Ще 500 ветеранів отримають гранти на розвиток бізнесу

17.04.2024 15:19 | Економічна правда

Від старту ветеранського компоненту грантової програми "Власна справа" переможцями стали вже 500 ветеранів та членів родин учасників бойових дій, загалом вони отримають гранти на 220 млн грн.
Про це повідомляє Мінекономіки.
Зазначається, що за підсумками шостої у 2024 році хвилі подачі заяв на гранти визначено 61 переможця - вони отримають від держави 27 млн грн на започаткування або розвиток свого бізнесу.
"61 ветеран та другий з їхнього подружжя визнані переможцями шостої цього року хвилі ветеранського компоненту програми "Власна справа".
Держава інвестує в започаткування або масштабування їхнього бізнесу через гранти 27 млн грн.
70% переможців шостої хвилі запросили гранти до 500 тис грн, двоє - отримають максимальний розмір коштів за цією програмою - 1 млн грн.
Загалом вже 500 ветеранів та членів їхніх родин отримали позитивне рішення про надання гранту від старту цього напрямку програми на загальну суму 220 млн грн.
Під час реалізації своїх бізнес-проєктів вони створять понад тисячу нових робочих місць", - заявила заступниця міністра економіки Тетяна Бережна.
Серед 61 переможця шостої хвилі подачі заяв на гранти 36 учасників бойових дій та 25 членів родин ветеранів.
43 переможця отримали грант розміром до 500 тис грн, 16 - до 250 тис грн, 2 - 1 млн грн.
Найбільше грантоотримувачів з Івано-Франківської, Тернопільської, Львівської, Волинської, Кіровоградської та Вінницької областей, додали в міністерстві.
Найпопулярніші сфери, в яких планують розвивати свій бізнес грантоотримувачі, - оптова та роздрібна торгівля, тимчасове розміщування й організація харчування, переробна промисловість, сільське господарство, надання інших видів послуг.
Відповідно до умов програми, учасники бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, а також другий з їх подружжя можуть отримати такі гранти:
до 250 тис грн, до 500 тис грн та до 1 млн грн - для ветерана за умови створення одного, двох та чотирьох робочих місць відповідно; до 250 тис грн та до 500 тис грн - для другого з подружжя ветерана за умови створення одного та двох робочих місць відповідно; При отриманні гранту від 500 тис грн до 1 млн грн ветеран має бути зареєстрований як ФОП не менше ніж 3 роки.
Окрім того, такий грант надається за умови співфінансування з отримувачем у співвідношенні 70/30, тобто отримувач гранту має вкласти в свою справу 30% власних коштів, 70% коштів надасть держава у вигляді гранту.
Заявки на отримання гранту подаються через портал Дія разом з бізнес-планом.
Читайте також: Гранти для ветеранів: хто та як може отримати кошти на розвиток бізнесу
Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





Україна має великий потенціал,
Щоб зробити фінансовий ринок сильним.
Це можливо, якщо кожен буде грати
За правилами, що на ньому діють.

- Fin.Org.UA

Новини

12:00 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:00 - Як зрозуміти, що організму не вистачає білка: головні сигнали
11:52 - Денис Шмигаль: Україна готова ділитися здобутим досвідом енергетичної стійкості заради зміцнення енергетичної безпеки в Європі
11:50 - Як казки допомагають дітям засинати спокійно і без страхів
11:43 - Найкращі породи корів для молока та м’яса: огляд, поради, вибір
11:40 - Рада викликала Пишного через інцидент з клієнткою monobank
11:37 - Ловля камбали на Чорному морі: техніки та поради
11:32 - Який алгоритм входу до Електронного кабінету із застосуванням ключа Дія.Підпис?
11:31 - До уваги юридичних осіб – платників єдиного податку третьої групи!
11:30 - Якою ПСП має право скористатися самотня мати?
11:28 - Органи ПФУ здійснюють виплати пенсій пенсіонерам або щомісячного довічного грошового утримання: чи подається Розрахунок з додатком 4ДФ?
11:27 - Як обрати квіти для дому: поради флориста
11:27 - Чи підлягає оподаткуванню ПДФО дохід від продажу фізичною особою придбаних у банку банківських металів?
11:27 - На Одещині БЕБ викрив ухилення від податків на зерновому ринку
11:26 - Оновлено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій
11:24 - Кошти або майно надані у якості пожертвувань та благодійних внесків: який дохід враховується фізичною особою з метою отримання податкової знижки?
11:23 - Декларація з акцизного податку: порядок заповнення реквізитів «Код території» та «Код операції» у звітності
11:22 - До уваги резидентів Дія Сіті!
11:20 - Платники податків можуть авторизуватися та підписати електронні документи в Електронному кабінеті за допомогою Дія.Підпис
11:19 - Механізм сплати платежів з використанням єдиного рахунку
11:17 - Платники Дніпропетровщини за видобування нафти сплатили до загального фонду держбюджету майже 7,0 млн грн рентної плати
11:16 - Світ кінного спорту: традиції та сучасність
11:16 - Іноземний бізнес в Україні з доходом від 100 мільйонів: чверть власників - з Кіпру
11:15 - Дніпропетровщина: до місцевих бюджетів від платників рентної плати за видобування залізних руд надходження за два місяці склали понад 475,7 млн гривень
11:14 - Роздрібна торгівля алкогольними напоями: надходження акцизного податку від платників Дніпропетровщини до місцевих бюджетів перевищили 102 млн гривень
11:12 - Не відкладайте на потім. Час декларувати!
11:06 - Електронний підпис: як оновити сертифікати за 5 хвилин, не виходячи з дому
11:04 - Як подати податкову декларацію: швидко, зручно та вчасно
11:03 - Транспортний податок: 61,2 млн грн сплачено за автівки преміум-класу
10:58 - Свириденко заробила на КШЕ більше, ніж у Кабміні: що в декларації


Більше новин