Для підтримки підприємців Буковини в рамках «Зроблено в Україні» передбачено 800 мільйонів гривень, - Юлія Свириденко

13.04.2024 11:53 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Підприємці Буковини в рамках програм підтримки бізнесу «Зроблено в Україні» можуть розраховувати як мінімум на 800 млн грн державної підтримки.
Загалом же в бюджет закладено 45 мільярдів гривень на підтримку підприємців в цьому році.
Про це під час виступу на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України в Чернівцях розповіла Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економіки України Юлія Свириденко.
На заході також були присутні Президент України Володимир Зеленський, Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук  і Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.  «Буковина — наочний приклад того, як промисловість впливає на розвиток області.
Від початку вторгнення увійшли в трійку лідерів серед областей, які прийняли найбільше релокованого бізнесу.
Завдяки цьому область отримала виробництва, які раніше їй були не притаманні.
Частка промисловості в структурі економіки зросла до 11,9 % — це максимальний показник з 2012 року.
Як наслідок — мали додаткові кошти для проектів з розвитку області.
Щоб не збавляти цих темпів, у цьому році передбачили для Буковини 800 млн грн в рамках політики “Зроблено в Україні”.
І вже перші підприємці отримали перші кошти”, — зазначила Юлія Свириденко.  Під час заходу відбулося підписання договорів в рамках програм ”Доступні кредити 5-7-9”, грантів для ветеранів, іпотечної програми єОселя сумарно на майже 13 мільйонів гривень.  “Фінансування передбачене на область — не ліміт.
Чим активніше бізнес користуватиметься програмами підтримки, тим більше зможе отримати.
Додатково до цього, кошти підприємці можуть отримати завдяки пріоритету українських виробників у публічних закупівлях.
Працюємо з нормативною базою по закупівлях та із замовниками, щоб ті віддавали перевагу українському, там де це можливо.
Зокрема, під час поїздки на Буковину, підписали оборонне замовлення з однією із компаній області на майже мільярд гривень”, — зазначила Юлія Свириденко.  Перший віце-прем’єр-міністр закликала місцеві органи влади теж доєднуватися до сіпвфінансування проектів в рамках платформи “Зроблено в Україні”. “Я переконана, що роль органів місцевого самоврядування в економічному розвитку може бути значно більшою.
І нашою задачею в рамках політики “Зроблено в Україні” є надати громадам додаткові можливості стимулювати економічну активність на своїх територіях.
Це підтримка нашої економічної стійкості і це збільшення доходів місцевих бюджетів.
Іншими словами, Зроблено в Україні — це можливість громадам заробити самим на свої потреби, розвиваючи місцеве виробництво”, — зазначила Юлія Свириденко.  В рамках робочого візиту також відбулося відкриття регіонального офісу підтримки малого і мікробізнесу “Зроблено в Україні” на базі Чернівецького міського центру зайнятості.

Додати коментар

Користувач:
email:





Earnings reports out
Profit margins scrutinized
Market reacts fast

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 26 березня: дрони зупинили один із найбільших російських НПЗ, атака на енергооб'єкти
20:45 - Бренд солодощів з України роками платив жінці, яка очолила фабрику в "ДНР" – Bihus.info
20:20 - Саудити побачили у війні з Іраном загрозу гіршу за наслідки пандемії коронавірусу
19:50 - Азія "шикується в чергу" по російську нафту – Reuters
19:20 - Трамп натякнув на новий крок проти Ірану – забрати його нафту
18:50 - московія продала українське золоте родовище на окупованій Луганщині
18:44 - Кулеба розповів, як Корея допомагає у відбудові України
18:31 - 27 березня світло знову буде у всієї країни
18:19 - Валентина Москаленко та представники Міжнародної організації праці обговорили співпрацю у сфері посилення кадрового потенціалу енергетичного сектору України
18:10 - Банк не надав адвокатам клієнтки monobank експертизу про прапор московія – ЗМІ
18:05 - "Терміни ремонту оцінити складно": зупинився один із найбільших російських НПЗ
18:00 - Уряд розширив повноваження ЕКА у страхуванні інвестиційних кредитів
17:59 - Київ отримав від держави 6 когенераційних установок і докапіталізував "Київтеплоенерго"
17:40 - Нацбанк показав курс долара і євро на п'ятницю 27 березня
17:30 - Управління відходами: Мінекономіки посилює співпрацю з міжнародними партнерами
17:30 - Польща знизить податки на пальне у понад два рази
17:21 - "Київстар" купує сонячні електростанції на Львівщині: отримав дозвіл АМКУ
17:15 - Ще більше дітей з інвалідністю підгрупи А отримають портативні зарядні станції
17:10 - московія обстріляла Херсонську ТЕЦ: загинула працівниця
17:00 - Уряд затвердив Порядок розроблення, моніторингу та оцінки стратегій, що є основою для формування пропозицій щодо публічних інвестицій
17:00 - Як комплексні телеком-рішення допомагають масштабувати охоронний бізнес
16:50 - Що буде з цінами на яйця напередодні Великодня – відповідь експерта
16:50 - Мінсоцполітики: 1 квітня – крайній термін подачі довідок щодо невиплат від московія
16:46 - Плани стійкості Дніпропетровської та Запорізької областей розглянули на засіданні урядового Координаційного центру
16:40 - Російський нафтопровідний монополіст зміщує свій експорт з Балтії після атак дронів
16:39 - Банки зменшили видачу іпотечних кредитів у січні: які регіони лідирують
16:30 - Як гнучко відхилитися від будівельних норм
16:16 - Вкладникам Мотор-Банку та ПІН-Банку виплатили 10% гарантованої суми
16:10 - NBU Revises Data on International Investment Position for 2014–2025


Більше новин