У МВС відбулася робоча зустріч із представниками Європейської Комісії

20.04.2024 09:41 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

19 квітня заступник Міністра внутрішніх справ України Олексій Сергєєв провів робочу зустріч із представниками Європейської Комісії.
Метою зустрічі стало обговорення участі відомства та підрозділів МВС в процесі інтеграції до Європейського Союзу та, зокрема, прогресу у виконанні рекомендацій Європейської Комісії. Керівник відділу основних прав та верховенства права Генерального директорату з питань сусідства та переговорів про розширення Європейської Комісії Вольфганг Назар відрекомендував своїх колег та зазначив, що саме його команда відповідає за оцінювання прогресу та підготовку до переговорів з Україною за переговорними розділами 23 «Судова влада та основоположні права» та 24 «Юстиція, свобода та безпека». «Поскільки МВС забезпечує формування державної політики у сферах: забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, охорони державного кордону та міграції, переважна частина питань зазначених переговорних розділів належить до компетенції нашого Міністерства, а отже від нашої ефективності буде залежати прогрес в рамках переговорів за кластером «Fundamentals», – підкреслив Олексій Сергєєв. Заступник Міністра Олексій Сергєєв повідомив, що міністерством забезпечено підготовку інформації до звіту України про прогрес в рамках Пакета розширення 2024 року, яку передано до Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції.  Крім того, партнерів з ЄС поінформовано про заходи, вжиті на виконання рекомендацій Європейської Комісії, зокрема завершення першого практичного етапу Оцінювання загроз організованої злочинності за методологією SOCTA, підготовку до розгортання Координаційного центру з інтегрованого управління кордонами, оновлення документів стратегічного планування, зокрема Стратегії інтегрованого управління кордонами та Стратегії державної міграційної політики, розгортання системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112.  Окрему увагу приділили обговоренню питання контролю за обігом зброї.
Заступник Міністра наголосив, що за період повномасштабної війни не зафіксовано жодного випадку незаконного потрапляння зброї через державний кордон у напрямку ЄС, водночас Міністерством вживаються заходи, спрямовані на законодавче унормування обігу зброї та посилення правоохоронного співробітництва з суміжними країнами та Європолом. Зі свого боку представники Європейської Комісії наголосили на важливості прискорення ухвалення плану заходів, спрямованих на виконання Комплексного стратегічного плану реформування правоохоронних органів. Також представники Європейської Комісії були проінформовані про плани МВС щодо реалізації безпекових проектів, серед яких «Безпека освітнього середовища».
В рамках цього проекту буде залучено 2000 поліцейських, які забезпечуватимуть безпеку в школах.
Крім того, МВС планує масштабування системи відеонагляду, наразі функціонує 40 тисяч камер відеоспостереження. «В пріоритеті нашої роботи – ситуація на фронті, захист державного кордону та забезпечення бригад оснащенням.
Також один із важливих напрямків для МВС – це реабілітація наших поранених бійців, полонених та їхніх сімей», – додав заступник Міністра внутрішніх справ України Олексій Сергєєв.

Додати коментар

Користувач:
email:





Міжнародний ринок –
Гра зі світовими грошима,
Ставок, валютний марафон

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 20 серпня: наслідки чергової атаки московія, нові плівки НАБУ
19:50 - ВАКС у п'ятницю продовжить засідання з обрання запобіжного заходу Микитасю
19:44 - Актуалізовано порядок інспекційних перевірок та авторизаційні вимоги до колекторських компаній
19:40 - московія атакувала нафтобазу мережі АЗК KLO під Києвом
19:10 - Ситуація в агросекторі зараз набагато гірша, ніж у березні-квітні 2022 року – міністр
19:10 - Звіт про роботу зі зверненнями, запитами на публічну інформацію та огляд практики застосування законодавства з питань захисту прав споживачів фінансових послуг за ІI квартал 2026 року
18:40 - московія уперше за кілька місяців атакувала в Києві об'єкт критичної інфраструктури – Кличко
18:35 - московія атакувала логістичний склад "ЕКО Маркет"
18:10 - Курс гривні до євро встановив новий історичний мінімум
17:51 - Російська атака пошкодила склад Yves Rocher в Україні: онлайн-замовлення призупинили
17:37 - московіяни знищили склад виробника морозива "Файні льоди" у Києві
17:10 - Через атаку московія пошкоджений склад з товарами супермаркетів Varus у Борисполі
16:55 - У Міненерго назвали нові умови, за яких бізнесу не вимикатимуть світло
16:50 - "Додому – один код": LIPSS та Київстар представили колаборацію +380 Call me Ukrainian
16:30 - Що не так з реформою публічних інвестицій
16:30 - Загрози дефіциту продовольства немає, дефіциту гречки не прогнозують – Висоцький
16:15 - Засновник збанкрутілого забудовника №1 в Китаї отримав довічне
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 21.08.2026
15:35 - московіяни розбомбили ще один склад "Фори": він пропрацював лише тиждень
15:20 - Прокурор САП розкрив імена тринадцяти фігурантів нових плівок НАБУ
15:00 - У Сумах масштабне аварійне знеструмлення, у місті зникла вода
14:58 - Speech by NBU Governor Andriy Pyshnyy at the Verkhovna Rada of Ukraine on the Situation Surrounding Sense Bank JSC
14:58 - Виступ Голови НБУ Андрія Пишного у Верховній Раді України щодо ситуації навколо АТ "Сенс Банк"
14:50 - Курям на сміх: ціни на яйця впали на 40%, але вони триматимуться недовго
14:31 - Комісія застерігає інвесторів про нові сумнівні проєкти: CadBrokers та Aurora Trade Limited
14:30 - Денис Шмигаль провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні Брісом Рокфеєм
14:13 - Уряд схвалив рішення для додаткового стимулювання розвитку розподіленої генерації та збільшення імпорту електроенергії
14:12 - Нові плівки НАБУ: як фігуранти справи "Форест Гамп" займалися рейдерством у Києві
13:40 - Наслідки російських ударів: видавництву "Ранок" знадобиться три роки на відновлення
13:00 - Енергетики відновили світло в Києві після нічного обстрілу


Більше новин