Співпраця податківців з центром надання адміністративних послуг

17.04.2024 11:44 | Fin.Org.Ua

Днями у центрі надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП) Павлоградської міської ради відбулось засідання у форматі «круглого  столу» начальника Павлоградської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Дніпропетровській області  Ольги Радіонової з начальником відділу надання адміністративних послуг – керівником ЦНАПу  виконавчого комітету  Павлоградської міської ради з Ігорем Ілющенко.
Начальниця Павлоградської ДПІ Ольга Радіонова нагадала про співпрацю між Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області та Павлоградською міською територіальною громадою. Нагадала про те, що в межах роботи мобільного ЦОП суб’єктам звернень будуть надаватися адміністративні послуги та інші послуги, зокрема приймання заяв на отримання реєстраційного номеру облікової картки платника податків, внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб - платників податків (надалі – ДРФО), отримання відомостей з ДРФО, тощо. Надання консультацій з питань дотримання податкового законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи. Приймання податкової та іншої звітності, у тому числі документів щодо податкової знижки.
Посадовиця надала роз’яснення щодо права на отримання податкової знижки шляхом подання декларації про майновий стан і доходи за 2023 рік. Для отримання податкової знижки за 2023 рік, необхідно до 31 грудня 2024 року (включно) подати до податкових органів за місцем реєстрації декларацію про майновий стан та доходи.
Радіонова Ольга, нагадала, що кожен роботодавець – фізична чи юридична особа мають дотримуватись норм трудового законодавства та пам’ятати, що у відносинах працівник – роботодавець завжди укладається трудовий договір. Цивільно-правова угода про надання послуг укладається в разі співпраці з незалежним підрядником або особою, яка забезпечує себе роботою самостійно, тобто займається підприємництвом, бізнесом.
По завершенню заходу було тематичну друковану продукцію.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Ticker tape ticker,
Numbers flicker, rise and fall,
Stock market ticker.

- Fin.Org.UA

Новини

19:42 - В Міненерго відбулось чергове засідання ЕнергоШтабу
19:42 - У Херсоні перевірили будівництво "підземних шкіл": усі з порушеннями
19:42 - "Якби захотів – втік": Галущенко пояснив, чому його затримали саме при перетині кордону
19:33 - Галущенко намагався оскаржити "незаконне затримання" – суд залишив його під вартою
19:20 - В Україні 17 лютого цілодобово діятимуть графіки відключення світла
19:15 - Перебої зі світлом та морози скоротили потік відвідувачів у ТРЦ – голова УРТЦ
19:12 - У Києві знесуть автомийку та шиномонтаж через близькість до річки Либідь
19:01 - Zara закрилась у ТРЦ Дніпра: що стало причиною
18:50 - Внутрішній ринок електрокарів: які моделі найчастіше купують в Україні
18:35 - "Зроблено в Україні": уряд розподілив 5,6 мільярда гривень на підтримку бізнеса
18:35 - Олексій Соболев: Уряд розпочав фінансування програм «Зроблено в Україні» у 2026 році
18:20 - Індія заарештувала танкери Ірану, які перебувають під санкціями США
18:05 - Денис Шмигаль провів зустріч із сенаторами США Річардом Блюменталем та Шелдоном Вайтгаусом
18:00 - Ігор Зубович: збереження біорізноманіття — стратегічний пріоритет України на шляху до ЄС
17:57 - БЕБ заявляє, що змінює модель роботи
17:50 - В Києві ще 100 будинків лишаються без опалення після атаки 12 лютого
17:40 - Нацбанк показав курс долара та євро на вівторок 17 лютого
17:30 - Уряд розширив програми підтримки енергетичної стійкості житлового сектору
17:20 - Уряд змінив розмір "Національного кешбеку" за купівлю українських товарів
17:10 - Уряд розширює програми енеогопідтримки для будинків – Свириденко
17:10 - Онлайн-продавці зможуть автоматично видавати чеки покупцям під час післяплати
17:00 - Уряд оновив програму «Національний кешбек»: з 1 березня запрацює диференційований кешбек 5% і 15%
16:50 - Андрій Пишний: «Інновації, перевірені війною: Україна стає експортером безпекових і фінансових рішень»
16:50 - Трамп подав судовий позов на Гарвард
16:46 - В Україні планують нове управління відходами руйнувань внаслідок війни
16:40 - Приватну власність не вилучатимуть: Мінрозвитку пояснило, яку нерухомість шукає під житло для ВПО
16:32 - Які пільги щодо сплати земельного податку встановлені для фізичних осіб?
16:31 - Як отримати відомості про доходи: інструкція для платників
16:30 - 70 років у черзі за правосуддям?
16:30 - Юридичні особи – платники туристичного збору поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини майже на 353,0 тис. гривень


Більше новин