Обсяги надходження російського дизпального в порти інших країн збільшилися на понад 10%

12.04.2024 17:54 | Економічна правда

Обсяги надходжень російських газойлів і ДП у порти інших країн за тиждень 1-7 квітня зросли на 13% відносно попереднього тижня і становили 1,18 млн тонн.
Про це повідомляє enkorr з посиланням на дослідження Консалтингової групи "А-95".
Найбільшими за обсягами країнами, куди 1-7 квітня надходили російські газойлі й дизпальне, були Туреччина, Бразилія і Туніс.
На них припадає 64% постачань.
Минулого тижня обсяги надходження російського дизпального й газойлю у турецькі порти зменшилися на 20%, до 392 тисяч тонн.
До Тунісу - 118 тисяч тонн.
Єдиним постачальником дизпального й газойлю в Бразилію була московія.
Надходження російських дистилятів у бразильські порти збільшилися на 60% і становили 240 тисяч тонн.
Усі вантажі було відправлено з балтійських портів.

Нагадаємо:
Уряд московії розглядає можливість запровадження певного пом"якшення екологічних стандартів на паливо, щоб дозволити використання низькоякісного бензину в умовах можливого дефіциту.
московія звернулася до Казахстану з проханням бути готовими поставити 100 000 тонн бензину на випадок нестачі пального, яку можуть посилити атаки українських дронів та зупинки НПЗ.
московія збільшила імпорт пального з Білорусі у березні, щоб подолати ризик дефіциту на своєму внутрішньому ринку, який виник через ремонти на російських НПЗ після атак дронів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks, bonds, and currencies,
Traded daily around the world,
Fortunes made and lost.

- Fin.Org.UA

Новини

10:45 - Україна скоротила експорт зернових: обсяги однієї культури зменшилися в 54 рази
10:35 - Зруйнований московитськими ударами БЦ "Лук'янівський" частково демонтують
10:10 - Через удари московія без світла залишаються споживачі у 6 областях
10:00 - На тлі війни у Ірані Казахстан розширює залізничну інфраструктуру
09:45 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 26 травня
09:45 - Понад 1 млн грн виділив Auchan на продукти для мешканців Запоріжжя та Кривого Рогу
09:42 - Завдяки повідомленням споживачів ДПСУ виписала штрафи на 3,5 мільйона гривень
09:01 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
08:40 - Нафта подорожчала на тлі ударів США у районі Ормузької протоки
08:30 - Як пройти аграрну євроінтеграцію
08:00 - Важка ноша. Чи потягне "Гулівер" на дно державні банки
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 26.05.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 25 травня: Казахстан не стягне ні долара з "Газпрому", нові правила приватизації
20:30 - 23 банки домовилися розширити доступ до фінансування для оборонних підприємств
20:02 - Податкова служба зафіксувала масову фішингову розсилку
19:45 - Уряд оновив правила малої приватизації: орендоване майно з поліпшеннями продаватимуть через прозорі аукціони
19:23 - московія продасть найбільші нафтові порти щоб закрити "діру" в бюджеті – ЗМІ
18:55 - "Київтеплоенерго" замовило котельні: підрядник фігурує у кримінальному провадженні
18:40 - Сизранський НПЗ в московії зупинився після атак України і може стояти ще місяць
18:20 - За ініціативи НБУ найбільші банки підписали меморандум щодо розширення доступу підприємств ОПК до кредитування
18:15 - Уряд "зруйнував схему", змінивши правила малої приватизації
18:00 - «Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 4 млрд грн доступних кредитів за програмою «5-7-9%»
17:55 - Долар не росте: Нацбанк оприлюднив курс валют на 26 травня
17:53 - Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України «Про внесення зміни до статті 11 Закону України «Про управління об’єктами державної власності»
17:50 - Проєкт Закону України «Про внесення зміни до статті 11 Закону України «Про управління об’єктами державної власності»
17:44 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку визначення максимальної продуктивності обладнання для виробництва спирту етилового, біоетанолу»
17:42 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку визначення максимальної продуктивності обладнання для виробництва спирту етилового, біоетанолу»
17:25 - У квітні сума на банківських рахунках українців зросла на 40 мільярдів гривень


Більше новин