єРобота: Якісна техніка, любов до своєї справи та кропітка праця — формула успіху клінінгової компанії “До Блиску”

13.04.2024 10:00 | Міністерство економіки України

| Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.
Юлія Яковлева з Луцька завжди мріяла про свою власну справу. Вона встигла спробувати себе у ролі менеджера, мала власні дрібні торгові бізнеси, а під час карантину займалась посередницькою торгівлею. Спочатку Юлія хотіла розвивати бізнес у Європі, але згодом зрозуміла, що хоче працювати в Україні.
Ідей для створення власної справи було багато, однак не вистачало конкретики. Проживаючи у Варшаві Юлія ближче познайомилась зі сферою клінінгу як посередник між замовником і виконавцем, проте її амбіції були більше. Саме тоді підприємиця зрозуміла, що це цікава сфера для розвитку.
«Після повернення до Луцька я звернула увагу, що немає  компанії, яка б надавала клінінгові послуги з використанням професійного обладнання та хімії.  Спираючись на свій досвід в Польщі та орієнтуючись на власні потреби, зрозуміла, що нам не вистачає висококваліфікованої клінінгової компанії. Якісні послуги потрібні всюди і їх треба вдосконалювати», — розповідає Юлія.
Дізнавшись про грант на розвиток бізнесу від держави “Власна справа”, дівчина вирішила, що це чудова можливість для старту її компанії. Грантові кошти витратила на закупівлю якісної німецької хімії та надійної техніки. 
У серпні 2023 компанія «До Блиску» офіційно запустилась і отримала свої перші замовлення.
Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 
 Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Ділянки підуть,
Берегти їх власники
І розум, й мудрість

- Fin.Org.UA

Новини

11:34 - Український ринок електрокарів у грудні зріс у 8,6 раза: популярні моделі 2025 року
11:20 - В Україні викрили масштабну схему крадіжки газу: нарахували штрафів на десятки мільйонів
11:14 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:51 - Київ поступово переходить від аварійних обмежень світла до графіків відключень
10:45 - Банки України показали актуальний курс валют на 12 січня
10:15 - московія вдарила по енергетиці Одещини, пошкодження значні
10:12 - Хто є платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
10:11 - Про повернення або врахування в рахунок сплати наступних платежів надміру сплаченого військового збору
10:09 - До якого контролюючого органу мають право звернутися фізичні особи(громадяни) для звірки даних щодо плати за землю?
10:07 - Доступ до публічної інформації: яким чином можна отримати копії правоустановчих документів органу ДПС?
10:06 - В Електронному кабінеті суб’єкт господарювання може переглянути інформацію щодо повідомлення про необхідність внесення чергового платежу за ліцензію на право провадження відповідного виду господарської діяльності
10:05 - Ворог атакує критичну інфраструктуру Житомирщини другу добу поспіль – ОВА
10:04 - Чи можуть контролюючі органи надавати третім особам інформацію стосовно суб’єкта господарювання та фізичної особи (у т. ч. як «публічну інформацію»)?
10:03 - Е-повідомлення про помилкову сплату платежів
10:01 - Діють нові довідники пільг
09:54 - Дніпропетровщина: понад 115,8 млрд грн податків, зборів та платежів і більш ніж 46,1 млрд грн єдиного внеску сплатили платники протягом 2025 року
09:53 - Податок на нерухоме майно: фізичні особи спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини майже 443,8 млн гривень
09:52 - ФОПи – платники збору за місця для паркування транспортних засобів поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 7,3 млн гривень
09:50 - Платники Дніпропетровщини поповнили загальний фонд держбюджету податком на прибуток підприємств на понад 6,0 млрд гривень
09:48 - Офіційні розрахунки у 2025 році зросли майже на третину: загалом сформовано 10,4 трильйона чеків
09:45 - Великі платники податків можуть заздалегідь узгодити ціноутворення у контрольованих операціях
09:45 - Нафта відреагувала на ризики постачання з Ірану та відновлення з Венесуели
09:38 - Ресурс для пенсій та соцвиплат: надходження ЄСВ у 2025 році зросли на 20,8 %
09:16 - московія вдарила по енергооб'єкту на Чернігівщині: низка населених пунктів знеструмлена
09:00 - Регіони московія охопила фінансова криза: у розвідці розповіли, де найбільші проблеми
08:30 - Як автономність підвищує стійкість енергосистеми
08:00 - З думкою (не) про кожного. Чому уряд дозволив продавати ліки на АЗС?
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 12.01.2026
18:00 - Малайзія вслід за Індонезією заблокувала ШІ-бот Маска
17:25 - Індія пропонує змусити виробників смартфонів відкривати код


Більше новин