Українські аграрії вже засіяли понад мільйон гектар ярих зернових та зернобобових

12.04.2024 13:21 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

На контрольованій Україною території вже засіяно 1 млн 260 тис.
га зернових та зернобобових культур.
З яких, зокрема: пшениці – 173,9 тис.
га; ячменю – 683,4 тис.
га; гороху – 147,7 тис.
га; вівса – 117 тис.
га. За минулий тиждень аграрії країни посіяли 408,6 тис.
га зернових та зернобобових культур.
Найбільше: На Київщині – 23 тис.
га пшениці, 39,3 тис.
га ячменю, 4,7 тис.
га гороху та 3,6 тис.
га вівса. На Тернопільщині – 18,9 тис.
га пшениці, 63,6 тис.
га ячменю, 3,6 тис.
га гороху та 5,1 тис.
га вівса. У Хмельницькій області – 14,8 тис.
га пшениці, 59,1 тис.
га ячменю, 2,6 тис.
га гороху та 2,5 тис.
га вівса. На Житомирщині – 13,7 тис.
га пшениці, 15,9 тис.
га ячменю, 2,6 тис.
га гороху та 17,9 тис.
га вівса. На Вінниччині – 11,5 тис.
га пшениці, 52,3 тис.
га ячменю, 6 тис.
га гороху та 1,1 тис.
га вівса. На Полтавщині – 6,5 тис.
га пшениці, 73 тис.
га ячменю, 8,5 тис.
га гороху та 2,3 тис.
га вівса.
Аграрії Полтавщини завершили сівбу ранніх зернових та зернобобових культур. Соняшник посіяно на 470,1 тис.
га. Цукрових буряків – 157,6 тис.
га.
Найбільше на Вінниччині – 42 тис.
га. Сільгоспвиробники 15 областей розпочали сівбу кукурудзи.
Вже посіяно 120 тис.
га. Аграрії Миколаївщини, Одещини, Хмельниччини і Херсонщини розпочали сівбу гречки та проса. В 9-ти областях сіють сою.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ціна акцій росте,
Інвестиції приносять,
Багатство розквітає.

- Fin.Org.UA

Новини

13:14 - "Псевдогуманітарка" на 50 мільйонів гривень: БЕБ викрило масштабну схему ввезення авто
13:00 - Новий стандарт купівлі житла: як змінюється ринок нерухомості України
12:56 - За рік кількість заброньованих зросла на 300 тисяч – Соболєв
12:50 - Біткоїн впав до мінімуму за майже 2 роки попри кінець війни в Ірані – яка причина
12:37 - У Нацбанку пояснили, що чекає на "Укрпошту" після того, як там не звільнили Смілянського
12:32 - московіяни навмисно знищують урожай України: фермери розповіли про тактику ворога
12:30 - Україні потрібні банки для ММСБ
12:19 - ДБР арештувало будівлю сина ексочільниці Хмельницького МСЕК
12:00 - "Мрії не чекають": АВТ Баварія та Українська асоціація футболу підтримують дитячий спорт
11:50 - Удар по Temu та AliExpress: ЄС наклав мито у 3 євро на кожну посилку з Китаю
11:35 - Російські удари та негода: які регіони залишаються без світла
11:33 - Суб’єктом господарювання помилково подана податкова звітність: дії платника
11:31 - Маєте податковий борг, що не перевищує 3060 грн, необхідно його сплатити
11:29 - Фізична особа отримала дохід, а податкову декларацію про майновий стан і доходи не подала: що з ПДФО?
11:27 - Трамп заробив понад 1 мільярд доларів на мем-монетах та ліцензованих бібліях
11:26 - Продаж фізособою іншій фізичній особі рухомого майна за посередництвом юридичної особи: що з ПДФО?
11:25 - Яку податкову звітність подає до контролюючого органу благодійник – фізична особа, яка внесена до Реєстру волонтерів?
11:24 - Розрахунок фінансового результату по операціях з інвестиційними активами: визначення витрат на придбання інвестиційного активу у разі його продажу не у повному обсязі
11:22 - Щодо застосування різниць платником податку на прибуток у разі надання спонсорської допомоги дитячо-юнацькій спортивній школі
11:22 - Денис Шмигаль обговорив із представниками Міллі Меджлісу Азербайджану відновлення української енергетики
11:21 - До уваги платників ПДВ!
11:18 - Мобільний застосунок «Моя податкова»: ФОПи - платники єдиного податку 1-3 груп можуть подати податкові декларації
11:17 - Куди звернутись та які документи необхідно подати бюджетній установі для підтвердження зазначеного статусу для внесення відповідного запису до реєстру страхувальників?
11:15 - Яку інформацію має містити документація з трансфертного ціноутворення, яка подається до контролюючого органу щодо контрольованих операцій, зазначених у запиті?
11:13 - Який порядок складання ППР у разі застосування штрафу за результатами камеральної перевірки?
11:13 - Який порядок складання ППР у разі застосування штрафу за результатами камеральної перевірки?
11:12 - Щодо виправлення помилок, допущених при заповненні Інформаційного підтвердження придбання товарів, робіт і послуг у пільговому режимі за кошти міжнародної технічної допомоги за проєктом (програмою)
11:11 - Внаслідок невірного заповнення реквізиту платіжної інструкції кошти не надійшли до відповідного рахунку у встановлені терміни: чи застосовується відповідальність?
11:08 - Чи підлягають поверненню сплачені суми єдиного внеску у разі дострокового розірвання договору про добровільну участь?
11:07 - Фізична особа, яка працює неповний робочий день, має право на податкову соціальну пільгу


Більше новин