До місцевих бюджетів Дніпропетровщини юридичними особами у першому кварталі 2024 року спрямовано понад 1,4 млрд грн плати за землю

17.04.2024 12:20 | Fin.Org.Ua

Суб’єктами господарювання – юридичними особами впродовж січня – березня поточного року до місцевих бюджетів Дніпропетровського регіону сплачено понад 1,4 млрд грн плати за землю. Як зазначила в. о. начальника Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Федаш Наталя, це на понад 72,9 млн грн, або 5,2 відсотки, більше аналогічного періоду 2023 року.
За словами очільниці податкової служби області, у першому кварталі 2024 року надходження плати за землю від платників Дніпропетровщини склали майже 17,1 відс. загальних надходжень до місцевих скарбниць регіону.
Федаш Наталя подякувала усім платникам, які дотримуються фінансової дисципліни та сумлінно сплачують податки, допомагаючи армії, економіці та країні в цілому.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investing wisely
Requires skill and strategy
To build wealth that lasts

- Fin.Org.UA

Новини

11:13 - Цифрова модель управління податковим боргом – прозорий і дієвий механізм погашення заборгованості
11:12 - Спрощено процес переходу обов’язку сплати плати за землю при зміні власника нерухомості
11:09 - Платники Дніпропетровщини сплатили до загального фонду держбюджету 235,4 тис. грн рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України
11:07 - Офіс податкових консультантів – податковий простір без бар’єрів
11:05 - Електронний кабінет: дізнатись про помилкову сплату платежів можна за допомогою сервісу Е-повідомлення
11:01 -  До уваги платників акцизного податку!
10:55 - Дніпропетровщина: 108,6 тис. грн – внесок платників рентної плати до місцевих бюджетів за видобування газового конденсату
10:50 - Деклараційна кампанія – 2026: звітуйте про доходи онлайн
10:47 - Внесок до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників транспортного податку збільшився на 39 відсотків
10:15 - У Нью-Йорку в аеропорті літак врізався в пожежну машину
09:38 - ДПС та МВФ продовжуватимуть комплекс спільних заходів з податкової трансформації
09:25 - Ринок нафти лихоманить: загрози США та Ірану впливають на ціни
09:00 - Дрони атакували найбільший московитський нафтовий термінал на Балтійському морі
08:30 - Як в Україні розвиваються медичні технології
08:00 - Не лише нафта і газ. Світ на межі голоду через війну в Ірані
18:00 - Світ на порозі газового колапсу через зупинку поставок із затоки
17:00 - Іран зявив, що Ормузька протока відкрита для всіх, крім суден ворогів
16:00 - У Чехії підпалили українське підприємство тепловізорів: поліція підозрює теракт
15:00 - Іран пригрозив ударами по ключовій інфраструктурі країн Перської затоки
14:56 - Всесвітній день води
13:55 - Суд відібрав у підприємця ферму академії аграрних наук у Чернівцях
13:20 - Кулеба розповів, як на Одещині посилюють захист портів
12:49 - У Чернігові прокуратура не змогла повернути державі установку для пакетування води за 4,5 мільйона
12:00 - Аварія на обладнанні: частина Києва та області залишилася без світла
11:42 - Пошкодження тепломережі на мосту Патона: ведеться ремонт, частина будинків без тепла
10:49 - Рекорд з початку року: Нацбанк витратив $1,34 мільярда на підтримку гривні
10:00 - На Одеській залізниці під час евакуації загинула провідниця
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 22.03.2026
18:00 - Уряд створив новий механізм виявлення непрофільного держмайна для приватизації
17:02 - Суд покарав "Укрзалізницю", яка не змогла зберегти дерева на Полтавщині


Більше новин