Мінекономіки: Відбулося засідання Наглядової ради Центру гуманітарного розмінування

18.04.2024 16:22 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Відбулося засідання Наглядової ради Центру гуманітарного розмінування (далі – ЦГР).
Участь у зустрічі взяв новопризначений директор Центру Володимир Байда, який презентував членам Наглядової ради план розвитку бюджетної установи з огляду на пріоритетні завдання, які стоять перед нею. «Призначення Володимира Байди і початок роботи Центру дуже на часі.
Зараз на фінальному етапі впровадження програми компенсації фермерам за розмінування сільськогосподарських земель, де Центр відіграє дуже важливу роль.
Саме у Центрі опрацьовуватимуть запити фермерів та будуть оголошувати закупівлі на послуги з проведення розмінування с/г земель.
Це вагомий крок для запуску ринку розмінування, що пришвидшить очищення деокупованих територій», – зазначив заступник Міністра економіки України, голова Наглядової ради Центру Ігор Безкаравайний. «Завдання номер один зараз – запустити роботу Центру в максимально короткі терміни, щоб ще цього кварталу відбулися перші закупівлі на послуги розмінування в рамках програми компенсації фермерам.
Центр також посилюватиме міжнародне співробітництво за цим напрямком», – сказав директор ЦГР Володимир Байда. Член Наглядової ради, Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Мацуда Кунінорі привітав призначення директора Центру і запевнив у готовності підтримувати роботу ЦГР, як член Наглядової ради.
Японія готова ділитися власним досвідом та досвідом, отриманим у Камбоджі, де країна бере участь у гуманітарному розмінуванні.
Посол Мацуда також наголосив на важливості інформування громадськості про роботу, яка ведеться у сфері гуманітарного розмінування. «Я мав честь бути присутнім на першому засіданні Наглядової ради Центру гуманітарного розмінування і привітати новопризначеного директора Володимира Байду.
Центр стане важливою ланкою для зміцнення взаєморозуміння та співпраці у розв"язанні проблеми масового забруднення території України вибухонебезпечними предметами, критичного гуманітарного виклику, від якого потерпають понад 6 мільйонів українців», – заявив почесний Посол, керівник Женевського міжнародного центру гуманітарного розмінування Стефано Тоскано. У першому засіданні Наглядової ради, яке відбулося наживо, також взяв участь директор Служби інструментів зовнішньої політики ЄС Петер Вагнер.
Заступник Міністра економіки України з питань цифрового розвитку Олексій Соболев, заступник голови Дипломатичної місії Канади в Україні Шон Бойд та керівник служби оперативних заходів Хорватського центру з розмінування Служби цивільного захисту Хорватії Давор Лаура долучилися до засідання в онлайн-форматі. Основними завданнями Центру гуманітарного розмінування є збір та аналіз інформації, стратегічне планування, координація процесу та міжнародне співробітництво у сфері гуманітарного розмінування.
Він, зокрема, бере участь у плануванні заходів протимінної діяльності, моніторить ризики, пов’язані із вибухонебезпечними предметами, подає пропозиції щодо національної стандартизації у сфері протимінної діяльності, сприяє впровадженню єдиної системи підготовки та підвищення кваліфікації кадрів, залучених до розмінування.

Додати коментар

Користувач:
email:





Новий день на ринку,
Інвестиції квапляться,
Золоті перспективи.

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 3 березня: пальне стрімко дорожчає, новий історичний рекорд курсу долара
20:45 - Ринок електромобілів в Україні продовжує падати: які нові та вживані моделі купують
20:40 - З Ірану вивели мільйони доларів у криптовалюті після початку війни
20:15 - В частині регіонів 4 березня з 8 ранку до опівночі діятимуть графіки відключень світла
20:00 - Трамп хоче припинити торгівлю з Іспанією та допускає ембарго
19:35 - В Україні пальне за добу подорожчало на 2 гривні: які ціни на АЗС
19:30 - Денис Шмигаль: Нафтогаз і ОГТСУ цього року планують запустити понад 400 Вт розподіленої генерації
19:07 - московія зупинила експорт зерна до Ірану – Reuters
18:47 - Шмигаль розповів, скільки розподіленої генерації має побудувати "Нафтогаз" цьогоріч
18:45 - Звинувачення в непідготовленості "плану стійкості" Києва є безпідставними – КМДА
18:28 - Резервуари переповнені: Ірак різко скоротив видобуток нафти через перекриття Ормузу
18:02 - Курс долара встановить новий історичний рекорд щодо гривні
17:50 - Ринок корпоративних облігацій потребує практичних кейсів, — Голова НКЦПФР за підсумками зустрічі з Kernel
17:34 - Фінансові компанії отримають перехідний період для розрахунку окремих пруденційних вимог
17:30 - Уряд виділив 16 млрд грн на державне замовлення залізничних пасажирських перевезень у 2026 році
17:25 - На підготовку "плану стійкості" Києву дали тиждень – Зеленський
17:21 - "Росатом" зупинив будівельні роботи на АЕС в Ірані
17:17 - Кличко знайшов політику у "планах стійкості", в якому відмовили Києву
17:16 - Проект наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження переліку сільськогосподарської продукції, яка має обмежений строк зберігання, та переліку продукції, яка має особливий режим зберігання»
17:00 - Що стоїть за кризою ESG?
16:37 - Найбільший світовий експортер нафти шукає альтернативу Ормузькій протоці
16:27 - Положення про Національне агентство з акредитації України
16:23 - Засідання Комісії
16:22 - У січні державний борг України збільшився – Мінфін
16:20 - Дефіцит електроенергії в Україні скоротився в рази – Шмигаль
16:15 - Економіка Європи витримає місяць війни в Ірані без тяжких наслідків – Bloomberg
16:00 - РНБО не затвердила "план стійкості" для Києва
15:53 - Свириденко розповіла про умову "плану стійкості" для Києва
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 04.03.2026


Більше новин