"Укренерго" попереджає про можливі обмеження електроенергії для промислових споживачів

18.04.2024 17:32 | Економічна правда

В період проведення ремонтної кампанії на електростанціях навесні і влітку цього року НЕК "Укренерго" буде змушена застосовувати графіки обмеження промислових споживачів в умовах виникнення дефіциту в енергосистемі.
Про це повідомив глава "Укренерго" Володимир Кудрицький в етері телемарафону "Єдині новини".
Він зазначив, що після значної втрати генерації внаслідок російських атак енергосистема уже ввійшла в період ремонтної кампанії на електростанціях, зокрема атомних, і дедалі більшу кількість генерувальних потужностей необхідно буде виводити в ремонт упродовж весни та літа.
Відповідно у разі виникнення дефіциту системний оператор планує його покривати шляхом імпорту електроенергії з ЄС, а за умови його недостатності залучатиме аварійну допомогу із сусідніх країн або застосовуватиме певні графіки обмеження споживання для промисловості.
"Іноді дефіцит може навіть перевищувати фізичну спроможність української енергосистеми імпортувати електрику з Європи.
У такій ситуації, скільки б ми не попросили аварійної допомоги і скільки б не залучили імпорту, цього все одно може не вистачити", - розповів Кудрицький.
Крім того, глава компанії наголосив, що наразі не планує застосовувати обмеження електропостачання для населення.

"Наразі ми не плануємо застосовувати графіки, які б призвели до відключення побутових споживачів.
Це не стосується, на жаль Харкова, де є своя особлива ситуація з пошкодженням практичних усіх енергооб"єктів міста", - додав Кудрицький.
Нагадаємо:
Від ранку 17 квітня споживання електроенергії через похолодання перевищує рівень вівторка на майже 7%, що створює додаткове навантаження на електростанції.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bubble forming fast,
A ticking time bomb,
Disaster looms ahead.

- Fin.Org.UA

Новини

11:38 - До місцевих бюджетів Дніпропетровської області юридичні особи спрямували майже 361,6 млн грн податку на нерухоме майно
11:37 - Від платників акцизного податку за операціями з роздрібної торгівлі алкогольними напоями місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали понад 236,4 млн гривень
11:36 - Рентна плата: до загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини надійшло понад 2,7 млрд гривень
11:34 - Результати роботи ЦОПів Дніпропетровщини: платниками податків з початку року отримано понад 159,6 тисяч адміністративних послуг
11:32 - На Дніпропетровщині податківці роз’яснюють бізнесу підстави анулювання ліцензій у сфері обігу пального
11:31 - Консультаційний центр податкової Дніпропетровщини продовжує роботу з підтримки платників
11:31 - Консультаційний центр податкової Дніпропетровщини продовжує роботу з підтримки платників
11:29 - Консультаційний центр: оперативна підтримка бізнесу та ефективний інструмент для розв’язання податкових питань Відкритий діалог із бізнесом – один із пріоритетів роботи податкової служби
11:28 - Місцеві бюджети: за 5 місяців цього року надійшло понад 231 млрд грн податків та зборів
11:15 - Які платники звільняються від сплати єдиного внеску за себе?
11:10 - Про нарахування земельного податку і орендної плати за земельні ділянки фізичним особам (громадянам)
11:09 - Місцеві бюджети: за 5 місяців цього року надійшло понад 231 млрд грн податків та зборів
10:55 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників податку на прибуток підприємств понад 398,5 млн гривень
10:53 - Заяву про повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені можна надіслати через Електронний кабінет
10:46 - Від фізичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло понад 3,7 млн грн туристичного збору
08:00 - "Нова пошта" стає банком. Що відомо?
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 10.06.2026
21:00 - Новини 9 червня: податок на OLX та шостий за червень рекорд долара
20:45 - Індія закриває лазівку для тіньових танкерів, які обходять санкції
20:15 - "Нафтогазу" дозволили перенести понад мільярд євро боргу на тлі сотень ударів московія
19:50 - Бізнес просить аналог "Енергетичного Рамштайну" для відновлення портів
19:45 - Кувейт прорвав нафтову блокаду в Ормузі двома "таємними" супертанкерами
19:15 - Азія охолола до нафти московія – її продають вже дешевше за Brent
18:57 - ФДМУ пропонує передати "трубу Медведчука" "Укртранснафті"
18:47 - Від початку року українці зареєстрували 5000 нових мінібізнесів
18:29 - Паливна криза Криму перекинулася на південь московія
18:00 - "Укрзалізниця" додала на літо нові рейси та змінила розклад
17:36 - Голова сільради програв апеляцію: держава забере катер за мільйон гривень
17:35 - Малий агробізнес запрошують на онлайн-захід про програми підтримки у 2026 році
17:30 - 18% "тіні" та 28 мільярдів втрат


Більше новин