Пошкодження чи викрадення – КАСКО врятує, де б не сталася страхова подія

12.04.2024 13:20 | forinsurer.com ... все о страховании

Хочемо нагадати застрахованим, що в який би країні вони не знаходились, і які б прикрі випадки не траплялися з їх автомобілями, страховики завжди на зв’язку і прийдуть на допомогу! Так, співробітники СК «Експрес Страхування» мають багаторічний досвід вирішення самих різних проблем – від розповсюджених до ексклюзивних – і при цьому мають високий рівень емпатії та професіоналізму.

Компанія наводить кейс: клієнт залишив свій Jeep Grand Cherokee ввечері біля будинку у Варшаві, та не знайшов його там вранці. Польська поліція, до речі, теж не знайшла. Автомобіль просто зник. Результат: виплата 1,6 млн грн відшкодування нашою компанією за полісом КАСКО.

Ще два страхових випадки – щоправда, не такі серйозні – сталися у Німеччині. Рухаючись вулицею Берліну наш клієнт приготувався здійснити правий поворот і почав перелаштовуватися з правої смуги у додаткову. Але в цей момент водій, чиє авто було припарковане на цій смузі практично перед поворотом, раптово почав рух. Логічно, що в такій ситуації уникнути зіткнення було практично неможливо, тож неминуче сталося, і передні та задні двері Mercedes-Benz отримали подряпини та вм’ятини. Відшкодування на ремонт склало понад 190 тис. грн.

А ось дорожня пригода, в яку потрапив наш клієнт у Кельні, відбулася навіть без участі інших автомобілів. Не розрахувавши кут вивороту авто, водій ненавмисно зачепив огорожу магазину. Треба зазначити, що огорожа практично не постраждала, і керівництво магазину не мало до клієнта жодних претензій – що не може не радувати! Але права частина Toyota High Lander була пошкрябана й на її відновлення знадобилось майже 75 тис. грн. Так, могло бути й гірше! Але все одно добре, що водій мав відповідний поліс КАСКО з покриттям території Німеччини. Тож ще раз підкреслюємо: виїжджаючи за кордон, перевірте дійсність і покриття свого договору КАСКО!

Нагадаємо, що у січні-лютому 2024 року компанія виплатила своїм клієнтам за договорами КАСКО 59,4 млн грн, що на 49,2% більше виплат за аналогічний період минулого року.

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks, bonds, and currencies,
Traded daily around the world,
Fortunes made and lost.

- Fin.Org.UA

Новини

14:59 - Компанії Volkswagen пропонують виробляти в Німеччині автомобілі, розроблені в Китаї
14:07 - Керівник порту Більбао закликає відкласти заборону на газ з московія, щоб не залежати від США
12:54 - московіяни поцілили по фармзаводу "Дарниця"
11:59 - Іран заявив про порушення перемир’я з боку США та "удари у відповідь" по Бахрейну і Кувейту
11:05 - Уся Танзанія опинилась у блекауті
10:20 - Привітання Дениса Шмигаля з 30-річчям Конституції України!
10:00 - З Днем Конституції України!
10:00 - Щотижневий дайджест
10:00 - На Кубані після атаки українських дронів горить один з найбільших НПЗ московії
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 28.06.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - Перевиконання плану розмінування та моніторинг роботи в полях — висновки Нацоргану з питань протимінної діяльності
16:58 - Від початку року "Укрзалізниця" отримала 18 нових вагонів
15:50 - У Севастополі перевізники жаліються: отримують лише чверть від необхідного обсягу пального
15:18 - Інновації у ОПК: уряд змінив порядок роботи з міжнародними партнерами
14:36 - Україна підписала угоди в енергетичній сфері на два мільярда євро – Шмигаль
13:45 - Підготовка до зими: Україна залучила 550 мільйонів євро міжнародної підтримки
13:25 - На Енергетичній платформі URC2026 залучили майже 2 млрд євро на енергетичні проєкти та понад пів мільярда євро на підготовку до зими, - Денис Шмигаль
12:40 - США та Іран обмінялися новими ударами: яка причина
12:34 - Денис Шмигаль на URC2026 провів низку двосторонніх зустрічей та домовився про посилення підтримки енергосектору України  
12:14 - Херсонщина: внаслідок обстрілів московія поранено 12 людей, пошкоджено 40 об’єктів
11:45 - СБУ вдруге за місяць вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву
11:45 - СБУ вдруге за місяць вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву
11:30 - московіяни атакували інфраструктуру "Нафтогазу" на Полтавщині та Харківщині
10:55 - URC2026: Група Нафтогаз уклала низку угод для розвитку нафтогазового сектору та зміцнення енергетичної стійкості України
10:54 - АРМА вперше передали арештовані віртуальні активи
10:54 - АРМА вперше передали арештовані віртуальні активи
10:30 - Шукаємо координаторів до команд заступників міністра
10:30 - Миколаївські винороби з бетонними яйцями. Як змінилися герої ЕП за вісім років
10:30 - Миколаївські винороби з бетонними яйцями. Як змінилися герої ЕП за вісім років


Більше новин