єРобота: За грантові кошти письменниця випустила свою першу дитячу книжку

20.04.2024 10:00 | Міністерство економіки України

20.04.2024 | 10:00 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.
Марія Кобзєва — талановита письменниця, авторка книги «Життя Грізлі Грамбла» для дітей від 3 до 8 років. 
Завдяки своїй любові до книг та творчості, Марія написала першу віршовану казку на конкурс чотири роки тому, але з випуском власної книги не поспішала. Рішення прийняла лише минулого року, адже друзі дівчини дуже підтримували її. 
«Життя Грізлі Грамбла» відкриває двері до чарівного світу подорожей, де головні герої мандрують навколо світу на збудованому літаку, вивчають традиції та мови відвіданих країн. У кожній книзі буде QR-код, що переносить у дитячу вікіпедію, де можна дізнатися більше про особливості різних країн. Це не просто книга — це інтерактивна пригода, де кожен маленький читач стає співавтором, додаючи спеціальні наліпки протягом прочитання, що доповнює яскраві ілюстрації. 
«Щирі емоції дітей, похвала і зацікавлення від маленького читача найкраще, що може бути», — розповідає авторка Марія.
Вона планує випустити ще шість книг, які будуть рости разом із читачами, діти будуть вивчати іноземні мови разом з головними героями й пізнавати ще більше країн.
На виданні книг дівчина не зупинятиметься, адже має бажання більше заохочувати дітей до читання, тому в майбутньому діти зможуть відвідати читацькі вечори, а також виставу з епізодами із книги.
Рекомендацію податись на грант за програмою “Власна справа” задля фінансової підтримки друку своєї першої книги дали Марії її друзі. Саме вони допомогли написати бізнес-план і підтримували протягом всього шляху. Грантові кошти були витрачені на технічне обладнання, папір для друку книги, на рекламу, а також дозволили грантерці найняти двох співробітників.
Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів ветеранам та другому з їх подружжя, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investors beware
Financial markets can be cruel
Risk and reward dance

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:21 - Путін пригрозив Євросоюзу завчасно припинити поставки газу на тлі війни в Ірані
21:00 - Новини 4 березня: зліт бензину та реакція АМКУ
20:36 - Шість компаній претендують на купівлю "Мотор-Банку" та PINbank – ЗМІ
20:22 - Свириденко пообіцяла ямковий ремонт на усіх трасах до літа
20:15 - Уряд схвалив проєкт закону про корпоратизацію «СхідГЗК»
20:07 - Відключення світла 5 березня триватимуть усю добу
19:59 - Німеччина передала "Укрзалізниці" перші 13 автівок
19:54 - Трафік суден у Ормузькій протоці знизився на 94% з початку війни в Ірані
19:25 - Антимонопольний комітет почав перевіряти АЗС, на яких різко зросли ціни
19:23 - Всі провінції Іраку занурились у блекаут
18:55 - Проєкт Трудового кодексу отримав підтримку комітетів Верховної Ради
18:42 - Ворог атакував транспортну та енергетичну інфраструктуру на Одещині
18:37 - Інтерв’ю Сергія Ніколайчука про ситуацію в економіці та банківській системі на п’ятий рік повномасштабної війни, євроінтеграцію та підготовку до повоєнного відновлення
18:37 - В уряду пропонують зміни до зарплат вчителів
18:36 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Мінекономіки «Про внесення змін до форми Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря»
18:36 - "Зимова підтримка": Свириденко пояснила затримку частини виплат
18:22 - У Франції на тлі нафтової кризи хочуть врегулювати ціни на АЗС
18:21 - Проєкт наказу Мінекономіки «Про внесення змін до форми Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря»
17:58 - Надходження до бюджету: у лютому податківці та митники перевиконали план
17:52 - Повідомлення про оголошення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку "Коростень-Подільський"
17:52 - АРМА розповіло, коли в Україну почнуть повертати розшукані за кордоном гроші
17:46 - Аграрні ноти, сек’юритизація та зелені облігації: НКЦПФР та IFC обговорили нові фінансові інструменти для бізнесу
17:35 - На тлі ажіотажу у Великобританії "лягла" система моніторингу цін на пальне
17:31 - Інтерес покупців до російської нафти в Азії зростає, але ціни залишаються низькими
17:26 - Звіт про надходження запитів на публічну інформацію за лютий 2026 р.
17:11 - Курс долара встановить черговий історичний рекорд щодо гривні
17:07 - Ключові рішення НКЦПФР від 04.03.2026
17:05 - В Україні обсяг ринку землі сягнув мільйона гектарів: яка вартість
17:02 - Німецьку дочку "Роснефти" хочуть на необмежений термін вивести з під санкцій


Більше новин