Іншуртех Lemonade разом з BNP Paribas Cardif запускає страхування домовласників у Франції

17.04.2024 15:20 | forinsurer.com ... все о страховании

Lemonade запускає страхування домовласників у ФранціїІншуртех Lemonade оголосив про запуск страхування домовласників у Франції в партнерстві зі страховою компанією BNP Paribas Cardif.

Мільйони власників будинків тепер можуть придбати розширене страхове покриття для свого майна. Lemonade вийшов на страховий ринок Франції в грудні 2020 року, пропонуючи орендарям страхування на основі штучного інтелекту для захисту речей мешканців. Оскільки європейський бізнес Lemonade досяг значних успіхів у 2023 році, запуск страхування домовласників по всій Франції сприятиме подальшому зростанню іншуртех-компанії.

«Європейський ринок був нашим бізнесом, який найшвидше розвивався у минулому році», — зазначив Даніель Шрайбер, генеральний директор і співзасновник Lemonade. «Зараз ми переходимо від монолайнера до багатолінійного страховика в Європі. У поєднанні з нашим партнерством з BNP Paribas Cardif».

З моменту партнерства понад рік тому BNP Paribas Cardif і Lemonade досягли успіху в продажах програм страхування орендарів по всій Франції. Партнерство, яке об’єднало досвід BNP Paribas Cardif у сфері консультування та інноваційний підхід Lemonade, розширюватиметься й на інші види страхування та послуги. BNP Paribas Cardif France зможе запропонувати цифрове страхування житла своїм партнерам з дистрибуції, а Lemonade скористається досвідом страховика з сильним брендом, який працює на французькому ринку вже 50 років.

Страхування домовласників від Lemonade розроблено спеціально для клієнтів у Франції з можливістю миттєвого страхового покриття через додаток Lemonade, починаючи з 10 євро на місяць. Окрім основного покриття ризиків (пожежа, пошкодження водою, витрати на реконструкцію, цивільна відповідальність тощо), поліс також надає набір доповнень для забезпечення повного покриття, зокрема:

Шкільне страхування: розширене покриття для дітей віком до 18 років, щоб забезпечити покриття під час шкільних і позашкільних заходів у разі нещасного випадку.
Юридичний захист: допомога клієнтам у разі суперечок із третьою стороною щодо широкого кола повсякденних ситуацій (власність, роздрібна торгівля, робота та онлайн-репутація).
Крадіжка поза домом: забезпечення захисту, якщо хтось вкраде речі клієнта під час подорожі.

Lemonade має ліцензію та контролюється Голландським центральним банком (DNB) і працює у Франції відповідно до європейського режиму свободи послуг. Європейська штаб-квартира Lemonade розташована в Амстердамі. Ризики покриваються як BNP Paribas Cardif, так і Lemonade Insurance N.V.

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





London financial
Services remain competitive
Global powerhouse

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 01.08.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 31 липня: продаж Gulliver
19:41 - Банк Японії залишив ставки без змін
19:02 - Netflix отримав позов на $105 мільйонів через викрадення копії нового фільму з Кейджем
19:00 - Унормовано порядок виконання дебетового переказу коштів без згоди платника
18:31 - У Павлограді через атаку росіян спалахнув торгівельний комплекс
18:03 - Gulliver виставлять на продаж
17:42 - У Києві з першого серпня запрацює пересадковий квиток
17:13 - Veon підвищує прогноз прибутку
16:44 - У Харкові ремонтуватимуть лікарню, ціни завищені – "Наші гроші"
16:30 - Судна відмовляються заходити в порти: хто відповідатиме за зірвані поставки
16:05 - Недостовірне декларування: судитимуть ексначальника обласного ДСНС
16:00 - Страховій компанії відкликано ліцензію та виключено з Державного реєстру фінансових установ
15:50 - Польський дискаунтер Pepco заходить у два київських ТРЦ: коли відкриються магазини
15:40 - Чернівецька, Чернігівська та Київська області отримали від Австрії обладнання для зміцнення енергетичної інфраструктури
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 03.08.2026
15:30 - Мільйонні оборудки на виробництві БпЛА: справу передали до суду
15:10 - московіяни продовжили заборону на експорт бензину ще на пів року
14:50 - Аграрії просять поки не підвищувати залізничні тарифи: які аргументи
14:32 - Податкова знижка через «Дію»: як скористатися сервісом – тема інтерв’ю для «Павлоградської телерадіокомпанії»
14:30 - Дедлайн для бронювання, пенсії без довідок та безпечна косметика: що зміниться в серпні
14:21 - Оприлюднено зміни до плану виїзних перевірок з питань фінансового моніторингу, дотримання вимог валютного та санкційного законодавства на 2026 рік
14:17 - Олексій Семенюк: підготовку законопроєкту про віртуальні активи практично завершено
14:15 - Ексдепутата судитимуть за самовільне будівництво біля Дніпра
14:15 - До Індії додалася Африка: московія імпортувала бензин з Марокко – ЗМІ
13:58 - Київстар відкриває офіс у Нью-Йорку для посилення взаємодії з інвесторами та партнерами
13:56 - Про максимальний розмір доходу для нарахування єдиного внеску у 2026 році
13:55 - За якими кодом бюджетної класифікації сплачуються штрафні (фінансові) санкції за порушення норм регулювання обігу готівки та застосування РРО та/або ПРРО?
13:54 - Щодо оформлення довіреності, що видана ФОПом на представництво його інтересів, пов’язаних із сплатою податків в контролюючих органах


Більше новин