Руслан Магомедов під час Mind Entrepreneur Summit: Великі реформи треба починати з себе

19.04.2024 13:58 | Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Голова НКЦПФР (Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку) Руслан Магомедов сьогодні, 19 квітня 2024 року, виступив на Mind Entrepreneur Summit, де розповів про очікувану трансформацію Комісії та інноваційні продукти регулятора для бізнес-середовища.

«Великі реформи треба починати з себе і незабаром Комісія розпочинає процес важливих внутрішніх та операційних змін. Ми повинні показати приклад бізнесу, стати доступнішими та підвищити нашу ефективність, значно спростити процедури реєстрації фінансових інструментів для швидкого залучення бізнесом капіталу. На ринку інструменти повинні конкурувати за своєю природою та ризикованість, а не за податковими пільгами», – наголосив пан Магомедов.

Під час конференції Голова Комісії представив учасникам інноваційний проект регулятора, який вже працює на ринку – облік часток ТОВ та ТДВ в обліковій системі Центрального депозитарію. Він забезпечує гарантії захисту прав власності для бізнесу та нові сучасні сервіси.

«Комісія створила продукт, який дозволяє захистити бізнес від рейдерства. Ми унеможливили таку ризикову історію, коли частки товариства без відома переписуються на когось іншого. Система консервує всі права учасників підприємств і дозволяє доступ лише ліцензованим депозитарним установам та НДУ», – повідомив очільник регулятора.

Нагадаємо, що минулого місяця в Україні запрацювала нова облікова система часток товариств на базі Національного депозитарію України.

Додати коментар

Користувач:
email:





У бізнесі йдеться
Не про гроші, а про людей
Так що тримайтеся!

- Fin.Org.UA

Новини

13:31 - Декларування інвестиційного прибутку (при купівлі-продажу акцій іноземної компанії): підтвердження отриманих доходів та понесених витрат
13:29 - Платникам екологічного податку про деякі особливості заповнення звітності
13:19 - Операції з ввезення товарів у митному режимі імпорту: деякі особливості заповнення таблиці 2 додатка 4 (Д4) декларації з ПДВ
13:18 - Роботодавцем надана цільова матеріальна допомога працівнику на лікування: за якою ознакою доходу у додатку 4ДФ до Розрахунку відображати?
13:17 - Особливості заповнення деяких полів заголовної частини додатка КІК до податкової декларації про майновий стан і доходи
13:14 - До уваги платників ПДВ!
13:13 - Леся Карнаух: У квітні до загального фонду державного бюджету надійшло 93,9 млрд грн податків та зборів
13:13 - Щодо отримання інформації про стан розрахунків платника за податками, зборами, платежами та єдиним внеском
13:11 - Роздрібна торгівля з реалізації підакцизних товарів здійснюється в декількох пунктах продажу: подання декларації з акцизного податку
13:10 - Про особливості оподаткування інститутів спільного інвестування (ІСІ) та суб’єктів недержавного пенсійного забезпечення
13:09 - До уваги резидентів Дія Сіті!
13:08 - Єдиний рахунок: повідомлення про використання/відмову від використання подається через Електронний кабінет
13:07 - Майже 58,2 млрд грн – внесок платників Дніпропетровщини у економічну стійкість держави
12:55 - Комунікація з платниками: податківці Дніпропетровщини роз’яснили бізнесу ключові правила розрахункових операцій
12:51 - Philip Morris в Україні отримала нового керівника
12:40 - Розкрадання гуманітарки: поліція викрила тіньову схему на 44 мільйона гривень
12:30 - Як книгарні тримаються під час війни
12:28 - Плануєте використовувати податкові документи за кордоном? Нагадуємо правила проставлення апостиля
12:26 - Фішингові листи нібито від імені ДПС: зафіксовано нову хвилю фейкової розсилки
12:23 - Леся Карнаух: У квітні до загального фонду державного бюджету надійшло 93,9 млрд грн податків та зборів
12:20 - Україна збільшила експорт яєць попри зниження виробництва
12:10 - Два мільйона гривень на житлі у Ірпені: правоохоронці викрили шахрая
12:06 - ОАЕ вийшли з групи арабських експортерів нафти OAPEC
11:42 - З початку року садівники та виноградарі отримали гранти на 71 мільйон гривень
11:35 - Уряд змінив механізм співфінансування захисту критичної інфраструктури окремих регіонів
11:24 - Польська група купує лідера страхового ринку України
11:12 - Через паливну кризу у Британії авіакомпаніям дозволять об'єднувати рейси
10:42 - У 6 регіонах України змінилися лідери найбільших роботодавців
10:30 - Споживання електроенергії в Україні різко знизилось, в кількох областях є знеструмлення через атаки московія
10:01 - Ціни на нафту відреагували на заяви Трампа про допомогу суднам в Ормузькій протоці


Більше новин