Вже понад 2 тисяч українців отримали нове житло в рамках програми єВідновлення

12.04.2024 12:10 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Три чверті власників житлових сертифікатів обрали квартири, і тільки чверть — приватні будинки. Регіони, де люди найбільше купували нове житло: Київська область м.Київ Харківська область Миколаївська область Чернігівська область Середня сума реалізованого сертифікату – 1,7 млн грн. За цей час громадяни подали вже 12,2 тисячі заяв на отримання компенсації, а 5,5 тисяч вже мають сформовані житлові сертифікати. Сертифікат діє протягом 5 років.
За нього можна придбати квартиру, будинок чи інвестувати в майбутню нерухомість. Серед прикладів успішно реалізованих сертифікатів є й історія відомої на всю країну Галини Місак.
Її фото публікували світові медіа.
В Старих Петрівцях Київської області 85-річна жінка жила з 1965 року.
А з 1966 — щодня продавала квіти на одній зі станцій київського метро.
Виручені кошти відкладала роками, аби побудувати власний будинок.
Його зводили більше 10 років.
Російські окупанти знищили за мить, в червні 2023 року.
Після лікарні Галині Михайлівні сильно допомогли з житлом волонтери — вони орендували квартиру, а тим часом займались оформленням документів, адже будинок і земля під ним не були оформлені належним чином.
Це зайняло більше пів року, але зараз Галина Місак — власниця квартири, придбаної за допомоги держави. Послуга отримання компенсації за знищене житло в межах програми єВідновлення була розроблена у співпраці Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України та Міністерства цифрової трансформації України за підтримки USAID / UK aid проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».

Додати коментар

Користувач:
email:





Royal Exchange, home
Of insurance and underwriters
Risk management key

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 17.08.2026
15:15 - Кредитування підтримує прибутковість банків шість кварталів поспіль
14:36 - Дефіциту продуктів в Україні немає – Висоцький
14:30 - АЕС не витримують спеки
14:15 - БЕБ скерувало до суду справу фальсифікаторів агрохімікатів
13:56 - Працівникам Укрзалізниці підвищать зарплати
13:45 - Протягом звітного року термін використання легкового автомобіля досягне 5 років: сплата юридичною собою транспортного податку
13:43 - Щодо врахування обсягів отриманого платником пального з метою визначення приміщення або території акцизним складом
13:38 - До уваги платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки!
13:33 - Чи поширюється обмеження щодо граничної суми розрахунків на розрахунки, які проводяться із застосуванням електронних платіжних засобів?
13:32 - Скільки разів можна подавати Повідомлення про надання інформації та копії документів щодо невідповідності платника ПДВ критеріям ризиковості?
13:30 - Київська прокуратура повернула громаді нерухомість, яка неодноразово перепродавалася
13:29 - В якому розмірі здійснюється відрахування до держбюджету частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями?
13:17 - Людмила Кіндер очолила "Газорозподільні мережі"
13:00 - Люди як головна цінність: як корпоративна культура допомагає бізнесу зростати попри виклики
12:50 - Банки України показали актуальний курс валют на 14 серпня
12:40 - Продажі китайських автомобілів стрімко зростають скрізь, тільки не на батьківщині
12:33 - Яким чином подається Розрахунок ЮО та Додаток 4ДФ до нього за відокремлений підрозділ неуповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) ПДФО до бюджету?
12:31 - Щодо включення суб’єктом господарювання витрат на відрядження працівника за кордоном
12:28 - Електронні сервіси дають можливість у зручному форматі отримати інформацію про податковий борг
12:12 - Експорт зерна: західні залізничні переходи наразі задіяні лише на 25%
12:05 - Україна передала московії пропозицію про перемир'я в Чорному морі – Reuters
11:43 - Механізм сплати платежів з використанням єдиного рахунку
11:40 - Все більше танкерів почало зникати з радарів поблизу Ормуза
11:39 - Зміна місцезнаходження платника: сплата податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску
11:35 - Податковий календар на 17 серпня 2026 року
11:23 - Платники екологічного податку поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 165,7 млн гривень
11:21 - До загального фонду від платників Дніпропетровщини з вироблених товарів надійшло понад 183,5 млн грн акцизного податку
11:13 - Ексдепутат організував масштабну шахрайську схему з перепродажем квартир
11:06 - Єдиний податок: понад 4,5 млрд грн сплатив малий та середній бізнес до місцевих бюджетів Дніпропетровщини


Більше новин