У Дніпрі представили економічну платформу "Зроблено в Україні"

20.04.2024 12:55 | Економічна правда

Економічну платформу "Зроблено в Україні" представили у Дніпрі.
Президент наголосив про чіткі задачі для урядовців щодо зміцнення економічного становища Дніпропетровщини.
Про це йдеться у повідомленні президента Володимира Зеленського на офіційному каналі у Telegram.
"Дніпровщині - особлива увага.
Цей регіон дає значну частину економічної сили України, і зміцнювати таку силу - наш обовʼязок.
Що більше робочих місць і виробничих потужностей буде в Україні, то швидше ми захистимось від російського зла та відновимо нормальне життя.

Представили ключові можливості для регіону, обговорили проблеми, які є в підприємців та підприємств.
Урядовці отримали чіткі завдання", - повідомлють на каналі президента у Telegram.
Раніше повідомляли, що в офісах платформи підприємці зможуть отримати консультації щодо умов участі в урядових програмах в рамках політики "Зроблено в Україні".
Нагадаємо:
27 березня вперше пройшла регіональна зустріч щодо нової програми економічної політики "Зроблено в Україні".

У кінці лютого президент Володимир Зеленський оголосив про старт нової економічної платформи "Зроблено в Україні".
Новостворена платформа "Зроблено в Україні" має стати майданчиком постійного прямого діалогу держави і підприємців.


Додати коментар

Користувач:
email:





Витоки знаходяться в бізнесі,
Але змога змінити світ -
Лише на фінансовій сцені,
Інвестори рухають все вперед.

- Fin.Org.UA

Новини

12:45 - БЕБ викрило чергові оборудки у будівельній сфері
12:30 - Як українцю законно придбати USDT, USDC або Bitcoin
12:29 - В московії дозволили продавати бензин стандарту 90-х років на тлі кризи
12:05 - Після ударів по підстанціях у Криму зупинилися приміські поїзди
11:53 - На усіх заправках Новоросійська закінчився бензин
11:42 - Зі спецрахунку, відкритого НБУ на потреби оборони, за червень 2026 року перераховано майже 651 млн грн
11:25 - Україна отримала ще 444 мільйони доларів на медичну реформу
11:09 - До уваги ФОПів, які здійснюють роздрібну торгівлю пальним!
11:01 - День податківця: спільна праця заради фінансової стійкості держави
11:00 - Укрдержфонд призначений на виконання функцій Виплатної агенції
11:00 - московіяни атакували енергетику у п’яти областях: найскладніше на Донеччині
10:59 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738»
10:54 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738»
10:38 - Спадщина чи подарунок від резидента нерезиденту: правила оподаткування та оформлення
10:27 - Леся Карнаух: За перше півріччя надходження до загального фонду державного бюджету перевищили 717,7 млрд грн
10:25 - Нафта торгується на рівні 72 доларів за барель
10:00 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 3 липня
10:00 - Держава спрямувала понад 167 млн грн агровиробникам на утримання великої рогатої худоби
09:54 - Близько 38% ветеранів залишають місце роботи за перші три місяці – дослідження
09:52 - Трудові відносини: роботодавець зобов’язаний поінформувати працівника про особливості трудової діяльності перед початком роботи
09:51 - Спадщина чи подарунок від резидента нерезиденту: правила оподаткування та оформлення
09:50 - Сервіс «Пульс»: як надати інформацію?
09:48 - Протягом першого півріччя надходження до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів від платників Дніпропетровщини перевищили 90,3 млрд гривень
09:46 - Про переваги офіційно оформленої праці найманих працівників
09:44 - Комплаєнс – це система заходів та процедур, що здійснюються податковими органами з метою підвищення рівня добровільного виконання обов’язків платниками
09:42 - Комплаєнс – це система заходів та процедур, що здійснюються податковими органами з метою підвищення рівня добровільного виконання обов’язків платниками
09:42 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «УКРНАФТА» (Харківська обл., м. Харків, вул. Дудинської, буд. 42)
09:39 - Електронний кабінет – інструмент цифрової взаємодії, який надає широкий спектр можливостей
09:38 - До уваги сільськогосподарських товаровиробників!
09:38 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ "ЛЕВ-ЛОГІСТИК ПОЛТАВА" (Полтавська область, Полтавський район, Полтавська територіальна громада, автомобільна дорога М-03 Київ-Харків-Довжанський, км 330+921)


Більше новин