Мінсоцполітики працює над Стратегією активного довголіття

17.04.2024 16:07 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

В Україні близько 9 мільйонів осіб похилого віку - це  кожен п’ятий мешканець міста та кожен третій мешканець села.
Серед них близько трьох мільйонів людей з інвалідністю, і їхня кількість постійно зростає.  Представники Мінсоцполітики, міжнародні та громадські організації напрацювали своє бачення того, як держава та суспільство можуть забезпечити людям похилого віку якісне життя.
Результати семінару “Співтворчість зацікавлених сторін для реформування соціальної політики щодо людей похилого віку” ляжуть в основу Стратегії активного довголіття - документу, який формуватиме державну політику з питань підтримки людей старшого віку.  “Цей документ має бути дороговказом і для держави, для місцевого самоврядування, для громадських організацій.
Всі матимуть розуміння, як вони повинні долучитися до реалізації цієї Стратегії.
Це Стратегія - документ про дуже конкретних людей, які живуть поруч з вами і потребують підтримки чи залучення”, - сказала заступник Міністра соціальної політики Уляна Токарєва.  За її словами, для успішної реалізації Стратегії важливими також залишаються  адвокація документа на всіх рівнях, залученість громад та розуміння ними всіх реформ, які відбуваються та формування цінностей на рівні громад. “Можна обкласти громади на всіх рівнях зобов’язаннями та контролями.
Але справа не зрушиться з місця, якщо ми не будемо розділяти цінності Стратегії активного довголіття.
Нам важливо з кожною громадою домовитися, чому це важливо.
Це зараз має відбуватися, бо ми ризикуємо втратити досвід та набуті знання цілого покоління”, - пояснила заступник Міністра. 

Додати коментар

Користувач:
email:





Курси падають – то
Не досить грошей в країні,
Інвестори бояться

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:21 - Розпочинається обговорення вимог до управління ризиком третіх сторін на платіжному ринку
21:00 - Новини 26 травня: тарифи "Укренерго" підвищать, податки на посилки провалили, новий рекорд долара
20:40 - Маск виставив Пентагону у 5 разів вищий чек за Starlink для ударів по Ірану
20:20 - Безкоштовне харчування з 1 вересня розширять на нові класи: які саме
19:55 - Удар дронів не зупинив ключовий нафтовий порт московія на Чорному морі
19:25 - Син засновника Mango, якого підозрюють у вбивстві батька, тимчасово йде з компанії
19:15 - "Київстар" купив шість сонячних електростанцій за 3,6 мільярда
18:45 - Танкер біля узбережжя Оману вибухнув – є витік пального
18:18 - Серія "Ми сильні. Ми разом" поповнилася двома новими обіговими пам’ятними монетами, присвяченими Сумській та Чернігівській областям
18:10 - Ритейл, агро і фарма забрали верхівку рейтингу компаній за приростом доходу
17:35 - Курс долара до гривні вчетверте за травень оновив історичний максимум
17:25 - Оновлено процедури авторизації страхових посередників
17:15 - Львівський ярмарок смаку 2026 став платформою підтримки малого бізнесу та гастрокультури України
17:10 - Бізнес отримав перші виплати за програмою страхування воєнних ризиків
16:44 - Засідання Комісії
16:35 - Фінансовій компанії відкликано ліцензію
16:30 - Як бізнес залучає гроші під час війни
16:29 - Рада не проголосувала за ПДВ на посилки вартістю до 150 євро
16:22 - Вимоги до забезпечення благополуччя тварин під час транспортування
16:00 - ВАКС закрив "залізничну справу" Дубневича через прострочене досудове розслідування
15:55 - Комісія провела навчання з регулювання краудфандингу за стандартами ЄС
15:45 - Зроблено в Україні: Перші чотири компанії отримали компенсацію вартості страхування воєнних ризиків
15:32 - московіяни поцілили у склад ООН у Дніпрі та знищили продовольство на 1,4 мільйона доларів
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.05.2026
15:12 - НКРЕКП змінила тарифи на закачування, відбір та зберігання газу
14:52 - Найбільший польський маркетплейс запустить пряму доставку в Україну
14:40 - Оброблення відходів
14:37 - (WT) Waste Treatment
14:34 - Повідомлення про оприлюднення звіту про повторне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2024 № 644 «Деякі питання державного стимулювання створення та функціонування індустріальних парків»


Більше новин