Замість декларативних пільг — дієві інструменти для самореалізації ветеранів у цивільному житті, — Максим Кушнір

18.04.2024 18:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Замість декларативних пільг — дієві інструменти для самореалізації ветеранів у цивільному житті.
На цьому наголосив заступник Міністра у справах ветеранів України Максим Кушнір під час участі у форумі “10 років війни.
Шлях до Перемоги”.
Захід проходив у місті Дніпро на одній зі станцій метрополітену. На підземній локації зібралися захисники і захисниці, військовослужбовці, які відновлюються після отриманих на війні поранень, представники центральної та місцевої влади, медики, волонтери та громадські діячі. В ході форуму учасники обговорили низку питань щодо державної підтримки українських воїнів та їхніх сімей в умовах збройної агресії рф проти України.
Йшлося, зокрема, про розширення мережі реабілітаційних закладів, масштабування “єдиного вікна” серед ЦНАП для надання ветеранських адмінпослуг та їхню цифровізацію тощо.
І не менш головний акцент – пріоритетність державної ветеранської політики після перемоги, а саме її ефективна реалізація у регіонах та громадах. “Підтримка ветеранів має стати ключовим пріоритетом державної політики.
 Це також є ключовим орієнтиром Доктрини Президента України та стратегічної політики Уряду, – наголосив заступник Міністра у справах ветеранів України Максим Кушнір.
– Наразі змінюємо парадигму: замість декларативних пільг – система самореалізації та мотивації ветеранів.
І все це за потужної підтримки країни.
Для цього вже підготували пілот стратегії переходу від військової служби до цивільного життя.
Ним передбачені – економічна та соціальна реінтеграція оборонців у мирне життя.
Це їхнє відновлення, забезпечення житлом і освітою”. У свою чергу начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак підкреслив: “Не втомлююся повторювати – “Дякую, Герої!” За те, що 10 років війни стоїмо.
Життя продовжується у тилових містах і селах.
І все завдяки оборонцям.
Хлопцям та дівчатам, які стали бронею для кожного з нас.
Серед них багато мешканців нашого регіону.
І вони мають знати – ми поруч.
З тими, хто на передовій.
Підтримуємо озброєнням.
Не підведемо й воїнів, які повернулися додому.
Або згодом приїдуть до рідних”.
   

Додати коментар

Користувач:
email:





Inflation, deflation,
Interest rates and fiscal policy,
The world of finance.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 2 липня: масовані атаки московія по бізнесу
19:50 - Tesla зафіксувала рекордний квартал за обсягами поставок
19:25 - Вартість відновлення майна "Нової пошти", яке пошкодила московія, становить 1 мільярд гривень
19:00 - Менторство для молоді: у прифронтових громадах підтримають запуск власної справи
18:57 - Грузинський НПЗ обіцяє з серпня повністю відмовиться від нафти московія
18:38 - БЕБ проводить обшуки на металургійному заводі. Серед підозрюваних депутати
18:35 - До уваги довірителів ФФБ: роз’яснення Комісії щодо ситуації з ТОВ «ФК «ГЛОБАЛ КАПІТАЛ»
18:30 - Уряд звільнив від перевірок пошкоджене війною майно бізнесу
18:28 - Засідання Комісії
18:03 - Уряд включив до Реєстру індустріальних парків "Будшляхмаш": що виробляє
17:30 - Уряд передав Держмолодьжитло до сфери управління Мінекономіки
17:27 - Microsoft створила компанію-помічника по впровадженню ШІ за 2,5 мільярда доларів
16:58 - У Криму обмежать подачу води через перебої у електропостачанні
16:32 - московія протягом 18 місяців шпигувала за ядерними об'єктами Європи за допомогою дронів, запущених з танкерів
16:30 - ЦГР підписав перші договори на розмінування угідь Держзембанку та одноосібників
16:30 - Пенсія, яка не прийде
16:17 - У Нікополі росіяни знищили відразу сім автівок "Укрпошти"
15:55 - Дефіцит бензину позначився на Центральній Азії – Bloomberg
15:33 - Триває розвиток альтернативних джерел енергії: у Хустській лікарні облаштували комплексну систему автономного живлення на базі сонячної станції
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 03.07.2026
15:30 - Уряд запускає експериментальний проєкт зі створення сучасної системи реєстрації домашніх тварин
15:30 - Майно підприємств, які постраждали від обстрілів, звільнили від перевірок
15:12 - Поліція викрила шахраїв, які ошукали американців на півмільйона доларів
15:00 - Удар за ударом. Як "Нова пошта" виживає під обстрілами
14:54 - На Рівненщині зіштовхнулися мікроавтобус і поїзд, є загиблі
14:45 - московіяни поцілили у сортувальний центр у Запоріжжі
14:30 - Підтримка проєктів зі значними інвестиціями: Уряд дозволив ввезення обладнання для виробництва кормових домішок на Черкащині
14:15 - Мінфін повідомив про рекордні інвестиції українців в ОВДП
13:50 - Україна в червні скоротила імпорт електроенергії на чверть


Більше новин