Польські фермери блокують рух вантажівок у двох пунктах пропуску

17.04.2024 14:15 | Економічна правда

Станом на середу польські фермери блокують рух вантажівок на двох пунктах пропуску, пропускаючи по кілька транспортних засобів на годину або й взагалі жодного.
Про це повідомив "Укрінформу" речник Держприкордонслужби Андрій Демченко, пише "Європейська правда".
Блокують вантажівки на пунктах пропуску "Ягодин" та "Рава-Руська".
Через ці КПП польські протестувальники за минулу добу зовсім не пропускали вантажівки в бік Польщі.
Через "Ягодин", як і раніше, протестувальники пропускають в бік України незначну кількість вантажівок, особливо якщо порівнювати з пропускною спроможністю цього напрямку.
За минулий день таких було 80.
Це найбільший інфраструктурний напрямок для перетину кордону вантажними автомобілями, який спроможний пропускати близько 1400 вантажівок в обох напрямках на добу.
Станом на ранок середи на цих двох заблокованих пунктах в чергах на території Польщі загалом перебуває близько 570 вантажівок.
Легкові автівки і автобуси скрізь вільно перетинають кордон.
Через розблокований у вівторок пункт пропуску "Долгобичув - Угринів" оформлення та пропуск через кордон вантажівок в обох напрямках проходить у звичайному режимі.
Черги зберігаються на раніше розблокованих напрямках пунктів пропуску "Краківець" та "Шегині" - 850 та 600 вантажівок відповідно.
Однак інтенсивний рух як на виїзд з України, так і на в"їзд відбувається відповідно до пропускної спроможності кожного з пунктів пропуску.
Між тим Державна митна служба України отримала інформацію від польської сторони, що у четвер польські протестувальники планують почати дводенну блокаду КПП "Корчова - Краківець" на в"їзд в Україну.
Читайте також про те, як на переговорах у Варшаві польський урядовець зірвав компроміс з Україною.
Європейська правда

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші - не корінь зла, але й не листя
Гроші - це просто засіб, щоб жити
Але, якщо взяти ізлишок, то
З морокою дістанеться тобі, бо...

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 29.07.2026
14:58 - Укрпошта розгорнула мережу внутрішніх поштоматів у 15 регіонах
14:45 - ОККО сплатила майже 15 млрд грн податків за перше півріччя 2026 року
14:38 - Леся Карнаух: ДПС працює над тим, щоб більше громад запровадили туристичний збір
14:30 - Металобрухт помножили на нуль: хто виграв, а хто програв від заборони його експорту
14:20 - Метро Києва сформувало 97% збитків комунального транспорту – дослідження
13:39 - Використовуєте РРО - дотримуйтесь вимог щодо формування та зберігання документів!
13:37 - Чи є базою нарахування єдиного внеску доходи, отримані фізичною особою від продажу власного рухомого та нерухомого майна?
13:37 - За мобілізованим працівником зберігається місце роботи: ставка військового збору, за якою оподатковується дохід у вигляді середнього заробітку, що виплачується роботодавцем
13:35 - Термін, в який необхідно сплатити податкове зобов’язання, у разі несвоєчасного подання звітності
13:35 - Через застосунок оформлюється 71% усіх квитків на поїзди – Укрзалізниця
13:34 - Від сплати яких податків і зборів звільняються юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи?
13:33 - Яким чином та за якою формою подається Розрахунок ФОПами та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, за другий квартал 2026 року?
13:32 - Представництво нерезидента уповноважене на сплату податку на прибуток підприємств за нерезидента: заповнення платіжної інструкції
13:31 - Чи можна підтвердити інформацію про задеклароване (зареєстроване) місце проживання (перебування) роздрукованим з мобільного застосунку Портал Дія витягом про зареєстроване місце проживання з QR-кодом?
13:30 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
13:30 - Тарифи Укренерго знову зростуть 1 серпня: що потрібно знати
13:29 - На кошти платника накладено арешт органом державної виконавчої служби або приватним виконавцем: як сплатити податкові зобов’язання?
13:24 - Податковий календар на 29 липня 2026 року
13:22 - Податкова служба Дніпропетровщини: створюємо комфортні умови для платників
13:21 - Податкова – це сервіс: на Нікопольщині у ЦОПах кожному забезпечено рівний доступ до послуг
13:20 - Платники рентної плати за видобування природного газу поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 22,4 млн гривень
13:18 - Рентна плата: майже 1,1 млрд грн надійшло від платників до місцевих бюджетів Дніпропетровщини
13:17 - Платники Дніпропетровщини зміцнюють фінансову спроможність громад: понад 25,2 млрд грн – надходження до місцевих бюджетів
13:15 - Повернути помилково або надміру сплачені кошти можна онлайн через Електронний кабінет
13:12 - Леся Карнаух: ДПС працює над тим, щоб більше громад запровадили туристичний збір
13:12 - "Не підпільні цехи, а нелегальні тютюнові фабрики": правоохоронці розповіли про викриту мережу
13:00 - Чому дорожчає квадратний метр: що насправді формує собівартість житла
12:45 - АЗС знову підняли ціни, але не на бензин
12:42 - НАБУ викрило оборудку на будівництві житла для військових


Більше новин