Катерина Павліченко: За допомогою 38 машин, отриманих ДСНС від міжнародних партнерів, було розміновано понад 700 га територій

18.04.2024 19:47 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

За допомогою 38 машин, отриманих ДСНС від міжнародних партнерів, було розміновано понад 700 га територій.
Про це заступник Міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко заявила під час візиту до Німеччини, де зустрілася з державним міністром Федерального міністерства закордонних справ ФРН Тобіасом Лінднером. "Німеччина надає більше половини усієї допомоги від ЄС, охоплює військові, гуманітарні та фінансові компоненти",- висловила вдячність Уряду Німеччини за підтримку України загалом та підрозділів МВС Катерина Павліченко. Також під час зустрічі обговорили проблему гуманітарного розмінування. "Незважаючи на активні бойові дії, нам вдалося очистити 5% замінованих територій, однак 25% все ще залишаються небезпечними.
В процесі розмінування значну роль відіграють машини механізованого розмінування.
За допомогою 38 машин, отриманих ДСНС від міжнародних партнерів, було розміновано понад 700 га територій.
Кожна з них рятує життя вибухотехніків",- наголосила заступник Міністра внутрішніх справ України. Також вона поінформувала колег, що одним з пріоритетів  МВС зараз є укріплення державного кордону в напрямках, де тривають бойові дії, та на півночі.
Для цього необхідна інженерна техніка. Катерина Павліченко розповіла, що ситуація з безпекою в нашій країні кардинально змінилася.
Тому МВС формує нові підходи до забезпечення безпеки.
Одним із пріоритетних напрямів є безпека дітей.
Представники МЗС висловили готовність підтримувати роботу Служби освітньої безпеки в Україні. Наразі зафіксовано 117 тисяч воєнних злочинів вчинених рф, тому на зустрічі також поговорили про збільшення кількості ДНК лабораторій та додаткових матеріалів для їх роботи.  Державний міністр МЗС ФРН висловив підтримку та готовність далі підтримувати Україну та підрозділи МВС.
Німецькі партнери налаштовані надалі допомагати так само активно, а у деяких напрямках навіть посилювати свою підтримку. 

Додати коментар

Користувач:
email:





Валютні курси – це
Вершники економіки,
Непередбачувані

- Fin.Org.UA

Новини

11:12 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:04 - 18-й Європейський економічний конгрес: анонс
09:45 - В Україні стартує прийом заявок на держпідтримку індустріальних парків
09:00 - Цьогоріч українці купили майже 10 тисяч нових авто: топ-10 моделей
08:30 - Економіка критичності: як бронювання працівників стало конкурентною перевагою
08:00 - Стоянкам склали ціну. Вартість паркування в Києві зросте, але не для всіх
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 31.03.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 30 березня: "Великий податковий закон", залізниця між Україною та Болгарією
20:50 - ЄБРР профінансує розбудову "енергоострова" та децентралізацію теплопостачання в Харкові
20:15 - 31 березня відключення світла не плануються
19:30 - Колишньому керівнику аеропорту "Бориспіль" та його спільниці пом'якшили вирок
18:55 - Український виробник БПЛА створює спільне підприємство з американською корпорацією
18:44 - До фінансової компанії застосовано заходи впливу
18:35 - Латвія виділила Україні 6,8 мільйона євро: на що підуть кошти
18:30 - Премія за барель нафти Arab Light може зрости до беспрецедентних 40 доларів – Bloomberg
18:00 - Регламенти REACH та CLP: Україна і Швеція узгодили подальші кроки співпраці та оголошують відбір експертів
18:00 - Уряд витратив понад три чверті своїх резервів за 3 місяці. Які ризики?
17:45 - В київському метро тунель між станціями "Тараса Шевченка" та "Почайна" відремонтують за майже 2 мільярди
17:25 - "Нафтогаз" домовляється з Грецією про збільшення поставок СПГ
16:55 - Київ отримав генератори з Німеччини
16:44 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 31 березня
16:30 - Навіщо нам малі ядерні реактори
16:25 - Смілянський відповів на критику НБУ: "Можу в очі повторити, що це піз***ж"
16:25 - У Тернополі викрили масштабне виробництво контрафактного алкоголю під виглядом відомих брендів
16:04 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку уповноваження та відкликання уповноваження осіб у сфері захисту рослин»
16:03 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку уповноваження та відкликання уповноваження осіб у сфері захисту рослин»
16:00 - Відбулося перше засідання наглядової ради УКРНОІВІ
15:59 - Діяти обережніше: у Нацбанку спрогнозували рух облікової ставки до кінця 2026 року
15:46 - "Кернел" вперше самостійно імпортував пальне морем


Більше новин