено пункту)
17:07 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» (Івано-Франківська обл., Івано-Франківський р-н, с. Бовшів, вул. Промислова)
17:07 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТУДСАУ Валківський районний суд Харківської області (Харківська область, м.Валки, вул. Харківська, буд. 4)


Більше новин