Ігор Клименко: Змінено всі протоколи реагування, починаючи від того, які мають бути бронежилети на наших рятувальниках ДСНС

13.04.2024 12:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Змінено всі протоколи реагування, починаючи від того, які мають бути бронежилети на наших рятувальниках ДСНС.
Про це Глава МВС України Ігор Клименко заявив в ексклюзивному інтерв’ю Національному телемарафону «Єдині новини».  росія змінила алгоритм ударів по Україні, по українській енергетиці і не завжди люди встигають зреагувати на систему оповіщення.
Ворожі удари підступні в будь-який момент. “Ми повністю передивилися інструкцію з використання сил ДСНС.
Це стосується інженерної техніки, спеціальної техніки і наших рятувальників.
Це просто реагування на виклики життя, на виклики цієї війни.
Ми через свої помилки в перші місяці війни, через смерть наших колег, наших побратимів – виписуємо ці правила і продовжуємо сьогодні писати”, – зазначив Міністр. Також Ігор Клименко наголосив під час інтерв’ю, що збільшено кількість рятувальників, які займаються висотними роботами.
На початку цього року їх було 150, а нині – вже 500.
Зокрема збільшено і підрозділи, які займаються ліквідацією наслідків на об"єктах нафтової та газової галузі. ДСНС України також залучена до допомоги місцевим органам влади, щоб готувати другу і третю лінії оборони.
Ігор Клименко розповів, що у державі зріс попит на інженерне обладнання, зокрема для фортифікацій.
Зросла потреба і в використанні великих кранів за допомогою яких можна розбирати завали. “Такі двохсот тонні крани працюють в Харкові.
Специфічне обладнання, яке працює на висоті і дає можливість досить швидко різати залізобетонні й залізні балки, які впали та завалили, наприклад, якісь об"єкти критичної інфраструктури.
Це треба робити швидко, щоб енергетики могли відновити діяльність того чи іншого об"єкту”, – наголосив очільник МВС. Міністр внутрішніх справ повідомив, що на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад було озвучено, що ми запускаємо своє виробництво, де спільно з нашими міжнародними партнерами зможемо закривати потреби у техніці для ДСНС. “Ці два роки ми брали у наших міжнародних партнерів техніку, за що їм дуже вдячні.
Але зараз спільно з європейцями та японцями запускаємо своє виробництво, щоб стати тією країною, яка може інтелектуально і виробничо закривати ті проблеми, які перед нею стоять”, – підсумував Ігор Клименко.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money flows like waves
Through the World Bank and the IMF
Guiding nations' fate

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Проти Amazon подали позов за відмову відшкодувати витрати, пов’язані з митами Трампа
17:07 - США не продовжували дозвіл на купівлю російської нафти
16:02 - Суд зобов'язав московія заплатити компанії 26 мільйонів за упущену вигоду щодо вітропарків
15:01 - OpenAI надасть доступ до ChatGPT+ для усіх мальтійців після угоди з урядом
14:00 - Китайська телекомпанія придбала права на трансляцію ЧС-2026 за $60 мільйонів
13:40 - Експорт нафти Іраком впав у 9 разів через Ормуз
12:30 - Танкери ОАЕ з газом зникають біля Ормузу і спливають уже за протокою
11:20 - Трамп заявив, що Сі згоден: Іран має відкрити Ормуз
10:10 - Куба вирішила вдвічі підняти ціни на пальне на закритих заправках
10:00 - Щотижневий дайджест
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 15 травня: прискорення будівництва нафтопроводу в обхід Ормузу та масштабний удар по вейпах
20:42 - Москва вимагає у бельгійського депозитарія 249 мільярдів доларів за заморожені активи
20:23 - На Запоріжжі викрили масштабну земельну схему
19:40 - До Ради подано два проєкти Антикорупційної стратегії
19:34 - Російські ракети, що атакували Київ, мали понад 100 комплектуючих з Заходу – FT
19:05 - Уряд спростив отримання держпідтримки для сімей з дітьми
18:59 - Звіт про роботу зі зверненнями, запитами на публічну інформацію та огляд практики застосування законодавства з питань захисту прав споживачів фінансових послуг за І квартал 2026 року
18:35 - Злий Mythos: модель ШІ від Anthropic, яка шукає вразливості ПЗ, допомогла зламати macOS
18:20 - Легалізація коштів через "Династію": ВАКС обрав запобіжки до чотирьох підозрюваних
18:00 - Кредитування підтримує прибутковість банків п’ять кварталів поспіль
18:00 - У Швейцарії викрили мережу фінпосередників, які допомагали росіянам обходити санкції
17:35 - ОАЕ створить запас нафти для Індії
17:25 - Opening Remarks by Sergiy Nikolaychuk, First Deputy Governor of the National Bank of Ukraine, at the Sixth NBU Annual Research Workshop on Monetary Policy
17:25 - Вступне слово першого заступника Голови НБУ Сергія Ніколайчука під час шостого щорічного воркшопу про монетарну політику
17:18 - Уряд затвердив механізм формування резерву мобільної генерації
17:05 - Річні прибутки автовиробника Jaguar впали на 99%
17:00 - У Києві відбудеться круглий стіл щодо реформи запобігання та контролю промислового забруднення
16:57 - Трафік через Ормуз зростає, але регіон залишається небезпечним – ЗМІ


Більше новин