Покращена мобільність на кордоні: Україна та Словаччина розширюють доступність транскордонних переходів

12.04.2024 16:45 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Заступник Міністра фінансів України Олександр Кава у складі урядової делегації на чолі з Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем відвідав Словаччину, де відбулися двосторонні переговори, зокрема щодо поліпшення транскордонного сполучення.
Сторони досягли важливих домовленостей, які зроблять перетин кордону зручнішим і швидшим. Незабаром пункт пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке» відкриється не тільки для автомобілів, а й для пішоходів та велосипедистів.
Це особливо важливо для жителів та гостей обласного центру Закарпатської області, адже забезпечить їм більше можливостей для пересування.
Так, безпосередньо до пункту пропуску можна буде доїхати міським громадським транспортом з обох боків кордону без необхідності використання авто. Крім того, розширення автомобільної частини на цьому пункті пропуску з чотирьох до п"яти смуг контролю збільшить їх пропускну спроможність. На зустрічі також було обговорено проект будівництва швидкісної дороги від пункту пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке» до передмістя м.
Кошице.
Це частина головної автомагістралі Словаччини - D1, яка з’єднує два найбільших міста країни Братиславу та м.
Кошице, а також входить до загальноєвропейської мережі швидкісних автомобільних доріг. «Ці домовленості є кроком до створення безперешкодного і динамічного транскордонного сполучення.
Вони не тільки покращать щоденне життя наших громадян, але й сприятимуть спільному економічному зростанню разом з країнами-партнерами», - зазначив заступник Міністра фінансів Олександр Кава.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bubble forming fast,
A ticking time bomb,
Disaster looms ahead.

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 26 березня: дрони зупинили один із найбільших російських НПЗ, атака на енергооб'єкти
20:45 - Бренд солодощів з України роками платив жінці, яка очолила фабрику в "ДНР" – Bihus.info
20:20 - Саудити побачили у війні з Іраном загрозу гіршу за наслідки пандемії коронавірусу
19:50 - Азія "шикується в чергу" по російську нафту – Reuters
19:20 - Трамп натякнув на новий крок проти Ірану – забрати його нафту
18:50 - московія продала українське золоте родовище на окупованій Луганщині
18:44 - Кулеба розповів, як Корея допомагає у відбудові України
18:31 - 27 березня світло знову буде у всієї країни
18:19 - Валентина Москаленко та представники Міжнародної організації праці обговорили співпрацю у сфері посилення кадрового потенціалу енергетичного сектору України
18:10 - Банк не надав адвокатам клієнтки monobank експертизу про прапор московія – ЗМІ
18:05 - "Терміни ремонту оцінити складно": зупинився один із найбільших російських НПЗ
18:00 - Уряд розширив повноваження ЕКА у страхуванні інвестиційних кредитів
17:59 - Київ отримав від держави 6 когенераційних установок і докапіталізував "Київтеплоенерго"
17:40 - Нацбанк показав курс долара і євро на п'ятницю 27 березня
17:30 - Управління відходами: Мінекономіки посилює співпрацю з міжнародними партнерами
17:30 - Польща знизить податки на пальне у понад два рази
17:21 - "Київстар" купує сонячні електростанції на Львівщині: отримав дозвіл АМКУ
17:15 - Ще більше дітей з інвалідністю підгрупи А отримають портативні зарядні станції
17:10 - московія обстріляла Херсонську ТЕЦ: загинула працівниця
17:00 - Уряд затвердив Порядок розроблення, моніторингу та оцінки стратегій, що є основою для формування пропозицій щодо публічних інвестицій
17:00 - Як комплексні телеком-рішення допомагають масштабувати охоронний бізнес
16:50 - Що буде з цінами на яйця напередодні Великодня – відповідь експерта
16:50 - Мінсоцполітики: 1 квітня – крайній термін подачі довідок щодо невиплат від московія
16:46 - Плани стійкості Дніпропетровської та Запорізької областей розглянули на засіданні урядового Координаційного центру
16:40 - Російський нафтопровідний монополіст зміщує свій експорт з Балтії після атак дронів
16:39 - Банки зменшили видачу іпотечних кредитів у січні: які регіони лідирують
16:30 - Як гнучко відхилитися від будівельних норм
16:16 - Вкладникам Мотор-Банку та ПІН-Банку виплатили 10% гарантованої суми
16:10 - NBU Revises Data on International Investment Position for 2014–2025


Більше новин