Цифровізація державних послуг в Україні створює потужний антикорупційний ефект, - Ольга Зикова

20.04.2024 11:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Перебуваючи на Весняних зборах МВФ - Світового Банку, заступник Міністра фінансів України Ольга Зикова виступила на дискусійній панелі Atlantic Council “Нове бачення цифрового розвитку в умовах післявоєнної відбудови”, присвяченій ключовим потребам України у процесі відновлення, а також ролі розвитку цифрових технологій у повоєнній відбудові. “У надзвичайно складних умовах Україна вже третій рік поспіль демонструє неабияку стійкість, зокрема завдяки діджиталізації державних послуг, потреба в яких лише зростає.
Від початку повномасштабної війни на порталі "Дія" створено низку цифрових послуг, які фактично стали рятівним колом для українців за кордоном та ВПО, а також малих та середніх бізнесів.
Портал містить потужну базу онлайн-консультацій для допомоги бізнесу, в тому числі щодо отримання фінансової підтримки”, — розповіла заступник Міністра фінансів. За майже три роки понад 500 000 українців зареєструвались через Дію як фізичні особи-підприємці.
А з початку повномасштабного вторгнення росії саме через Дію було придбано понад 4 мільйони військових ОВДП на суму близько 100 млн доларів США. Загалом потенційний економічний ефект від впровадження цифрових сервісів у Дії становить близько 840 млн доларів США на рік.
А зважаючи на прозорість та підзвітність послуг, потенційний антикорупційний ефект - понад 130 млн доларів США. Ольга Зикова зазначила, що розвиток та реформування діджитал сфери в Україні відбувається у тісній співпраці з ЄС, на шляху до європейської інтеграції.
Більше того, враховуючи досягнення України в цій сфері, переговори з ЄС щодо розділу "Цифровізація та медіа" можуть стати одними з перших, які розпочнуть практичну роботу. Повна версія виступу за посиланням. 

Додати коментар

Користувач:
email:





AID, OECD
Development and cooperation
Investing in growth

- Fin.Org.UA

Новини

12:45 - Страховику розширено обсяг ліцензії на здійснення діяльності із прямого страхування
12:05 - НКЦПФР попереджає: перелік SCAM-проєктів поповнився двома новими
11:45 - московія вночі вдарила ракетою по харківській фабриці Philip Morris
11:38 - За рік танкери з сирою нафтою виконали 2346 рейсів з портів московія – дослідження
11:25 - Два супермаркети "Сільпо" у Києві працюватимуть цілодобово
11:04 - УЗ обмежила рух між Дніпром та Запоріжжям через ворожу атаку на інфраструктуру
11:00 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:54 - Sunvita Group запустила виробництво серветок для прибирання підлоги Purfix
10:51 - "Газпромбанк" прогнозує повне вичерпання резервного фонду московія вже за рік
10:45 - США відкрили венесуельську нафту для своїх: країна послабила санкції
10:30 - Американсько-Український інвестиційний фонд відбудови розпочав перший відбір проєктів для фінансування
10:15 - На чверть поменшало справ щодо шахрайства: до суду дійшло лише 18% проваджень
10:10 - Суд "вибив" китайців із портів біля Панамського каналу: концесію анулювали
09:35 - Нафта рекордно відреагувала на ризик удару США по Ірану
09:22 - У Києві без тепла 378 багатоповерхівок: на Троєщині під'єднали вже 150 будинків
09:00 - "Попит на iPhone був просто приголомшливим": продажі Apple зросли на 16%
08:30 - Чому бізнесам доводиться вирощувати спеціалістів
08:00 - NASA повертається на Місяць: навіщо США відправляють людей найдалі від Землі в історії
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 30.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:12 - Денис Шмигаль: у Києві та області тривають роботи зі стабілізації тепло- та електропостачання
21:00 - Новини 29 січня: новий рекорд євро, чи зменшаться тарифи за тепло в умовах відключень
20:50 - В Україні вчергове подорожчали тепличні огірки: скільки вони тепер коштують
20:45 - Нафта стрибнула до максимуму за 5 місяців: ринок боїться удару США по Ірану
20:20 - Акції Microsoft впали на 12%: ШІ-витрати на дата-центри налякали інвесторів
20:10 - Уряд виділив 800 мільйонів на фінансування програми "СвітлоДім"
19:50 - Львів готується до надзвичайної ситуації через морози та ризик ударів московія
19:30 - Уряд спрямував 800 млн грн на придбання незалежних джерел електроенергії для багатоквартирних будинків
19:15 - Куба на межі паливної кризи через США: нафти залишилося на 15-20 днів
19:10 - В Києві на Троєщині почало повертатись тепло в будинки


Більше новин