Втретє День довкілля зустрічаємо в реаліях повномасштабного вторгнення

20.04.2024 14:55 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець разом з очільником ЕкоКомітету Олегом Бондаренком, народною депутаткою Оленою Криворучкіною, колегами з Міндовкілля, Державної екологічної інспекції України, Національного природного парку «Голосіївський» висадили 27 дубів у межах акції «Шевченко єднає Україну». За словами Руслана Стрільця, це – символічний внесок в озеленення нашої столиці.
Колись ці дуби разом будуть нагадувати майбутнім поколінням про незламність Українського народу в часи війни. Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять захисників, які віддали своє життя у боротьбі з російським агресором.
Вчора – трагічні події у місті Дніпрі, сьогодні – знову повітряні тривоги, і окупанти роблять усе, щоб не було нашого завтра. «Кожен день військової агресії – це шкода українським лісам.
Наші перші обрахунки втрат лісу показали, що станом на квітень 2022 року пошкоджено 4200 га лісу: спалені ліси Київщини, яка стримувала наступ на столицю, окопані ліси Чернігівщини, руйнування лісових екосистем на Житомирщині.
Тоді ми тільки почали наш трек з обрахунку збитків і не уявляли, яких масштабів він сягне у квітні-2024.
Зараз це 24 000 га – території, де наші лісівники мають доступ.
На їх відновлення знадобиться десятки років.
Попереду ще обрахунки Донбасу та Криму.
Але не дивлячись ні на що, кампанія “Зелена країна” продовжується.
Висаджено уже 586 млн дерев із закладеного у програмі мільярда.
Закликаю всіх і кожного доєднатися до цьогорічної кампанії з висадки дерев.
Попри всі наміри агресора, це наш спільний внесок у майбутнє країни», - акцентував Руслан Стрілець.

Додати коментар

Користувач:
email:





На біржі ринок диктує правила,
Тут влада має інший характер.
Але тільки в цьому гроші не згорять,
І вкладники зможуть виграти у змаганні.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 22 квітня: через "Дружбу" відновили транзит нафти, подружжя Порошенків поділило майно
20:45 - В "Укренерго" розповіли, чи будуть відключення світла 23 квітня
20:35 - Один з найбільших виробників хрону та гірчиці в Україні відкрив цех сидру за держгрант
20:20 - Фондовий ринок відреагував на продовження перемир'я США з Іраном
19:59 - Крафтова броварня на Закарпатті встановила сонячну електростанцію
19:30 - Боротьба з енергокризою: вітроенергетики знайшли "ложку дьогтю" у рекомендаціях Єврокомісії
19:25 - Хтось знову вгадав? Перед заявою Трампа проти нафти поставили $430 мільйонів
19:04 - Польський інвестор PINbank не запускатиме кредитування: на чому зосередиться
18:38 - Не задекларовані 14 мільйонів гривень: судитимуть ужгородського депутата
18:24 - В Україні назвали найпопулярніші громадські роботи
18:20 - Іран заявив про захоплення двох суден біля Ормузу
18:15 - Повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Стратегії збереження біологічного різноманіття України на період до 2035 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2026-2028 роках"
18:10 - Проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Стратегії збереження біологічного різноманіття України на період до 2035 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2026-2028 роках"
17:56 - Україна отримає ще 600 мільйонів євро на відновлення
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 23 квітня
17:39 - Оренда будинків в Україні: у прифронтовому місті за рік ціни зросли на 87%
17:30 - Європейська комісія та Група ЄІБ оголосили про новий фінансовий пакет обсягом понад 600 млн євро на підтримку відновлення України
17:25 - Найбільш затребуваними на IT-ринку стають ШI-інженери – дослідження
17:10 - На Буковині посадовця лісгоспу підозрюють в організації незаконної рубки дерев в заповіднику
16:59 - Свириденко розповіла, як уряд у співпраці з Кличком готують Київ до зими
16:56 - Зустріч Лесі Карнаух з представниками аналітичних центрів: акцент на якісних даних, аналітиці та сервісах
16:37 - Обидві компанії «Хенкель» в Україні відтепер офіційно у Клубі Білого Бізнесу
16:30 - Як бізнесу системно потрапляти в новини
16:28 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ЛМКП «Львівтеплоенерго» (Львівська обл., Львівський р-н, м. Львів)
16:27 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АРКОНА ГАЗ-ЕНЕРГІЯ» (Полтавська область, Миргородський район, Заводська міська територіальна громада, за межами населених пунктів с. Шевченки)
16:26 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КП «МО ЛМТГ» (Волинська обл., м. Луцьк, вул. Гулака-Артемовського, буд. 18.)
16:25 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “АЙС ЛОГІСТИК ГРУП” (Київська обл., Броварський р-н, Великодимерська т. г., селище Велика Димерка, вул. Броварська, 152)
16:24 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» (Рівненська обл., м. Рівне, вул. Київська, 69)
16:24 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СОФТ ЕНЕРДЖІ» (Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Лікаря Парнети, буд. 16)
16:23 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» (Львівська обл., Шептицький (Червоноградський) р-н, селище Добротвір, вул. Промислова, 12)


Більше новин