Держаудитори перевірять ефективність роботи ДП «Укрдіпроважмаш»

18.04.2024 17:30 | Північно-східний офіс Держаудитслужби

 
 
Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби повідомляють про початок проведення державного фінансового аудиту ДП «Український державний інститут по проектуванню заводів важкого машинобудування».
Державний інститут займається виробничою, науково-технічною, дослідною і комерційною діяльністю в галузі виробництва науково-технічної продукції та інших інжинірингових послуг.
Інститут має 80-ти річний досвід в проектуванні об’єктів машинобудування та може виконувати, як комплексні проекти для об’єктів промисловості – від важкого, транспортного та енергетичного машинобудування – до різноманітних виробничих цехів та ділянок спеціалізованого напрямку.
Існують потенційні загрози щодо втрати корисності, економічного ефекту від використання основних засобів; факти значного не виконання доведених Фондом державного майна основних показників фінансового плану.
         Під час проведення аудиту планується провести аналіз організаційної структури підприємства, фінансово-господарської діяльності та стану виконання фінансових планів, виявлення відхилень у запланованих та досягнутих показниках фінансово-господарської діяльності, формування дохідної частини підприємства, законність та ефективність здійсненних витрат пов’язаних із діяльністю, в т. ч. капітальних витрат, законність та ефективність використання активів та стану їх збереження, аналіз дотримання законодавства при виконанні  господарських договорів,.
Держаудиторами планується охопити контролем понад 240 млн гривень, проблемних ресурсів.
Планується дослужити діяльність інститут з 2011 по 2023 роки. Аудит триватиме до червні 2024 року.  
Про відомі факти фінансових порушень, або неефективного витрачання бюджетних коштів, допущених посадовими особами Інституту, громадяни та громадські об’єднання можуть проінформувати Північно-східний офіс Держаудитслужби, за телефоном «гарячої лінії» (057) 725-86-24, надіславши звернення на електронну адресу: 202000@dasu.gov.ua.

Додати коментар

Користувач:
email:





Держава і гроші,
Ринок кришталевий замок
Вільна історія

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 12.06.2026
21:00 - Новини 11 червня: удари по нафті московія, ЗАЕС на генераторах і IPO Приватбанку
20:35 - Індія заявила, що купувала російську нафту на прохання США
20:05 - Спекулянти виходять із золота: метал упав до мінімуму за пів року
19:30 - Декарбонізація економіки: Уряд затвердив Довгострокову стратегію низьковуглецевого розвитку України до 2050 року
19:25 - Ормуз "закритий", але потоки нафти через нього зросли на 50%
19:00 - На Кіровоградщині з'явиться національний природний парк «Чорний Ліс»
18:55 - Найбільше донатів за пом’якшення вироку суду – у справах про переправлення чоловіків через кордон
18:45 - 31 удар за місяць: видобуток нафти в московія впав до річного мінімуму
18:25 - Схвалено Стратегію збереження біологічного різноманіття до 2035 року
18:23 - Відновлення зруйнованих підприємств: уряд запроваджує нову кредитну програму
18:20 - Оновлені рекомендації щодо інформаційних довідок, які подаються для авторизації діяльності надавачів фінансових платіжних послуг та реєстрації платіжних систем
18:00 - Кулеба пояснив, що найчастіше заважає отримати компенсацію за знищене житло
17:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на п'ятницю 12 червня
17:45 - Війна в Ірані відкинула нафтовидобуток ОПЕК на чверть століття в минуле
17:26 - Швидкісний "Інтерсіті" вперше поєднає Дніпро та Одесу
17:15 - Посилення відповідальності за порушення у сфері управління відходами: Уряд схвалив два законопроєкти
17:15 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження Методики формування тарифу (ціни) на послуги оператора об’єктів інженерної інфраструктури меліоративних систем, що перебувають у державній власності»
17:15 - У Держлікслужбі розповіли, які АЗС отримали ліцензії на продаж ліків
17:07 - Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів з метою створення системи водного урядування відповідно до права ЄС та принципів Організації економічного співробітництва та розвитку»
17:03 - Проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів з метою створення системи водного урядування відповідно до права ЄС та принципів Організації економічного співробітництва та розвитку»
17:00 - В Україні запускають єдину систему підтримки ВПО: що передбачає
16:45 - Європейський центробанк підняв облікову ставку вперше за майже 3 роки
16:35 - FlixBus запустив перший внутрішній маршрут з Харкова до Києва
16:23 - Трамп пояснив, за що він любить інфляцію
16:10 - У травні експорт російської нафти знову скоротився – ЗМІ
16:05 - Механізм міжнародної торгівлі скороченнями викидів парникових газів: Уряд створив правову та інституційну основу
16:00 - Як геополітика ламає логістичні ланцюги
15:56 - НБУ повідомив, коли Приватбанк може вийти на IPO
15:38 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «РУУККІ УКРАЇНА» (Київська обл., Бучанський р-н, с. Копилів, вул. Індустріальна, буд. 4)


Більше новин