Суперсила "Допомога ЗСУ" від Київстар посилює зв’язок для ППО

12.04.2024 15:48 | Економічна правда


У рамках спільної благодійної ініціативи "Нам тут жити: мобільні системи зв"язку для ППО" для підтримки Повітряних сил об"єднались фонд "Повернись живим", компанія Київстар, її абоненти та небайдужі українці.

Зокрема, абоненти передоплаченого зв"язку Київстар можуть долучитись, підключивши благодійну Суперсилу "Допомога ЗСУ".

Мета ініціативи - забезпечити захисників Повітряного командування "Південь" десятьма комплексними апаратними зв"язку та необхідним обладнанням загальною вартістю 65 мільйонів гривень.

Абоненти Київстар можуть підключити унікальну благодійну Суперсилу "Допомога ЗСУ" - це спеціальна підписка, яка дозволяє робити щомісячний донат до 50 грн, просто користуючись мобільним зв"язком.

Донат автоматично списується під час оплати тарифу без додаткових платежів для абонента, поки у нього підключена підписка.
Завдяки Суперсилі з початку повномасштабного вторгнення було зібрано понад 65 180 930 грн на гуманітарні потреби ЗСУ.
Як підключити Суперсилу "Допомога ЗСУ": переконатись, що у вашому тарифі є Суперсила "Допомога ЗСУ" - це зручно зробити у застосунку "Мій Київстар"; підключити Cуперсилу "Допомога ЗСУ" - це можна зробити через застосунок "Мій Київстар", за номером 500 або за USSD-запитом *550*11*1#; просто сплачуйте за свій тариф як завжди, а Київстар перерахує до 50 грн з кожної оплати тарифу до фонду "Повернись живим".
Нагадаємо, що Київстар виділив фонду компетентної допомоги армії "Повернись живим" 50 мільйонів гривень у межах спільної ініціативи.

"Комплексні апаратні звʼязку - це нові прохідні вантажівки, які супроводжують протиповітряні ракетні комплекси.
Вони забезпечують сталий та захищений канал зв"язку між дивізіоном і командуванням.

Обладнані усім необхідним, аби військові фахівці могли розгорнути зв"язок у польових умовах та швидше збивати ворожі повітряні цілі", - говорить консультант "Повернись живим" Олексій Дубинка.

Проєкт триватиме до досягнення цільової суми збору розміром 65 мільйонів гривень.
Детальніша інформація - на сторінці проєкту.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks soar to great heights,
Then come crashing to the ground,
The market moves on.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 5 серпня: чисельні наслідки атаки московія по Україні, трильйон рублів на порятунок Wildberries
19:50 - Порятунок Wildberries після атак дронів може коштувати як чверть дефіциту бюджету московія
19:38 - Удари московія знеструмили чотири райони Дніпропетровщини
19:20 - Атаки в Чорному морі вдарили по світових постачаннях зерна й нафти
18:50 - Головний виробник нафти Ірану загруз у боргах: рахунки заморозили
18:25 - Зеленський назвав три пріоритети підготовки України до зими
18:07 - До ТОВ "ФК "ГОАЛ" застосовано захід впливу у вигляді письмового застереження за порушення вимог санкційного законодавства
17:55 - У московія атака дронів зупинила ще один великий НПЗ
17:45 - московіяни хочуть виробляти неякісне паливо на міні-НПЗ
17:20 - московія знищила склад Toyota в Україні: можливі затримки з постачанням
17:12 - За місяць московія на 45,6% зменшила транспортування пального Чорним та Азовським морями
17:00 - Директором Департаменту стратегії та розвитку НБУ став Володимир Суханов
16:59 - Комітет Верховної Ради підтримав законопроєкт НКЦПФР про спрощення непублічних випусків акцій
16:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на 6 серпня
16:45 - Угода року в ритейлі. Навіщо VARUS купує КОЛО?
16:22 - Кличко звітував про темпи підготовки Києва до зими
16:00 - Бойко очолить "Оператора ГТС" повноцінно – вже без приставки в. о.
15:56 - Вартість заходів Плану стійкості столиці довелося зменшити вдвічі – Кличко
15:53 - До фінансової компанії застосовано захід впливу у вигляді зупинення окремого виду операцій
15:40 - московія знищила логістичний комплекс із товарами PUMA
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 06.08.2026
15:25 - московіяни повністю знищили логістичний склад Intertop Ukraine
15:17 - Колонка заступника Голови НБУ Володимира Лепушинського "Чому НБУ підвищує ставки: відповідь на шість ключових запитань"
14:32 - Maersk відправлятиме контейнери для України залізницею з румунської Констанци
14:20 - За два дні СБС уразили 13 енерговузлів на окупованих територіях
14:10 - Ukraine’s Government Borrows Equivalent of Over UAH 310 Billion through Auctions to Sell Domestic Government Debt Securities since Early 2026, and almost UAH 2,337 Billion Total since Martial Law Was Imposed
14:10 - Із початку 2026 року уряд залучив від продажу / обміну ОВДП на аукціонах понад 310 млрд грн, а загалом упродовж воєнного стану – майже 2 337 млрд грн
14:05 - Металургійна компанія Ferrexpo призупинила діяльність в Україні через блокаду портів
14:00 - Українське підприємництво: диво, що існує всупереч
13:50 - московія методично б’є по Бортницькій станції аерації щоб спричинити гуманітарну катастрофу – думка


Більше новин