Ситуація в енергосистемі на 20 квітня: дефіциту електроенергії не прогнозується

20.04.2024 10:29 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Ситуація в енергосистемі на 20 квітня: дефіциту електроенергії не прогнозується; внаслідок обстрілів на Донеччині знеструмлювалася шахта – під землею залишалися понад 130 працівників. ГЕНЕРАЦІЯ, ПЕРЕДАЧА, СПОЖИВАННЯ Через мережеві обмеження на лініях оператора системи передачі вчора застосовувалися графіки відключень у Харківській області та у Кривому Розі.
Обмеження діють і сьогодні. Минулої доби попри те, що ввечері в енергосистемі могли бути обмеження для промисловості, вони не застосовувалися.
Потреби споживачів покривалися власною генерацією, імпортом та аварійною допомогою (з Польщі, Словаччини та Румунії).
Обсяг аварійної допомоги склав менше 2% від добового споживання. На поточну добу залучення аварійної допомоги не планується.
Також не плануються обмеження для побутових та промислових споживачів (крім Харківщини та Кривого Рогу). НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ Вчора у Дніпропетровській області внаслідок атаки ворожого безпілотника сталася пожежа на підстанції, пошкоджено обладнання, знеструмлювалися побутові споживачі.
Пожежу ліквідовано силами ДСНС, упродовж кількох годин усіх абонентів заживили. Сьогодні вночі на Донеччині під час обстрілу було пошкоджено повітряну лінію, знеструмлювалась одна із шахт.
На той момент під землею перебувала 131 людина – усіх вивели на поверхню.
Впродовж кількох годин підприємство заживили. СТАН МЕРЕЖ Учора вдень через негоду вимикалась повітряна лінія, до якої підключені споживачі Харківської та Полтавської областей.
Знеструмлювалися побутові абоненти – всіх заживлено. Сьогодні вранці на Миколаївщині з технологічних причин короткостроково відключалась високовольтна повітряна лінія.
Її введено в роботу. ІМПОРТ/ ЕКСПОРТ На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 11 800 МВт*год.
Експорту не передбачається.

Додати коментар

Користувач:
email:





Forex fluctuations
Currency values in flux
Invest with caution

- Fin.Org.UA

Новини

10:21 - З 01 липня 2026 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати військового збору
10:17 - Понад 130 тис. клієнтів скористалися електронними довірчими послугами ДПС з початку року
10:15 - ФОП і податкова знижка: що потрібно знати платникам податків
08:00 - Судова вакханалія: держава сім років не може продати інсуліновий завод "Індар"
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 30.06.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:30 - Україна робить крок до створення суверенної AI-інфраструктури
21:00 - Новини 29 червня: повернення графіків відключень, підозра Тищенку та застава Галущенка
20:50 - Ірак тисне на ОПЕК заради більшої квоти після втрат від війни
20:25 - Москва перекинула новий газовоз на підсанкційний арктичний проєкт
19:55 - ЄС може зайти в зиму з найнижчими запасами газу за 15 років
19:25 - Спека змусила Францію знизити потужність атомних станцій
18:52 - Відключення світла повертають: графіки 30 червня діятимуть по всій Україні
18:42 - Продаж пального обмежили ще у одному російському регіоні
18:30 - Якість повітря на Київщині перебуває в межах норми
18:25 - "Щире каяття" з донатом на ЗСУ: посадовець КМДА визнав вину у справі про 1,2 мільйона
18:05 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до додаткового переліку товарів, що належать виключно до продукції переробної промисловості, до яких встановлюються вимоги щодо їх ступеня локалізації виробництва»
18:05 - Мінрозвитку визначило 30 пріоритетних інвестпроєктів
17:56 - Форма інформація про суб’єктів господарювання, що здійснюють заготівлю та операції з металобрухтом
17:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на вівторок 30 червня
17:52 - Наказ Мінекономіки від 16.06.2026 № 6782 «Про затвердження форми інформації про суб’єктів господарювання, що здійснюють заготівлю та операції з металобрухтом»
17:33 - "Укрпошта" зменшує тарифи на доставку в село
17:30 - Понад 340 млн євро для бізнесу та громад: як UGB (Укргазбанк) допомагає відновлювати Україну
17:15 - Ощадбанк попередив про перебої в сервісах через спеку й проблеми зі світлом
17:00 - Куди вкладати кошти залежно від суми
16:49 - Комісія ухвалила 78 рішень щодо розвитку ринку капіталу та вдосконалення регулювання
16:47 - Хабар за "кришування" кол-центру: депутату Тищенку вручили підозру
16:40 - Матчі групової стадії ЧС-2026 відвідали понад 4,6 мільйона фанатів – FIFA
16:30 - єОселя: за тиждень 152 українські родини отримали кредити на житло
16:25 - До кінця року держава буде винна банкам 10 мільярдів гривень компенсацій – НБУ


Більше новин